Pytania i odpowiedzi - FAQ

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w Albion Online.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AO

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Bruner » poniedziałek, 25 września 2017, 14:39

Dopisuje sie do pytania - jak mam czas z godzinke to gdzie solo jako MAge Curse mozna isc? Tylko nie czarne, wole cos spokojnego aby sobie pobic i wbic lvl gear'u.
Kuzby pisze:Podajcie proszę lokacje gdzie można robić solo dungi ? :D Z góry dzięki

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Jaroczaro » środa, 27 września 2017, 10:35

Ja znalazłem ciekawe dungi na Angli na południu tylko to są T4. Są oznaczone jak każde dungi na mapach takimi zielonymi kropkami. Mobki jak na ekspedycji solo T4 tej ze szkieletami. Za średniego mobka 270 fame a za bosa 2k. Dungi są pełne mobów bo prawie nikt tam nie biega. Plus jest taki, że wystarczą do tego itemy T4 (na mapie jest ograniczenie IP) i dla mnie jest to idealne bo planuję zmianę klaty i butów więc póki co mam max T5.

Awatar użytkownika
Klothar
Posty: 59
Rejestracja: niedziela, 13 sierpnia 2017, 22:51
Medals: 1
Lokalizacja: Kalisz
Gender:
Status:
Offline

AO Legionista

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Klothar » czwartek, 5 października 2017, 09:40

To ograniczenie jest do 4.0 . ? Na dungu czy na mapie tez ?
Jer 23:5

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Jaroczaro » czwartek, 5 października 2017, 12:30

Prawdopodobnie coś pomyliłem bo chyba nie ma ograniczenia. Wydaje mi się że biłem tam tego samego mobka za mniej dmg ale z tego co wszyscy mówią to na czarnych i czerwonych nie ma ograniczenia IP tak ze Sory za pomyłkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Jaroczaro » czwartek, 12 października 2017, 09:06

Mógłby ktoś opisać dokładnie mechanikę zdobywania namiotów i terenów? Jakie są możliwe scenariusze i interwały czasowe między atakami obronami itp. Z tego co wiem to żeby moc walczyć o teren to trzeba zdobyć najpierw namiot. Następnie po 24h jest gvg o ten teren. Po wygraniu gvg i przejęciu terenu codziennie ktoś cię może atakować. Wczoraj ktoś mówił na temat obrony namiotu sojuszu coś czego do końca nie zrozumiałem. Jakiś scenariusz że ktoś przegrywa chyba gvg i od razu można wypowiedzieć atak i spacyfikować namiot czy coś takiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

DombroVitch
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 15 lipca 2017, 21:07
Gender:
Status:
Offline

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: DombroVitch » czwartek, 12 października 2017, 09:48

Jeżeli by wygrali bitwę gvg wtedy obrona polega na tym że blokujesz innej gildii atak. Atak można rozpisać z tego co pamiętam w jakiś tam określonych chwilach po walce, bo tak każdy mógłby sobie podjechać o każdej porze i się zapisać na atak. Nawet taki random z gildią 5 osób dla jaj.
A jeżeli nawet nie ma cooldownu czasowego to po prostu kto pierwszy ten lepszy - czyli wiadomo że w trakcie bitwy będzie największa rotacja graczy, stąd przejmowanie namiotu właśnie zawsze robi się od razu po bitwie o teren
Jeżeli przegrają bitwe gvg - zapisują się ponownie przy wygraniu namiotu żeby znowu walczyć jeżeli ich na to stać

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: Jaroczaro » czwartek, 12 października 2017, 10:03

DombroVitch pisze:Jeżeli by wygrali bitwę gvg wtedy obrona polega na tym że blokujesz innej gildii atak. Atak można rozpisać z tego co pamiętam w jakiś tam określonych chwilach po walce, bo tak każdy mógłby sobie podjechać o każdej porze i się zapisać na atak. ...
Czyli jak się nie zapiszesz na atak w tej jakiejś chwili zaraz po gvg to potem jest blokada na atak? Tej części właśnie nie rozumiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

DombroVitch
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 15 lipca 2017, 21:07
Gender:
Status:
Offline

Re: Pytania i odpowiedzi - FAQ

Post autor: DombroVitch » czwartek, 12 października 2017, 18:20

Do końca nie wiem czy jest czasówka czy kto pierwszy ten lepszy-
tak czy siak powoduje to że każdy przy tym namiocie stoi żeby to jego gildia się zapisała.
Jedna z dwóch opcji, wynik ten sam :) Trzeba się bić

ODPOWIEDZ

Wróć do „Albion Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość