Nagrywanie rozgrywki

Forum poświęcone grze HS.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy eSport

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Nagrywanie rozgrywki

Post autor: Bruner » środa, 17 maja 2017, 21:19

Aloha
Ktos ma doswiadczenie czym w takich grach nagrywac rozgrywke? Chodzi mi o nagranie a potem wrzucenie na YT (nie ja :) moj syn dostal hype w tym temacie).
W sumie to widze ze przydalby sie drugi monitor do tego, ale olac to, sciagnalem OBS studio - mozna wybrac kilka zrodel - np. gre i kamere, tylko moj defaultowy program od kamery (Logitech C270) ma na pol ekranu ranke itp.) a widzialem ze niektorzy YT'berzy maja n. wyciata tylko swoja postac, albo czesc tego co pokazuje kamera . . ..
Jakies pomocne tipsy?

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Nagrywanie rozgrywki

Post autor: Pieczar » środa, 17 maja 2017, 21:24

Kiedy mam do Ciebie przyjechać i pogadać na ten temat? :D

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Nagrywanie rozgrywki

Post autor: Bruner » środa, 17 maja 2017, 22:33

Pieczar pisze:Kiedy mam do Ciebie przyjechać i pogadać na ten temat? :D
Babsko wyjezdza w poniedzialek rano do Holandii, i wraca w czwatek wieczorem - takze smialo :) - nigdzie nie wychodzie w te dni.

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Nagrywanie rozgrywki

Post autor: Bruner » środa, 17 maja 2017, 22:33

Bruner pisze:
Pieczar pisze:Kiedy mam do Ciebie przyjechać i pogadać na ten temat? :D
Babsko wyjezdza w poniedzialek rano do Holandii, i wraca w czwatek wieczorem - takze smialo :) zapraszam- nigdzie nie wychodzie w te dni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „HearthStone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości