Berserker - Build pytania

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Zimny Dran
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 21 sierpnia 2015, 23:54
Lokalizacja: Zgierz/Łódź
Gender:
Status:
Offline

Berserker - Build pytania

Post autor: Zimny Dran » wtorek, 3 listopada 2015, 21:57

Chciałem "pochwalić" się swoim buildem berserkera, i jednocześnie zapytać Was o opinie na temat takiego ustawienia. Gram w zasadzie tylko PVE, jednak dokucza mi słaba przeżywalność na grupowych instancjach, zwłaszcza na bossach. O ile solo daje rade spokojnie wszędzie, to w grupowych jest dosyć słabo.

Tak wygląda układ moich talentów:
Talenty Zimnego Drania jako Beresrkera

A tak przedstawia się to co mam na sobie z itemków:
Itemy

Co można by zmienić, a może potrenować tylko szybkość uciekania? ;)

EDIT: Zmieniono link na wersje EU
Ostatnio zmieniony środa, 4 listopada 2015, 10:57 przez Zimny Dran, łącznie zmieniany 1 raz.
"Profil do likwidacji"

Dark Omega
Posty: 32
Rejestracja: niedziela, 13 września 2015, 08:20
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Skyforge Legionista

Re: Berserker - Build pytania

Post autor: Dark Omega » środa, 4 listopada 2015, 00:02

Flash of Rage jest lepszy 8-)

Awatar użytkownika
Max Painful
Posty: 101
Rejestracja: piątek, 31 lipca 2015, 18:42
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista

Re: Berserker - Build pytania

Post autor: Max Painful » środa, 4 listopada 2015, 10:12

Dark Alpha pisze:Flash of Rage jest lepszy 8-)
Potwierdzam.

@Zimny_Dran, na bossy polecałbym Ci zamienić Power Trick na Shield Destroyer, chociaż coraz rzadziej już używa się Volatile Curse.
Odnośnie Power Trick, jedynym chyba jego plusem jest walka z elitkami na cięższym contencie, lub pvp. Stackuje się ten debuff jeżeli więcej berków go używa?
Przeżywalność berka jest relatywnie wysoka ze względu na Battle Frenzy. O ile Cię coś nie zabije na hita, to masz wirtualnie 70% obniżenia obrażeń, jedynym minusem właśnie jest to że heal dostajesz po ~0,5s od uderzenia a nie instant. Polecam Ci także symbol Life Energy, jest BARDZO dobry. Mogę Ci jeszcze polecić rozwinięcie prowincji do 25lvla, bo do tego momentu dostajemy %hp, które też sporo daje. Ringi accu/hp też pomogą, crita potrzebujesz tylko ~25% więc masz tam jakieś pole do manewru, ale i tak wszystko zależy od szczęścia w dropie.
Aha, wrzuć build na wersję EU portalu, bo nie każdy ma konto po stronie NA, a zerknięcie tam wymaga zalogowania :P
"Najlepszy nawet mag z nożem w plecach, poważnie traci na umiejętnościach"

Zimny Dran
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 21 sierpnia 2015, 23:54
Lokalizacja: Zgierz/Łódź
Gender:
Status:
Offline

Re: Berserker - Build pytania

Post autor: Zimny Dran » poniedziałek, 9 listopada 2015, 23:41

Bardzo dziękuje za sugestie. Po zastosowaniu się do większości, moja przeżywalność znacząco wzrosła. Zostało mi jeszcze podniesienie Life Energy na nieco wyższy poziom i prowincje, ale już widzę różnice, jednak ostatecznie chce sprawdzić się na Isabeli. A potem.... no trzeba nauczyć się grać Knightem, i Alchemikiem, chociaż to drugie będzie chyba łatwiejsze. (w żadnej grze nie grałem tankiem), ale bez offtopu. Dziękuje raz jeszcze za sugestie.
"Profil do likwidacji"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki i buildy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości