CBT rozpoczęta

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące MU Legend.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Alice Madness
Patrycjusz
Posty: 275
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2015, 11:48
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista BS Centurion MU Legend Trybun

Re: CBT rozpoczęta

Post autor: Alice Madness » niedziela, 6 listopada 2016, 21:27

CBT dobiega końca spędziłem w tej grze trochę czasu mam wbite dwie postacie 170k cp. Musze przyznać ze gra jest ciekawa a zarazem jest rozczarowująca. Na ta chwile w grze nie ma nic ciekawego na końcu nie ma ani jakiś super setów do szukania czy exelentow. Zostało tylko wlasciwie wymaksowanie tego co się ma co na ta chwile według mnie pod dps nobility set + tornament set i legendarki ze skilami są chyba najlepszym rozwiązaniem. Nawet epickie dungeony nie są jakieś specjalnie trudne, póki co największą trudność sprowadza spadek fpsow, blokady podczas chodzenia, bugi podczas skili wykonywanych przez bosy lub ich całkowite znikanie(bosow) :D. Wbijanie 65lvl nie trwa jakos specjalnie dlugo jednak jakby ktoś chciał wymaksowac 500soul lvl to chwile potrwa podczas tych 2 tyg widziałem największy coś kolo 120. Nie zdążyłem obczaić dokładnie levelowania artefaktów bo pasuje mieć do tego stalą grupę z którą się to robi szczerze mówiąc. Jednak jest to po prostu osobny endless tower różniący się tym ze trzeba płacić za wejście.Zobaczymy jakie zmiany dodadzą ponieważ jest zapowiedzianych wiele, jednak na ta chwile nie poleciłbym tej gry nikomu na dłuższą metę, fajna gierka na 3-4 tyg ale dłużej raczej nie.

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: CBT rozpoczęta

Post autor: Gebbeth » środa, 22 lutego 2017, 12:04

Odnośnie obecnej cbt
[09:36] Flo: servers didn't change only few fixes and Loca in 5 languages added.
Patches and content and servers update (infrastructure) will be done for OBT
Obrazek

Awatar użytkownika
Blackfox
Posty: 195
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2016, 20:27
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: CBT rozpoczęta

Post autor: Blackfox » środa, 22 lutego 2017, 14:39

Ja dopiero jutro zacznę gdy się obudzę pewnie o podobnej godzinie

ODPOWIEDZ

Wróć do „MU Legend”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości