Blade & Soul dyskusja

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące BS.

Moderators: Pretorianie, Moderatorzy Hyde Parku

Re: Blade & Soul dyskusja

Postby Masa » Monday, 1 February 2016, 23:16

MadMar wrote:(...) Legion albo Cerulean, ma to znaczenie jakieś? W którym jest 9 Kohorta? :D

Zachęcam do czytania forum a przynajmniej tych najważniejszych tematów :)

Alice Madness wrote:Startujemy na serwerze Windrest, frakcja Crimson Legion(...)

źródło:
http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic.php?f=623&t=22928
Silniej pożądamy rzeczy nowych, niż trwamy przy już nabytych.
Masa
Patrycjusz

Sex: Male
Medals: 2
ArcheAge Legionista (1) Mecenas IX Kohorty (1)

Postby Madmar » Wednesday, 3 February 2016, 21:54

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat blade dancer'a pod pvp i pve? :)
Madmar

Postby Wujek Doj » Friday, 5 February 2016, 21:02

Terror będzie wiedział lepiej co i jak ale mi się podoba ta klasa. Fajne skille, demage tez dobry. Combosy fajnie wyglądają. Szybka gra prawie tak samo jak asassina. Idzie w miare solować bossy.
Wujek Doj

Postby Sashimo » Sunday, 7 February 2016, 17:28

Gram Blade Masterem i mam problem na Terrorach bo ciągle tam padam a jak unikam to dmg jest zbyt słabe by coś wypadło poradzi mi ktoś jak to ogarnąć czy będę musiał robić maga by tam farmić ?

PS: czy multikonta są banowane czy mogę robić postać na innym koncie niż obecnie co gram ?
Sashimo

Postby Gashanatantr » Monday, 8 February 2016, 12:33

Niektorzy twierdza ze da sie terrory bic kazda klasa, kwestia szybkich reakcji, fps itd itp etc, ja mam ten sam problem co Ty na destro i dla wlasnego zdrowia i oszczedzenia nerwow oraz straconego czasu robie sumonera, a co do multikont to nie bardzo rozumiem co chcesz zrobic, bo kolejna postac mozesz zrobic na tym samym koncie, wiec jesli nie chcesz grac na 2 konta w tym samym czasie, co w przypadku bs i tak sie raczej nie sprawdza, to zakladanie drugie konta mija sie z celem
Image
Gashanatantr
Patrycjusz

Medals: 4
Skyforge Legionista (1) BS St. Legionista (1) BS Longaminus (2)

Postby Avalanh » Monday, 8 February 2016, 12:59

Postacie mele mają na terrorach ten problem że dostają dmg x2 mała obszarówka i duża. Poza tym robiąc teraz postać specjalnie po to by farmić terrory nie ma sensu, za 2 dni wchodzi update klucze na dzień dzisiejszy spadły z 3g do 1,5g(Wcześniej chodziły po 7g). Po aktualizacji zapewne spadną gdzieś do 1g, wiec farmienie ich zbytnio się nie opłaca. Dodam również że będą daily na Tower of Mushin, Bloodshade Harbor oraz Nightshade Harbor gdzie spokojnie dziennie będzie można wyciągnąć w 1h-2h z 10g dodając do tego obecne daily na Blackram Supply Chain(97.2 silvera) i E. Fleet Supply Chain(3 golda) spokojnie można wyciągnąć 14g. Dodałbym jeszcze do tego nową lokację i daily na niej, lecz nie wiem jak to będzie tam wyglądało.
Image
Avalanh
Patrycjusz

Postby Sashimo » Monday, 8 February 2016, 17:49

No i cieszy mnie wasza odpowiedź :) to drugą postać będę robił tylko dla zabawy bez spin itd :) a kiedyś może się przydać. Z misjami dziennymi masz rację ja nawet czasami wyciągam 9g dziennie jak mam czas bo robię misje dzienne na mapach od 40+ :D (10misji =1g :D )

dodatkowo 10 wychodzi ten dodatek i masz rację że będzie co robić :)

Co do multikonta to chodziło mi o granie na 2 kontach naraz na jednym IP czyli PC+laptop ale też racja w BS będzie to ciężkie :)

PS: Dziękuję za odpowiedź :)
Sashimo

Postby Gashanatantr » Tuesday, 9 February 2016, 12:24

Avalanh ja nie twierdze, ze robie postac tylko i wylacznie pod farmienie terrorow i wyrma, nie mniej jednak mimo update itd ring czy demy z wyrma nadal beda(jesli dropna) ladna nagroda, a proby bicia destroyerem wyzej wymienionych doprowadzaja mnie do szewskiej pasji :D
Image
Gashanatantr
Patrycjusz

Medals: 4
Skyforge Legionista (1) BS St. Legionista (1) BS Longaminus (2)

Postby Per Van Boss » Saturday, 20 August 2016, 15:35

Cześć.
Właśnie zasysam BnS i jestem ciekaw opinii na temat GRY :) Czy umiera czy jednak jest co robić i można zarwać np "nockę" grając w gildii pve/pvp. Pytam gdyż jest sporo mmo... które mają SUPER WOW początek, a później wymieraja...
Per Van Boss

Postby Hellsmash » Saturday, 20 August 2016, 18:41

Z całą pewnością jest co robić, regularnie dodawane są nowe rzeczy i jak najbardziej można miło spędzić czas grając ze znajomymi/członkami gildii. Jednak każdy musi sam ocenić czy gra mu się podoba : )
Hellsmash

Postby Sealan » Sunday, 21 August 2016, 16:41

Po wielu zarwanych nockach odpowiedz wydaje się prosta ;)
Niemniej każdy ma swoje preferencje, mniejsza lub większą tolerancję na grind. Wypróbuj i sam oceń :D

/S
Sealan
Patrycjusz

Sex: Female
Medals: 3
BS Trybun (1) BS Longaminus (2)

Postby Per Van Boss » Friday, 26 August 2016, 20:43

Tak więc wkraczam na scenę BnS :) niech drżą już na PvP, jedynie jeszcze wybrać odpowiednią klase i wioo
Per Van Boss

Postby iMAR » Tuesday, 7 March 2017, 22:34

Witam
Pytanko prosto z mostu. Czy da się jeszcze w BnS odrobić stratę AP i eq zaczynając od zera (grając póki co solo) i dołączyć do dziewiątki? Pierwsza styczność z grą jednak po doświadczeniu w innych mmo jesst nieco łatwiej się zaklimatyzować. Mój dylemat nad postacią to SIN lub Force Master :]
I czy da się jakoś sprawdzić M/s (FPS) w grze podczas walki itd?
iMAR

Postby Hellsmash » Wednesday, 8 March 2017, 08:20

iMAR wrote:Witam
Pytanko prosto z mostu. Czy da się jeszcze w BnS odrobić stratę AP i eq zaczynając od zera (grając póki co solo) i dołączyć do dziewiątki? Pierwsza styczność z grą jednak po doświadczeniu w innych mmo jesst nieco łatwiej się zaklimatyzować. Mój dylemat nad postacią to SIN lub Force Master :]
I czy da się jakoś sprawdzić M/s (FPS) w grze podczas walki itd?

Za sprawą ostatnich zmian większość ekwipunku dostajesz po prostu z questów, lub jako zwykły drop z dungeonów. Tak zdobyty ekwipunek zapewnia z tego co widziałem w końcowej fazie ok 600-650 AP (w zależności od kamyków, poziomu HM etc) co pozwala na robienie większości dungeonów w celu zarabiania na dalsze upgrade'y. Ale może niech tu wypowie się ktoś, kto ostatnio robił alta, jednak ogólnie zmiany idą w tym kierunku, aby było coraz łatwiej nadganiać.

CO do SIN'a i FM'a, jeżeli lubisz PVP bierz sina bez dwóch zdań, w PVE FM będzie lepszy, a na pewno łatwiejszy, chociaż jako FM nie zawsze możesz znaleźć party bo jest ich bardzo dużo, z kolei SIN posiada grupowego buffa (blue buff=bb), który jest bardzo przydatny oraz grupową niewidzialność potrzebną do zrobienia mechaniki w niektórych dungeonach.

Da się ustawić wyświetlanie FPS-ów i pingu w grze.
Hellsmash

Previous

Return to Blade and Soul