Pytania i odpowiedzi - FAQ

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w Albion Online.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AO

Awatar użytkownika
Avarrel
AO St. Legionista
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2016, 16:55
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

AO Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Warto?

Post autor: Avarrel » niedziela, 2 lipca 2017, 19:25

Postaci nie popsujesz w żaden sposób. Jedynie możesz spowolnić jej rozwój gdy będzie rozwijał za dużo lub zmieniał drzewka.

Nie masz limitów w nauce umiejętności. Potrzebny jest tylko czas by wszystko wyszkolić. Jeżeli grasz te 2-3h dziennie to najlepiej skupić się na jednym surowcu, jednym crafcie i jednym buildzie. Oczywiście w wyborze co i jak chętnie pomożemy.

Awatar użytkownika
Klonus
AO St. Legionista
Posty: 362
Rejestracja: środa, 3 sierpnia 2016, 21:12
Medals: 17
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gender:
Status:
Offline

AO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Warto?

Post autor: Klonus » niedziela, 2 lipca 2017, 22:30

Pytasz o healera i łotrzyka. Jako healer powiem tak - specjalizuj się w jednym, ale mniej na uwadze również drugie. Często się zdarza, że czegoś w drużynie brakuje (zwykle tanka), możliwość przejścia z heala na dps-a lub odwrotnie jest bardzo mile widziana. Żebyś nie robił kilku gałęzi, zacznij od łuku (łotrzyka, łucznika - zwał jak zwał) - na też gałęzi jest też kostur natury (nature staff jeśli używasz angielskiej wersji), który również służy do leczenia (choć jest trochę trudniejszy niż holly).
"[...]wola naciśnie na Formę, ciało to tylko podła Materia[...]" Jacek Dukaj "Inne pieśni"

Awatar użytkownika
Hościej
Co-OP Legionista
Posty: 275
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2017, 22:24
Medals: 9
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Warto?

Post autor: Hościej » poniedziałek, 3 lipca 2017, 09:03

Na forach piszą, że nature staff jest obecnie bezużyteczny na pvp. I jedynym kosturem jaki w najbliższym patchu będzie wykorzystywany do leczenia będzie Holy.

Łucznik to świetna postać do solowania - nadaje się do zbierania skór, do napadania na samotnych zbieraczy, a także ma przyzwoity dps więc nadaje się na dungeony. Łuk to jedna z tych broni, przy ktorych nie da się nudzić ze względu na elastyczność.

Awatar użytkownika
Spytko
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 30 czerwca 2017, 16:37
Gender:
Status:
Offline

Re: Warto?

Post autor: Spytko » poniedziałek, 3 lipca 2017, 19:59

Conan jest we wczesnym dostępie i ma wszystkie przypadłości z tym związane. Ostatnio był wipe serwerów np.
dochodzą dodatki, biomy, wspinaczka etc. - na razie bezpłatne, ale pewnie będzie jak z Ark.
Też się nad nim zastanawiałem, ale poczekam ... z rok, dwa :)

Awatar użytkownika
weak
Posty: 41
Rejestracja: sobota, 1 lipca 2017, 19:09
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Re: Warto?

Post autor: weak » wtorek, 4 lipca 2017, 11:41

Czyli taki mix healera z łucznikiem to zły pomysł. Zawsze lubiłem grać healerem ale wiadomo początki zawsze są nim ciężkie. Nadal waham się którą "klase" wybrać. Z decyzją chyba wstrzymam się do startu gry, wtedy dokładnie przyjrze się tablicy przeznaczenia i się zobaczy... Chociaż z jednej strony skoro gra będzie się opierać w dużej mierze na współpracy a że chciałbym razem z Wami grać, to kto by się bardziej przydał w ekipie? Chodzi mi o to że jak jest już dużo osób chcących grać dpsem to lepiej chyba zagrać healerem lub na odwrót, po co się dublować. Z drugiej strony zawsze dobrze jest mieć coś w zanadrzu jak ktoś wypadnie. Sam już nie wiem...

Awatar użytkownika
Hościej
Co-OP Legionista
Posty: 275
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2017, 22:24
Medals: 9
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Warto?

Post autor: Hościej » wtorek, 4 lipca 2017, 11:50

Doświadczenie w Kohorcie podpowiada, że tu nigdy nie było problemu z supportami. Z drugiej strony nigdy nie przewidzisz kto akurat będzie online.

Ja będę grać supportem (arcane staff), a w razie potrzeby dopiero później wybiorę inną ścieżkę pewnie DPSa.

Dlatego proponuję, żebyś wybrał to czym Ci się będzie grało najprzyjemniej. Ja m.in po to kupiłem grę miesiąc temu, by teraz nie mieć takich dylematów :)

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Warto?

Post autor: Bruner » sobota, 8 lipca 2017, 19:45

Juz kilkanascie lat w mmo gram, i podpisuje sie pod ponizszym - graj tym czym najbardziej Ci sie podoba.
Co z tego ze bedziesz gral klasa ktora bedzie potrzebna jesli bedzie to dla Ciebie katorga. Pociagniesz, miesiac, dwa, i pozamiatane.
Hościej pisze:Doświadczenie w Kohorcie podpowiada, że tu nigdy nie było problemu z supportami. Z drugiej strony nigdy nie przewidzisz kto akurat będzie online.

Ja będę grać supportem (arcane staff), a w razie potrzeby dopiero później wybiorę inną ścieżkę pewnie DPSa.

Dlatego proponuję, żebyś wybrał to czym Ci się będzie grało najprzyjemniej. Ja m.in po to kupiłem grę miesiąc temu, by teraz nie mieć takich dylematów :)

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Warto?

Post autor: Bruner » niedziela, 9 lipca 2017, 17:08

To moze jakies propozycje w temacie build'a maga? Glownie chcialbym sie rozwijac pod PvP.
Bruner pisze:Juz kilkanascie lat w mmo gram, i podpisuje sie pod ponizszym - graj tym czym najbardziej Ci sie podoba.
Co z tego ze bedziesz gral klasa ktora bedzie potrzebna jesli bedzie to dla Ciebie katorga. Pociagniesz, miesiac, dwa, i pozamiatane.
Hościej pisze:Doświadczenie w Kohorcie podpowiada, że tu nigdy nie było problemu z supportami. Z drugiej strony nigdy nie przewidzisz kto akurat będzie online.

Ja będę grać supportem (arcane staff), a w razie potrzeby dopiero później wybiorę inną ścieżkę pewnie DPSa.

Dlatego proponuję, żebyś wybrał to czym Ci się będzie grało najprzyjemniej. Ja m.in po to kupiłem grę miesiąc temu, by teraz nie mieć takich dylematów :)

Awatar użytkownika
Jamej
Posty: 62
Rejestracja: piątek, 5 sierpnia 2016, 21:27
Medals: 2
Lokalizacja: Płock
Gender:
Status:
Offline

AO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Jamej » niedziela, 9 lipca 2017, 17:24

masz do wyboru bronie maga:

- przeklęty <debuffy>
- ogień <jeden target duży dps>
- mróz <aoe dps i spowolnienia>

najlepiej jak sobie poczytasz opisy broni, ewentualnie pogadać z Klonusem albo innym magiem

Awatar użytkownika
Zbigniew
Co-OP Legionista
Posty: 102
Rejestracja: środa, 3 sierpnia 2016, 15:09
Medals: 14
Gender:
Status:
Offline

AO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Zbigniew » niedziela, 9 lipca 2017, 17:51

Pod pvp bardzo dobry jest 1h cursed staff, chyba największy dmg jak dobrze zgrasz w czasie skille.

Awatar użytkownika
Hościej
Co-OP Legionista
Posty: 275
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2017, 22:24
Medals: 9
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Hościej » niedziela, 9 lipca 2017, 18:43

Potwierdzam, cursed staff jest najczęściej używanym magicznym buildem dla dpsa w pvp.

Negocjator
Posty: 8
Rejestracja: środa, 12 lipca 2017, 20:00
Gender:
Status:
Offline

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Negocjator » piątek, 21 lipca 2017, 06:51

1 - Z tego co wyczytałem to na wyspie gildijnej jest skrzynia od przerzucania rzeczy między altami - czyli można dodawać alty go gildi? Nie ma ograniczeń ilości członków w gildi?

2 - Jak to jest z np. bronią - po wbiciu T4 gałąź się rozdrabnia na chyba 6 ścieżek czy wbijanie dowolnej z nich uprawnia mnie do noszenia dowolnej broni z tej grupy? Czy grając tą jedną odblokowuję wszystkie z poziomu 5 itd.?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Athcore
Status:
Offline

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Athcore » piątek, 21 lipca 2017, 07:11

Negocjator pisze:1 - Z tego co wyczytałem to na wyspie gildijnej jest skrzynia od przerzucania rzeczy między altami - czyli można dodawać alty go gildi? Nie ma ograniczeń ilości członków w gildi? (..)
jest ogranicozna ilosc slotow, ale spokojnie wkrotce zaczniemy przerzedzac nasze szeregi :) jesli altem chcesz cos produkowac dla gildii wtedy mozesz dodac, prywatne potrzeby mozesz zalatwiac przez prywatna wyspe

Awatar użytkownika
Avarrel
AO St. Legionista
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2016, 16:55
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

AO Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Avarrel » piątek, 21 lipca 2017, 09:36

Negocjator pisze:2 - Jak to jest z np. bronią - po wbiciu T4 gałąź się rozdrabnia na chyba 6 ścieżek czy wbijanie dowolnej z nich uprawnia mnie do noszenia dowolnej broni z tej grupy? Czy grając tą jedną odblokowuję wszystkie z poziomu 5 itd.?
Całkowicie zewnętrzny pierścień to specjalizacje. Wbijasz je używając tylko konkretnego przedmiotu. Umiejętność z której "wychodzą" specjalizację jest umiejętnością główną. Używanie jakiekolwiek rzeczy z tej umiejętności rozwija tę właśnie umiejętność. Np używałeś Pałasz T4 i możesz już używać T5 ale w sumie chciałeś pograć claymore więc go używasz bo ten miecz jest z tej samej kategorii.

Awatar użytkownika
Gibek
Patrycjusz
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 23 kwietnia 2017, 00:17
Medals: 10
Gender:
Status:
Offline

AO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Gibek » piątek, 21 lipca 2017, 11:09

Avarrel pisze:
Negocjator pisze:2 - Jak to jest z np. bronią - po wbiciu T4 gałąź się rozdrabnia na chyba 6 ścieżek czy wbijanie dowolnej z nich uprawnia mnie do noszenia dowolnej broni z tej grupy? Czy grając tą jedną odblokowuję wszystkie z poziomu 5 itd.?
Całkowicie zewnętrzny pierścień to specjalizacje. Wbijasz je używając tylko konkretnego przedmiotu. Umiejętność z której "wychodzą" specjalizację jest umiejętnością główną. Używanie jakiekolwiek rzeczy z tej umiejętności rozwija tę właśnie umiejętność. Np używałeś Pałasz T4 i możesz już używać T5 ale w sumie chciałeś pograć claymore więc go używasz bo ten miecz jest z tej samej kategorii.

Dodając jeszcze warto wejść w grze i poczytać dokładniej opisy drzewka bo jest dość dobrze rozpisane co daje poszczególna rzecz.

Awatar użytkownika
Marvik
Posty: 716
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 02:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Status:
Offline

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Marvik » poniedziałek, 24 lipca 2017, 15:24

Nie jestem jeszcze do końca przekonany czy będę grał, poza tym gram też częściowo na telefonie (zbieranie surowców w wolnej chwili), przez co nie do końca jestem w stanie spełnić wymóg "Jesteś in game - wejdź na Discord." Nie mniej zakładając, że grze jednak zostanę i w przyszłości złożę podanie do IX, to czy macie jakieś rady gdzie najlepiej założyć wyspę. I kolejne pytanie, czy zmieniając lokalizację wyspy żegnam się z całym zainwestowanym w nią srebrem?

Athcore
Status:
Offline

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Athcore » poniedziałek, 24 lipca 2017, 15:29

jesli chcesz grac z nami to przede wszystkim dlatego ze ciagnie cie do naszych graczy , gra , mechanika itd to tak naprawde sprawa drugorzedna,

jesli rozwazasz gre w Kohorcie to buduj na Coerleonie, nikogo nie skreslamy, ale jesli zamierzasz dziubac pixele a discord to dla ciebie meka , to moze powinienes ogolnie rozwazyc inny tytul?

Awatar użytkownika
Klonus
AO St. Legionista
Posty: 362
Rejestracja: środa, 3 sierpnia 2016, 21:12
Medals: 17
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gender:
Status:
Offline

AO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Klonus » czwartek, 27 lipca 2017, 18:20

1. Discord całkiem nieźle działa na mobilkach ;)
2. To dla nas oczywiste, że udzielać się na discordzie nie każdy nie wszędzie może (np. w pracy). Unikanie komunikatora głosowego to grzech i to nie tylko w tej gildii i nie tylko w tej grze mmo
3. Położenie wyspy powinieneś dostosować do sposobu gry i gildii, w której się znajdujesz. Gildiową mamy w Caerleon, więc pod tym względem najlepiej też tam założyć swoją. Dochodzi do tego, czy zbierasz i czy zamierzasz zbierać na czerwonych (z doświadczenia powiem, że wcześniej czy później większość w końcu idzie na czerwone) - wyspa w miastach pośrednich gdy biegasz po czerwonych po prostu cię hamuje
4. Nie zmienisza lokalizacji wyspy - niszczysz jedną i budujesz kolejną. Jeśli zniszczysz wyspę, tracisz wszystko, co na niej. Jeśli zniszczysz budynek, odzyskujesz 90% matsów, które na niego wydałeś. Więc jeśli zniszczysz wyspę, na której będziesz miał budynki, stracisz wszystko, zaś jeśli najpierw zniszczysz budynki, a później wyspę, stracisz 10%.
"[...]wola naciśnie na Formę, ciało to tylko podła Materia[...]" Jacek Dukaj "Inne pieśni"

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Bruner » piątek, 18 sierpnia 2017, 18:46

Mam dwa pytania:
1. Wyspa - budynki
Ogolnie zbieram rudy. Jak gralem na OBT to stworzylem budynki w ktorych pracownicy niby przynosili mi matsy (rude), ale jeden przynosil cos na poziomie 30-35 sztuk T3.
Pytanie - czy w takim razie oplaca sie stawiac te budynki? Bo roboty troche z tym bedzie, wypelniac ksiazki, inwestowac sporo kasy w rozwoj bydunkow. A szczerze mowiac jak mam zarabiac 100 sztuk rudy dziennie to slabo to widze.

2. Zbieranie rudy
Jako ze spora czesc wyjsc na dungi, ekspedycje itp. byla z lokacji Marlock/stolica to przenioslem sie z Fort Sterling do Marlock. Niestety ale albo mi sie zdaje albo w okolichach Marlock sa rudy do zbierania ale jest ich w porownaniu z okolacami Fort Sterling conajmniej o polowe mniej, tzn. jak wjezdzam na mape to pomimo ze maja na niej byc rudy znajdzie sie ich malo. Dzisiaj przejezdalem w okolicach Sterling i bylo ich naprawde duzo wiecej (i nie chodzi mi tutaj czy wykopane czy nie).
Sadzicie czy jest sens teraz sie wracac do Sterling i tam miec baze wypadowa na kopanie rudy?

LargeHamster
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 27 lipca 2017, 15:43
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: LargeHamster » sobota, 19 sierpnia 2017, 08:13

Bruner pisze: 2. Zbieranie rudy
Jako ze spora czesc wyjsc na dungi, ekspedycje itp. byla z lokacji Marlock/stolica to przenioslem sie z Fort Sterling do Marlock. Niestety ale albo mi sie zdaje albo w okolichach Marlock sa rudy do zbierania ale jest ich w porownaniu z okolacami Fort Sterling conajmniej o polowe mniej, tzn. jak wjezdzam na mape to pomimo ze maja na niej byc rudy znajdzie sie ich malo. Dzisiaj przejezdalem w okolicach Sterling i bylo ich naprawde duzo wiecej (i nie chodzi mi tutaj czy wykopane czy nie).
Sadzicie czy jest sens teraz sie wracac do Sterling i tam miec baze wypadowa na kopanie rudy?
Tak, dobrze Ci sie zdaje. Plansze zimowe mają głównie złoża rudy, natomiast plansze ciemno zielone są przeznaczone na zbieranie kamienia.

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Jaroczaro » niedziela, 20 sierpnia 2017, 09:04

Bruner pisze:Mam dwa pytania:
1. Wyspa - budynki
Ogolnie zbieram rudy. Jak gralem na OBT to stworzylem budynki w ktorych pracownicy niby przynosili mi matsy (rude), ale jeden przynosil cos na poziomie 30-35 sztuk T3.
Pytanie - czy w takim razie oplaca sie stawiac te budynki? Bo roboty troche z tym bedzie, wypelniac ksiazki, inwestowac sporo kasy w rozwoj bydunkow. A szczerze mowiac jak mam zarabiac 100 sztuk rudy dziennie to slabo to widze...
Mała opłacalność w stosunku do poświęconego czasu i pieniędzy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Kirin
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 12 lutego 2012, 14:56
Lokalizacja: Łódź
Gender:
Status:
Offline

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Kirin » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 09:13

Bruner pisze:Mam dwa pytania:
1. Wyspa - budynki
Ogolnie zbieram rudy. Jak gralem na OBT to stworzylem budynki w ktorych pracownicy niby przynosili mi matsy (rude), ale jeden przynosil cos na poziomie 30-35 sztuk T3.
Pytanie - czy w takim razie oplaca sie stawiac te budynki? Bo roboty troche z tym bedzie, wypelniac ksiazki, inwestowac sporo kasy w rozwoj bydunkow. A szczerze mowiac jak mam zarabiac 100 sztuk rudy dziennie to slabo to widze.
Myśląc dalekosiężnie, prędzej czy później zaczniesz kopać na czarnych i wyspa w Caerleon będzie najbardziej optymalna. Jeśli już to tam bym sie przenosił.
Bruner pisze: 2. Zbieranie rudy
Jako ze spora czesc wyjsc na dungi, ekspedycje itp. byla z lokacji Marlock/stolica to przenioslem sie z Fort Sterling do Marlock. Niestety ale albo mi sie zdaje albo w okolichach Marlock sa rudy do zbierania ale jest ich w porownaniu z okolacami Fort Sterling conajmniej o polowe mniej, tzn. jak wjezdzam na mape to pomimo ze maja na niej byc rudy znajdzie sie ich malo. Dzisiaj przejezdalem w okolicach Sterling i bylo ich naprawde duzo wiecej (i nie chodzi mi tutaj czy wykopane czy nie).
Sadzicie czy jest sens teraz sie wracac do Sterling i tam miec baze wypadowa na kopanie rudy?
Szczęśliwy pracownik potrafi przynieść materiał .2 .3
Mając większą wyspe i domki na T5+ zakladając nawet ze nie masz alta to masz 24? pracowników. Ziarko do ziarka i wychodzi codziennie spora sumka a pracy przy tym naprawde nie ma za wiele. Ważne by książki były uzupełniane przy twoich codziennych aktywnościach, granie pod nie na pewno sie nie opłaca ani nie jest przyjemne.
Ja traktuje domki jak inwestycje, która w długim okresie czasu przyniesie sumarycznie sporo kasy. Teraz bloki T5 i T6 są już w zjadliwych cenach. Mebelki zawsze samemu można wykrafcic (na T5+ polecam z focusem) i kaska leci.
Wszystko zależy od twojego stylu gry. Ja mam ok 200 pełnych książek i ogarniam 2 wyspy pełne pracowników.

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Bruner » środa, 23 sierpnia 2017, 00:58

Mam pytanie - jak udalo mi sie wlasnie podniesc zbieranie rudy i moge uzywac kilofa T5. To czy teraz powinienem juz latac na koniu i zbierac rude T6, czy raczej spokojnie jeszcze zbierac rude T5 ?

Drugie pytanie - jest sens abym teraz jeszcze siedzial na T4 (tzn. byl na spocie gdzie jest pelno T4 i je zbieral)?

pbldq
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2017, 20:36
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: pbldq » środa, 23 sierpnia 2017, 03:25

Nie ma sensu, żebyś zbierał rudę T6 kilofem T5.
-zbierasz je strasznie powoli
-nie dotkniesz tierów 6.1-.2-.3
-lepiej mieć nabite skille do T4 i T5

Przenieś się na żółte, bądź czerwone, a jak chcesz to nawet czarne. (Ja na przykład po zrobieniu T4 kilofa od razy polazłem na czarne).

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Bruner » środa, 23 sierpnia 2017, 10:20

Mam pytanie odnosnie zbieractwa.

1. Zakladam ze celem jest jak najszybsze wbicie conajmniej narzedzia T6 aby zaczac kase zarabiac, si?
2. Moj tryb zbierania to chwile przerwy w pracy, czyli mam odpalony telefon, postac na spocie gdzie jest duzo rudy, i raz na pare(nascie) minut przelatuje i zbieram. Nie mam opcji non stop biegania.
Czy w takim wypadku:
a) nie lepiej siedziec nadal na T4 i T4 wbijac poziom wyzszy?
b) jak jestem na spocie gdzie sa T5 rudy to jedna ruda sie resetuje co 15-20 minut, co siedzenie w jednym miejscu robi sie bez sensu

Czy zbierac T4 da sie wbic narzedzie T6?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Albion Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości