Chronicles of Elyria

Tutaj znajdziesz kohortowiczów planujących grach w CoE.

Moderators: Pretorianie, Moderatorzy Hyde Parku

Re: Chronicles of Elyria

Postby Gwalch » Thursday, 29 September 2016, 10:35

I to myślenie imho ludzi zgubi. Chyba, że tak ma wyglądać progres w relacjach twórcy-gracze. Akurat robię w branży, gdzie za usługi płaci się wg stawek. Czy sądzisz, że jakbym zaczął robić coś dla klienta po ustalonej stawce, po czym zanim jeszcze dobrze nie zacząłem (a klient już zapłacił z góry, co w ogóle jest dziwne ;) ), nagle stwierdził, "no ale w sumie to będzie kosztować jeszcze 3x więcej", to ktokolwiek by na to poszedł? To nie klient ma liczyć, czy mi się to uda zrobić za takie pieniądze. On ma tylko wiedzieć, ile finalnie zapłaci za usługę.

Nie jestem przeciwnikiem Kickstarterów, bo wspomniane Camelot Unchained czy Crowfall to udane projekty, które dość realnie podeszły do sprawy. Ale tu wygląda mi to albo na skok na kasę (zobaczmy, czy jak uzbieramy 900 tys., to łykną kolejne 3 mln, a jak nie, no to trudno), albo brak rozeznania w temacie na samym starcie przez ludzi, którzy de facto mają być profesjonalistami. Jeszcze raz: gracz to nie jest developer, nie musi się znać na tym, ile produkcja tytułu będzie finalnie kosztować. Szczególnie w przypadku tak skomplikowanego procesu jakim jest MMO.
Image
Image
Gwalch
Senator
AO Legionista

Sex: Male
Medals: 12
Pretorianin Sekcji IX Kohorty (1) ANNORVM IX (1) WAR Pretorianin (1) Aion Pretorianin (1)
WoW Trybun (1) SWTOR Pretorianin (1) WildStar Centurion (1) GW2 Weteran (1)
BD Legionista (1) Mecenas IX Kohorty (3)

Postby Gwalch » Saturday, 1 October 2016, 00:19

Tu niezły artykuł o wszystkim: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... ation.html

Koniec końców podobno informacja była, ale dość słabo zaznaczona. Kogoś odpowiedzialnego za komunikację powinni zwolnić.
Image
Image
Gwalch
Senator
AO Legionista

Pretorianin Sekcji IX Kohorty (1) ANNORVM IX (1) WAR Pretorianin (1) Aion Pretorianin (1)

Postby Gwalch » Wednesday, 8 March 2017, 12:38

Materiały z PAX-u:

Image
Image
Gwalch
Senator
AO Legionista

Postby TheElvis » Sunday, 30 July 2017, 14:32

Podoba mi się kwestia starzenia się postaci, to coś innowacyjnego, coś czego nie ma w wielu grach. A właściwie to znam tylko jedną grę z podobnym systemem O.o Takze zapowiada sie ciekawa produkcja
TheElvis

Sex: Female

Previous

Return to Chronicles of Elyria