Archer PvP/PvE Guide

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Vanilla Ninja
Posty: 83
Rejestracja: środa, 12 sierpnia 2015, 12:11
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista

Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Vanilla Ninja » piątek, 18 września 2015, 10:39

Archer jest klasa, ktora bazuje na dotach tak wiec w tym buildzie skupimy sie własnie na nich, zaczynamy :

Main Hand

Archer jako jedna z nielicznych klas uzywa kazdy typ swojej broni, tutaj podaje wam krotki guide co, gdzie, kiedy i dlaczego :

Opcja 1 :

[ obraz zewnętrzny ]

Najlepiej sprawdza sie na bossach 3v3/6v6 pvp przez swoj bonus do dmg, swietnie działa z naszymi dotami :3

Opcja 2 :

[ obraz zewnętrzny ]

Opcja druga na 3v3/6v6 swietna bron jesli chcesz zabijac osoby z niskim HP z dystansu lub jesli chcesz zredukowac HP o spora ilosc juz na starcie ( działa jedynie na 1 uzycie w walce )

Opcja 3 :

[ obraz zewnętrzny ]

Bow głownie przeznaczony na 10v10/GvG jak i na czyszczenie mobow w pve, posiada 36% dodatkowego dmg do burning

OffHand

Tutaj odpowiedz jest prosta :

[ obraz zewnętrzny ]

Najlepsza Opcja dla archera, redukuje otrzymane obrazenia o 40% gdy stoi sie w srodku :) ( Redukcja nie działa na bossach )

Opcja 2

[ obraz zewnętrzny ]

Uzyteczne tylko jesli preferujesz stunowac swoj cel czesciej imo opcja pierwsza o wiele lepsza





Amulety

Tutaj podobnie jak z Mainem i offhandem dostepne jest kilka opcji w zaleznosci od sytuacji :

Set 1 PvP 3v3 6v6 :

[ obraz zewnętrzny ]

Set ktory bazuje na Aim Shocie jak i na stunie z electric rapid fire

[ obraz zewnętrzny ]


Set 2 PvP 10v10 GvG :

[ obraz zewnętrzny ]

Imo najlepszy set na masowe pvp, spory aoe dps z wildfire arrow jak i Aim shot to dobijania/ gryzienia wrogow, najlepiej działa razem z

[ obraz zewnętrzny ]


Set 3 Bossy :

[ obraz zewnętrzny ]

Najlepsza opcja na bossa single shot + wildfire ( na ady ktore summonuje boss) najlepiej działa z

[ obraz zewnętrzny ]

Set 4 Czyszczenie mobkow, pve :

czyli prawie jak wczesniej

[ obraz zewnętrzny ]

+

[ obraz zewnętrzny ]






Ringi

Tutaj odpowiedz jest prosta jedziemy w

[ obraz zewnętrzny ]

Tutaj jeszcze jeden pro tip Accuracy jest o wiele wazniejsze niz Critical Chance dlatego jesli posiadacie ring z idealnymi statami Str/Luck Acc/Crit a wypadnie wam zielony ring z Accuracy ale za to z wieksztymi statami i o wiele lepszym prestizem, wybieramy ring zielony, dlaczego ? Odpowiedz jest prosta zyskasz wiecej DMG z wiekszego STR w stacie jak i z bonusu Accuracy niz z Critical chance





Order

[ obraz zewnętrzny ]

4 prowincja " Dlaczego Temper a nie Ranged Damage Głupcze " Opowiedz jest prosta bonus z ranged damage działa jedynie wtedy gdy utrzymujesz odleglósc od celu nie mniejsza niz 20 yardow (18m) wiec w wiekszosci sytuacjach pvp/pve poprostu nie działa, dlatego dzieki Temper zyskamy wiecej mimo niskiego valoru





"Ale panie jak tu grac?!

Talenty,Rotacje i Skille PvP :

[ obraz zewnętrzny ]

[ obraz zewnętrzny ] Electric Rapid fire + [ obraz zewnętrzny ] Long Queue + [ obraz zewnętrzny ] działaja razem swietnie :)





Rotacje 1v1 :

Bow ze stackami :

[ obraz zewnętrzny ] burn + [ obraz zewnętrzny ]electric shot + 3x auto atak + [ obraz zewnętrzny ] electric rapid fire


Pod koniec burna (3 sekundy) uzywamy piercing shot



Bow z WildFire
:

Wersja z Wildfire wyglada tak samo ale zamiast auto ataku uzywamy electric rapid fire

Bow z Aim shot :

[ obraz zewnętrzny ] aim shot + [ obraz zewnętrzny ] burn + [ obraz zewnętrzny ]electric shot + [ obraz zewnętrzny ] electric rapid fire

Pod koniec burna (3 sekundy) uzywamy piercing shot


Rotacje Mass pvp :

[ obraz zewnętrzny ] Wildfire arrow + rozdajemy kazdemu [ obraz zewnętrzny ]electric shot

Pod koniec burna (3 sekundy) uzywamy piercing shot



Talenty,Rotacje i Skille PvE :

[ obraz zewnętrzny ]

Pyrophobia - Nigdy nie uzywajcie tego talentu na 5 osobwych instancjach jak i na raidach uzyteczna na solo i pvp, osobiscie nie przepadam

Rotacje :


[ obraz zewnętrzny ] burn + [ obraz zewnętrzny ]electric shot/Wildfire (Grupa mobow ) + auto atak

Pod koniec burna (3 sekundy) uzywam piercing shot



Symbole :

podstawowy :

[ obraz zewnętrzny ] - Paladin must have, niesmiertelnosc na 4 sek kiedy ktos zada ci obrazenia wieksze niz 10% twojego max hp

[ obraz zewnętrzny ] - Ultimate Strength, + 10% str za kazdy lvl symbolu

[ obraz zewnętrzny ] - Maximum Recoil, 10% do critical damage za kazdy lvl symbolu

Głowne symbole, ktore musisz miec w kolejnosci :

1. Lucky shot

2. Lacerated wound

3. Element of suprise

4. Symbol Kinetic'a

5. Symbol Witch

6. Compressive Trauma ( Dostepne od 30k prestizu blokuje go rozowy nod)

7. Mark of death

8. Symbol Alchemika

9. Symbol Monka

10. Symbol zerka

Symbole ktore bede testował :

1. Painfull Spasm

2. Deep Dissection

3. Symbol Gunnera

Wyglad tablicy symboli :

[ obraz zewnętrzny ]




Na koniec kilka screenow z depsem :

Raid Ostatni boss :

[ obraz zewnętrzny ]

Raid Titan :

[ obraz zewnętrzny ]

Raid Chyba pierwszy boss ( zapomniałem xD)

[ obraz zewnętrzny ]

To tyle mam nadzieje ze komus sie sprzyda ^^


VanillaNinja




Ps. Build tylko i wyłacznie dla gildi, nie wklejac nigdzie ani nie udostepniac

Awatar użytkownika
Kyllym
Patrycjusz
Posty: 141
Rejestracja: środa, 22 lipca 2015, 18:51
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

Skyforge Legionista BS St. Legionista

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Kyllym » niedziela, 20 września 2015, 13:52

Dobra robota właśnie kończę odblokowywać Archera na 100% bardzo mi się przyda twój poradnik :)

Vanilla Ninja
Posty: 83
Rejestracja: środa, 12 sierpnia 2015, 12:11
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Vanilla Ninja » niedziela, 20 września 2015, 15:09

Kyllym pisze:Dobra robota właśnie kończę odblokowywać Archera na 100% bardzo mi się przyda twój poradnik :)
Super, w przyszłosci bede go pewnie wiele razy edytował :D

Kode
Posty: 47
Rejestracja: sobota, 11 lipca 2015, 18:55
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista BS Legionista

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Kode » piątek, 9 października 2015, 13:26

W najnowszym patchu na rusku doty już nie włączają dotek z symboli... jeżeli nie zbuffują łucznika, to będzie lipa.

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Dreed » piątek, 9 października 2015, 17:31

Kode pisze:W najnowszym patchu na rusku doty już nie włączają dotek z symboli... jeżeli nie zbuffują łucznika, to będzie lipa.
Chodzi ogolnie o doty czy tylko o archera?

Azadi
Posty: 5
Rejestracja: środa, 23 września 2015, 23:12
Gender:
Status:
Offline

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Azadi » sobota, 10 października 2015, 21:11

Mialbym pytanie co do lucznika. Czy zdejmowanie doty piercing shotem robi roznice gdy zostaje sekunda czy 8-9 sekund? tzn jest roznica w obrazeniach?

Vanilla Ninja
Posty: 83
Rejestracja: środa, 12 sierpnia 2015, 12:11
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Vanilla Ninja » niedziela, 11 października 2015, 12:09

Kode pisze:W najnowszym patchu na rusku doty już nie włączają dotek z symboli... jeżeli nie zbuffują łucznika, to będzie lipa.
Jesli tak to moga archera usunac całkowicie

Vanilla Ninja
Posty: 83
Rejestracja: środa, 12 sierpnia 2015, 12:11
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Vanilla Ninja » niedziela, 11 października 2015, 12:10

Azadi pisze:Mialbym pytanie co do lucznika. Czy zdejmowanie doty piercing shotem robi roznice gdy zostaje sekunda czy 8-9 sekund? tzn jest roznica w obrazeniach?
mozesz odpalic piercing shoot zaraz na poczatku dota i pozniej wrzucic go jeszcze raz, dmg bedzie podobny jednak jak juz bedziesz miec mark of death polecam dota zostawic i sciagnac dopiero pod koniec

Mossienara
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 25 października 2015, 14:38
Gender:
Status:
Offline

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Mossienara » poniedziałek, 26 października 2015, 17:53

Profesjonalnie opisane :)

Ciekawi mnie jednak dlaczego poszedłeś w electric dmg zamiast z fire? Przeliczyłeś, że te dodatkowe dwie sekundy electric rapid fire przekładają się na większy dmg niż fire?

Mój zestaw talentów:
jungle law
easy target
elemental fusion
loading mechanism
superconductivity
electric field
biting flame
electrocapity

electric disruption jest fajną opcją ale na pvp - czekam wtedy aż klient zarzuci sobie tarczę i jednym strzałem ją traci, zazwyczaj wtedy zaczyna się panika...

Nad rotacją cały czas pracuję :)

Vanilla Ninja
Posty: 83
Rejestracja: środa, 12 sierpnia 2015, 12:11
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Vanilla Ninja » wtorek, 27 października 2015, 09:59

Mossienara pisze:Profesjonalnie opisane :)

Ciekawi mnie jednak dlaczego poszedłeś w electric dmg zamiast z fire? Przeliczyłeś, że te dodatkowe dwie sekundy electric rapid fire przekładają się na większy dmg niż fire?

Mój zestaw talentów:
jungle law
easy target
elemental fusion
loading mechanism
superconductivity
electric field
biting flame
electrocapity

electric disruption jest fajną opcją ale na pvp - czekam wtedy aż klient zarzuci sobie tarczę i jednym strzałem ją traci, zazwyczaj wtedy zaczyna się panika...

Nad rotacją cały czas pracuję :)
To na bossy, chodzi o to zeby zadac jak najwiekszy dmg podczas trwania mark of death a uzywajac fire nie masz pewnosci, ze sie właczy

Ami Jami
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2015, 15:34
Gender:
Status:
Offline

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Ami Jami » piątek, 6 listopada 2015, 12:12

Świetnie, że pojawił się poradnik do archera. Wszystko miałam dokładnie tak samo, tylko bardziej skupiałam się na crit chance niż na acc, ale to da się naprawić- bo praktycznie wszystkie ringi mam z obiema statami, a chapele jakoś się nadrobi.
Nie pomyślałam też o tym, żeby zostawiać sobie łuki z różnymi bonami, niestety mam jedynie ten z burningiem i ten który wrzuca staki, ale to chyba też uda mi się nadrobić.

Pytanko- czy ktoś wie może co dokładnie ma zmienić się w archerze z kolejnym patchem? >.> Słyszałam, że ma być mocniejszy *_*

Vanilla Ninja
Posty: 83
Rejestracja: środa, 12 sierpnia 2015, 12:11
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Vanilla Ninja » sobota, 7 listopada 2015, 09:08

Ami Jami pisze:Świetnie, że pojawił się poradnik do archera. Wszystko miałam dokładnie tak samo, tylko bardziej skupiałam się na crit chance niż na acc, ale to da się naprawić- bo praktycznie wszystkie ringi mam z obiema statami, a chapele jakoś się nadrobi.
Nie pomyślałam też o tym, żeby zostawiać sobie łuki z różnymi bonami, niestety mam jedynie ten z burningiem i ten który wrzuca staki, ale to chyba też uda mi się nadrobić.

Pytanko- czy ktoś wie może co dokładnie ma zmienić się w archerze z kolejnym patchem? >.> Słyszałam, że ma być mocniejszy *_*
wrecz przeciwnie, nerfia doty :C tzn doty archera burn/elec nie beda juz odpalac dot z symboli :)

Ami Jami
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2015, 15:34
Gender:
Status:
Offline

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Ami Jami » wtorek, 17 listopada 2015, 01:07

Niedawno odblokowałam sobie symbol compessive trauma, problem jest taki, że sprawdziłam sobie statystyki i nie wszedł ani razu- co mnie dziwi, bo patrzyłam na Twoje screeny i zadawało to całkiem niezły dmg. Możliwe, że coś zmienili. Proszę o info jeśli tak :(

Awatar użytkownika
Max Painful
Posty: 101
Rejestracja: piątek, 31 lipca 2015, 18:42
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Max Painful » wtorek, 17 listopada 2015, 14:52

Pozwolę sobie wtrącić - Compressive Trauma aktywowany jest tylko i wyłącznie przez Crushing Blow. Znaleźć go możesz w odpowiednich kapliczkach, polecam od razu wrzucić na fiolet, bo statystyka dla większości dps'ów jest bardzo przydatna.
"Najlepszy nawet mag z nożem w plecach, poważnie traci na umiejętnościach"

Ami Jami
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2015, 15:34
Gender:
Status:
Offline

Re: Archer PvP/PvE Guide

Post autor: Ami Jami » środa, 18 listopada 2015, 18:26

Już ktoś zdążył mi to wytłumaczyć- problem jest jeden, opis samego symbolu teraz nie wspomina NIC apropos crushing blowa- stąd mój problem.
Dziękuję bardzo za wyjaśnienie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki i buildy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość