Walki o terytoria

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące MU Legend.

Moderatorzy: Pretorianie, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Gebbeth
Pretorianin
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5644
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Walki o terytoria

Post autor: Gebbeth » środa, 30 sierpnia 2017, 10:26

Rejestracja na turniej o terytorium("siege") jest poprzez aukcję dostępu za specjalne tokeny. Na ile rozumiem z koślawego tłumaczenia translatorem, to podstawowe tokeny zdobywa się na zwykłych instancjach i potem trzeba je mutować w specjalne tokeny używane do bidowania na aukcji. Plus jest taki, że jeśli się aukcji nie wygra, to tokeny wracają.

Turnieje są co dwa tygodnie. Po rejestracji walki są od piątku do niedzieli wieczorem zwykłą drabinką turniejową 16 drużyn. Jeśli terytorium jest już zajęte zwycięzca drabinki musi jeszcze wygrać z obecnie zajmującą teren gildią.

Terytoria mają różną ilość posiadłości. Jeśli dobrze rozumiem system to do walki potrzeba: 1 posiadłość - 5 osób, 2 - 10 osób, 3 - 20 osób. Ile mecze trwają trudno powiedzieć, bo na jednych filmikach odicza 10 minut lub do 7k punktów, a na innych 20 minut lub do 26k. Liczone są kille i trzymanie punktów na arenie.

Z terytoriami jest związany system followersów, ale działa w jakiś skomplikowany sposób, którego z translatora trudno wyłapać, wiem że dzieje się to w zamian za tokeny i taka osoba dostaje w zamian za to bonusy. Chyba muszą się dopisać przed rozpoczęciem turnieju. Nie ma się wpływu na dopisane osoby jako swoi followersi.

Gwiazdki oznaczają liczbę posiadłości o ile dobrze rozumiem. Oczywiście można kontrolować więcej niż jeden teren, jeśli ma się wystarczającą liczbę ludzi ogarniającą. Jak dobrze liczę, to gildia, która jest w stanie zmobilizować 100% swojego składu (50 osób) jest w stanie trzymać wszystkie terytoria w górnym rzędzie.

Z posiadania sąsiadujących terenów jest bonus. Jedną posiadłość można wyznaczyć jako stolicę, która daje dodatkowe bonusy.

[ obraz zewnętrzny ]

Interfejs in game:

Faza drabinkowa
[yt][/yt]

Ostatni mecz
[yt][/yt]
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „MU Legend”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość