Opis anomalii

Moderator: Pretorianie

Awatar użytkownika
Alice Madness
Patrycjusz
Posty: 268
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2015, 11:48
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista BS Centurion MU Legend Trybun

Opis anomalii

Post autor: Alice Madness » sobota, 22 sierpnia 2015, 02:27

[ obraz zewnętrzny ]
Mam nadzieje, ze obrazek jest czytelny na początek zacznę od mapy jest to open zone anomalii ( Dostępne od 36110 prestiżu). Kazdy diamencik oznacza ether resorsce, czyli drzewko przy którym wykonuje się questy. Niebieskie sa to wolne spoty czerwone zajete. Moje numerki oznaczają kolejność wykonywania jedynkę dostaje się jako pierwsze jest to teren "Lurich". Kolejny etap to "Sandbank" pod dwójką, natomiast 3 to Subterrean Temple. Po wejściu do świątyni należy zabić 1 bosa po lewej aby wejść do pokojów tier 1. Należy użyć drzwi na końcu komnaty. Numer cztery to Ruin Orua. Do numeru 5 dodatkowo oznaczyłem na czerwono, które drzewa zaliczają się do tego questu i nosi on nazwę Ilir Hills. Za wykonanie 18 zadań otrzymujemy 600 białych sparków czyli odblokujemy 2 różowe nody na tydzień. Reset questow jest we wtorek. Ważne jest żeby nie robić zadań w złym miejscu bo nie będzie ich zaliczać do głównego questa anomalii. Na tym terenie dropia części trofeów dla Phytonide i Gorgonide o koloerze niebieskim i fioletowym. Polecam rozbijać fioletowe części żeby zrobić szybko niebieskie trofea 1 cześć fioletowa to 10 niebieskich(żeby nie było nie porozumień nie mowie tu o całym trofeum tylko o 1 części).
Teraz przejdę do najważniejszej części po lewej stronie na gorze macie 3 moby z takimi rożnymi tarczami 1 rozwalona kolejna jest do polowy rozbita i ostatnia jest pełna. Pokazuje wam to czy wasz tactical sense jest na tyle wysoki żeby przebijać obrone jakiegoś moba. W praktyce wygląda to mnie więcej tak przy rozbitej tarczy zadajecie zwiększony damage danemu mobowi przy 2 wariancie zadajecie niewiele zmniejszony. Przy trzeciej opcji działa to trochę inaczej ponieważ nie ma kolejnej opcji może być tak ze zadacie zmniejszone obrażenia dwukrotnie trzykrotnie i tak dalej. Elementy tactical sense dropia na raidach( Dostępne od 36130 prestiżu ) co juz wspomniałem w poprzednim poradniku.

Najbardziej znaczące będzie zdobycie odporności i określonego poziomu tactical sens gdy rozpocznie się inwazja co nastąpi juz niedługo na oko za 2 tygodnie. Ponieważ jak teraz wejście na dana instancje blokuje nam prestiz tam blokują te statystyki. Pierwsza inwazja będzie najprawdopodobniej napad Mechanoidow ale o tym już niedługo w osobnym poście chyba ze mnie ktoś wyręczy :D. Ponownie przepraszam za wszelkie bledy jezykowe nie zamierzam ich poprawiac :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki i buildy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości