Camelot Unchained

Tutaj znajdziesz kohortowiczów planujących grac w CU.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » niedziela, 19 maja 2019, 17:59

MJ na nieoficjalnym, nieplanowanym streamie przed chwilą powiedział, że nadal chcą się zmieścić w 2019 r. Tak że tak. :roll:

Awatar użytkownika
Odene
Patrycjusz
Posty: 776
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 00:32
Medals: 5
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

ANNORVM IX WoW Weteran L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Odene » środa, 22 maja 2019, 15:52

Ciekawe, mógłby być fajny prezent gwiazdkowy ale raczej nie mają nic w zanadrzu by nas zaskoczyć w postępie prac.
Byle tylko nie robili żadnych soft startów albo innych early accessów gdzie ludzie już będą się skillowali na pełnej bugów grze bo nikt nie będzie chciał dołączyć kiedy banda koxów która szybciej wystartowała będzie wszystko w łapach trzymała ;p
Ashes of Creation
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
https://www.youtube.com/user/Odene5

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » czwartek, 23 maja 2019, 11:04

Odene pisze:
środa, 22 maja 2019, 15:52
Ciekawe, mógłby być fajny prezent gwiazdkowy ale raczej nie mają nic w zanadrzu by nas zaskoczyć w postępie prac.
Byle tylko nie robili żadnych soft startów albo innych early accessów gdzie ludzie już będą się skillowali na pełnej bugów grze bo nikt nie będzie chciał dołączyć kiedy banda koxów która szybciej wystartowała będzie wszystko w łapach trzymała ;p
Żadnych pieniędzy bym na premierę w tym roku nie postawił. Imho to niewykonalne, ale wiadomo, ściemniać muszą, bo inaczej wkurzą kolejnych ludzi, a przede wszystkim inwestorów. Mówię, jakby mi ktoś rękę chciał uciąć, to bym nawet się przyznał, że nie wierzę w bezproblemową premierę w 2020 r., ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » piątek, 28 czerwca 2019, 23:52



Szybka piłka, bo szkoda czasu: MJ sam dziś przyznał, że choć nie są w całkowitej duszy z premierą w 2019 r., to jednak widać powoli, że godzi się z myślą, że nie wyrobią w tym roku z release'em; na razie jednak jeszcze nie chciał tego oficjalnie ogłosić. Przyznał też, że termin typu 2021 r. byłby jak wyjęty z koszmaru dla niego, jak i dla inwestorów.

Dodam z małą dozą złośliwości :roll:, że na chwilę obecną nie wykluczam takiego scenariusza, ale dla spokoju ducha zakładam, że realistycznie rzecz ujmując CU powinno wyjść na koniec 2020 r.

Awatar użytkownika
Odene
Patrycjusz
Posty: 776
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 00:32
Medals: 5
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

ANNORVM IX WoW Weteran L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Odene » wtorek, 9 lipca 2019, 16:07

Dużo bardziej trzymam kciuki za ten projekt niż za Crow.
Warto myśleć nad zakupem bety czy stiill lipa?
Ashes of Creation
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
https://www.youtube.com/user/Odene5

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » środa, 10 lipca 2019, 15:20

Odene pisze:
wtorek, 9 lipca 2019, 16:07
Dużo bardziej trzymam kciuki za ten projekt niż za Crow.
Warto myśleć nad zakupem bety czy stiill lipa?
Testy trwają, choć raczej będziesz zawiedziony, bo imho to nadal bardziej alfa niż beta, więc jasne, ludzie coś tam łażą, naparzają się, testują jakieś wersje klienta, ale nie nazwałbym tego "grą". W Crowfallu (btw też nie zachwycającym mnie na razie) przynajmniej są jakieś kampanie, ktoś tam coś wygrywa/przegrywa.

Awatar użytkownika
Odene
Patrycjusz
Posty: 776
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 00:32
Medals: 5
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

ANNORVM IX WoW Weteran L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Odene » środa, 21 sierpnia 2019, 13:37

CU mogło by również pójść w system jakiskampanii albo cos żeby ożywić to.
Ogólnie jak czytam commenty pod materiałami które wrzucają na sm to hejt jest ogromny - nie dziwne bo poślizg również jest kosmiczny ale mogli by coś rzucić na osłodę D:
Ashes of Creation
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
https://www.youtube.com/user/Odene5

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » niedziela, 25 sierpnia 2019, 10:37

Odene pisze:
środa, 21 sierpnia 2019, 13:37
CU mogło by również pójść w system jakiskampanii albo cos żeby ożywić to.
Ogólnie jak czytam commenty pod materiałami które wrzucają na sm to hejt jest ogromny - nie dziwne bo poślizg również jest kosmiczny ale mogli by coś rzucić na osłodę D:
No niestety, to jest cały Mark Jacobs -- chaos w czystej postaci. I kumam zamysł, bo prawdziwe testy to właśnie włączanie "na chwilę" serwerów, próbowanie jakichś rzeczy i wyłączanie ich, ale: primo, za każdym razem pokazuje to w jakiej dupie są z progressem, bo najczęściej testują jakieś małe pierdolety; a dwa, wprowadza zamieszanie, bo nigdy nie wiadomo kiedy będą testy (albo wiadomo z małym wyprzedzeniem).

Mac1ek
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 22 czerwca 2009, 14:18
Gender:
Status:
Offline

Camelot Unchained

Post autor: Mac1ek » niedziela, 1 września 2019, 12:44

Niedawno kupiłem, mam dostęp do Bety 1 ale jeszcze nie grałem. Czy faktycznie termin 2019 jest nie realny ?
Best Regards, Mac1ek.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » piątek, 6 września 2019, 10:52

Mac1ek pisze:
niedziela, 1 września 2019, 12:44
Niedawno kupiłem, mam dostęp do Bety 1 ale jeszcze nie grałem. Czy faktycznie termin 2019 jest nie realny ?
Nie, nie ma szans.

Awatar użytkownika
Odene
Patrycjusz
Posty: 776
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 00:32
Medals: 5
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

ANNORVM IX WoW Weteran L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Odene » środa, 11 września 2019, 13:48

Mac1ek pisze:
niedziela, 1 września 2019, 12:44
Niedawno kupiłem, mam dostęp do Bety 1 ale jeszcze nie grałem. Czy faktycznie termin 2019 jest nie realny ?
Ile $ dałeś? Daj znać co sądzisz jak uda ci się cos ugrać ;)
Ashes of Creation
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
https://www.youtube.com/user/Odene5

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » sobota, 14 września 2019, 13:18

Mały update ode mnie, bo dziś nadrobiłem trochę informacji na forum CU i poczytałem co i jak.

Jeśli nie zdarzy się cud, to: przy obecnym ślimaczym tempie prac i tym, że praktycznie niektóre sprawy dalej stoją w miejscu, brakuje dalej sensownej mapy czy planu wprowadzania kolejnych faz testów, trwa rok czegoś, co nazywa się "Beta 1", a tak naprawdę jest alfą oraz tym, że mamy już połowę września 2019 r.; gra IMHO nie ma szans na wyjście w przyszłym roku (o 2019 w ogóle można zapomnieć). Po prostu nie. :| A jeśli by wyszła, to byłaby to porażka.

Pocieszam się, że dzięki WoW-owi Classic mam(y) w co na razie grać, a CU to nie jest Pantheon, więc przynajmniej w założeniu ma dać graczom co innego, ale imho powoli zbliżamy się do masy krytycznej projektu. Czemu? No temu, że nie wiem, czy przede wszystkim inwestorzy, od których Mark Jacobs wyciągnął sporą kasę początkiem 2018 r. na dalszy rozwój i premierę, przełkną to, że gra, która powstaje od powoli 7 lat ma kolejne opóźnienie. Kilkukrotnie MJ wspominał, że premiera w 2021 r. byłaby dla nich porażką, więc nie chcę siać dramy, ale może zacząć być za niedługo GRUBO, jeśli ktoś zażąda wycofania funduszy, bo np. jednym z warunków inwestycji była premiera w 2020.

Będę raz na czas sprawdzał, co w trawie piszczy, ale na razie nie ma co czekać, czy napalać się. Jeszcze raz: IMHO dwa lata potrzebne są jak nic.

Awatar użytkownika
Odene
Patrycjusz
Posty: 776
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 00:32
Medals: 5
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

ANNORVM IX WoW Weteran L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Odene » piątek, 11 października 2019, 15:07

Tak zagladam do tego topicu z nadzieją że Gwalchu wrzucisz jakieś newsy ale domyślam się że dalej sielanka. Na FB czytam same płacze że ludzie chcą zwrotu $... Zastanawiam się czy kiedykolwiek ta gra wystartuje :P
Ashes of Creation
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
https://www.youtube.com/user/Odene5

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » sobota, 12 października 2019, 14:22

Odene pisze:
piątek, 11 października 2019, 15:07
Tak zagladam do tego topicu z nadzieją że Gwalchu wrzucisz jakieś newsy ale domyślam się że dalej sielanka. Na FB czytam same płacze że ludzie chcą zwrotu $... Zastanawiam się czy kiedykolwiek ta gra wystartuje :P
Testują obecnie Dark Foola chyba, ale to "testują" wygląda tak, że po prostu postać i część skilli ujrzała pierwszy raz światło dzienne. Nie wiem, czy pisałem wcześniej, ale w listopadzie ma być jakieś większe "ogłoszenie", więc do tego czasu raczej nie łudziłbym się, że dostaniemy jakieś konkretne niusy.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » piątek, 1 listopada 2019, 12:30

Miałem pisać, ale tu dobre podsumowanie:

https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/wycze ... w-tym-roku

Jak podejrzewałem: nie tylko nie dostaniemy gry w tym roku (co było oczywiste dla każdego, kto choć minimalnie śledzi (niedo)rozwój gry), ale MJ we wczorajszym apdejcie stwierdził, że na bank zagramy w 2020 r. w CU, tyle że niekoniecznie w wersję premierową. Czyli w grę zaczyna wchodzić open beta, czy podobna sprawa, co oznacza, że dobrze wiedzą, że nie zdążą na przyszły rok (znów, tak jak myślałem). Mimo wszystko słabo. :|

Awatar użytkownika
Odene
Patrycjusz
Posty: 776
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 00:32
Medals: 5
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

ANNORVM IX WoW Weteran L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Odene » środa, 6 listopada 2019, 14:50

Jeśli na te beta testy zaproponowali by cosdo roboty na tych serwerach jak kampanie, by był bylejaki cel gry to czemu nie. Później hard reset i relese. Imho lepsze to niżsoft lunch. Jak by jeszcze jakieś benefity były za testowanie i angażowanie się to może i by nie było takie złe. Obawiam się jednak że nikt tego tak nie rozkminił. A testy które trwaja x godzin to jakiś przykry żart. Z drugiej strony, jak nie mają co pokazać..

Dziwie sie że nie ma tam nikogo kto by przemyślał ten fail i próbował obrócić go na mniejszy fail :P
Ashes of Creation
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
https://www.youtube.com/user/Odene5

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » czwartek, 28 listopada 2019, 22:31

A wrzucę, bo fajnie wygląda. Koncepty specjalnych warunków pogodowych i tzw. "veilstorms" oraz ich konsekwencje. Jak zwykle, na razie tylko w fazie projektowania.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Odene
Patrycjusz
Posty: 776
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 00:32
Medals: 5
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

ANNORVM IX WoW Weteran L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Odene » piątek, 29 listopada 2019, 15:02

Ktoś mądrze powiedział że gra już powinna byćw becie a oni nadal nas karmią konceptami.. Wtf ;/
Ashes of Creation
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
https://www.youtube.com/user/Odene5

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » sobota, 30 listopada 2019, 12:57

Odene pisze:
piątek, 29 listopada 2019, 15:02
Ktoś mądrze powiedział że gra już powinna byćw becie a oni nadal nas karmią konceptami.. Wtf ;/
Powiem tak: 2020 obecnie idzie do lamusa. Mam nadzieję, że przynajmniej skończy się jakąś faktyczną betą (a nie tym, co już DWA (SIC!) lata trwa, bo to kolejny żart). 2021 to optymistyczna data. Serio, jeśli nie zdarzy się cud, to tej gry nie da się wydać szybciej niż za 3 lata. Czyli po raz któryś w ostatnich dwu latach znów odsuwam premierę -- nie wiem, jak oni wytrzymają to, że nie wypuszczą gry w 2021, ale to w sumie nie moja sprawa. To po prostu za długo wszystko trwa, albo jak kto woli, trwa tyle, ile trzeba, tylko po prostu oni za bardzo ściemniają/nie rozumieją koncepcji czasu potrzebnego na rozwój gry.

Za dużo cały czas jest w powijakach, za dużo cały czas "nie wiadomo", za mało cały czas rąk do pracy. Przecież ta gra ma tyle konceptów, które właściwie nawet nie wiem, czy działają technicznie, nie mówiąc o tym, czy się sprawdzą gejmplejowo... Veil storms i ten cały "stealth world", poruszające się kontynenty (wyspy), system składania i castowania wieloetapowych czarów, mega-skomplikowany crafting, cały ten system AIR... I to tylko parę rzeczy, które pamiętam tak z głowy. Znów: nawet JEŚLI mają to zaimplementowane (a wątpię), to jeszcze trzeba to wszystko zbalansować, przetestować, zobaczyć jaka jest synergia systemów między sobą... Na samą myśl mi się słabo robi. :( To są długie miesiące prac dla setki osób, a nie kilkunastu w rok...

2022 rzekłem. :( :( :(

Awatar użytkownika
Odene
Patrycjusz
Posty: 776
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 00:32
Medals: 5
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

ANNORVM IX WoW Weteran L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Odene » piątek, 6 grudnia 2019, 13:52

Gwalch pisze:
sobota, 30 listopada 2019, 12:57
Odene pisze:
piątek, 29 listopada 2019, 15:02
Ktoś mądrze powiedział że gra już powinna byćw becie a oni nadal nas karmią konceptami.. Wtf ;/
Powiem tak: 2020 obecnie idzie do lamusa. Mam nadzieję, że przynajmniej skończy się jakąś faktyczną betą (a nie tym, co już DWA (SIC!) lata trwa, bo to kolejny żart). 2021 to optymistyczna data. Serio, jeśli nie zdarzy się cud, to tej gry nie da się wydać szybciej niż za 3 lata. Czyli po raz któryś w ostatnich dwu latach znów odsuwam premierę -- nie wiem, jak oni wytrzymają to, że nie wypuszczą gry w 2021, ale to w sumie nie moja sprawa. To po prostu za długo wszystko trwa, albo jak kto woli, trwa tyle, ile trzeba, tylko po prostu oni za bardzo ściemniają/nie rozumieją koncepcji czasu potrzebnego na rozwój gry.

Za dużo cały czas jest w powijakach, za dużo cały czas "nie wiadomo", za mało cały czas rąk do pracy. Przecież ta gra ma tyle konceptów, które właściwie nawet nie wiem, czy działają technicznie, nie mówiąc o tym, czy się sprawdzą gejmplejowo... Veil storms i ten cały "stealth world", poruszające się kontynenty (wyspy), system składania i castowania wieloetapowych czarów, mega-skomplikowany crafting, cały ten system AIR... I to tylko parę rzeczy, które pamiętam tak z głowy. Znów: nawet JEŚLI mają to zaimplementowane (a wątpię), to jeszcze trzeba to wszystko zbalansować, przetestować, zobaczyć jaka jest synergia systemów między sobą... Na samą myśl mi się słabo robi. :( To są długie miesiące prac dla setki osób, a nie kilkunastu w rok...

2022 rzekłem. :( :( :(
Dramat. Jestem ogólnie ciekaw dlaczego to idzie tak wolno. Za mało rąk do pracy? Za wolny development?
Ma kto wymyślać a nie ma kto pisać?

Czas zacząć pracować w scrumie i na postawie estymat oszacować datę bety :P
Ashes of Creation
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
https://www.youtube.com/user/Odene5

Awatar użytkownika
Odene
Patrycjusz
Posty: 776
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 00:32
Medals: 5
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

ANNORVM IX WoW Weteran L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Odene » piątek, 31 stycznia 2020, 10:07

Double post na potrzeby podbicia tematu xP Czy mamy jakieś rewolucje? D:
Ashes of Creation
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
https://www.youtube.com/user/Odene5

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » piątek, 31 stycznia 2020, 20:48

Odene pisze:
piątek, 31 stycznia 2020, 10:07
Double post na potrzeby podbicia tematu xP Czy mamy jakieś rewolucje? D:
Dobijam czterdziestki, mogę nie dożyć premiery, taki update. :P

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » piątek, 31 stycznia 2020, 22:24

Ok, rychło w czas zapytałeś.



WTF. Nie mam słów. :shock:

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » piątek, 31 stycznia 2020, 22:53

Dobra, napiszę to: ostatni developer, do którego miałem jakieś strzępy zaufania padł. Naprawdę właściwie zrobili podobny numer jak Ashes of Creation -- może nie tak podły, ale podobny. Serio, nie spodziewałem się i cokolwiek by Jacobs nie mówił, to jest po prostu skok na kasę (nawet jeśli backerzy dostają to za darmo). Dramat. Jutro coś napiszę, jak się z tym prześpię. Żenada.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Camelot Unchained

Post autor: Gwalch » sobota, 1 lutego 2020, 02:50

Tu dobre podsumowanie w formie wywiadu: https://massivelyop.com/2020/01/31/inte ... -colossus/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Camelot Unchained”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości