Pochwal się Arena deckiem!

Forum poświęcone grze HS.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy eSport

Awatar użytkownika
Tex
Patrycjusz
Posty: 917
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2011, 03:11
Medals: 17
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera SWTOR Optio FF XIV Trybun eSport Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Pochwal się Arena deckiem!

Post autor: Tex » sobota, 30 maja 2015, 16:48

Zachęcam wszystkich do wrzucania swoich decków z udanych runów na arence według poniższego formatu. Właśnie udało mi się ukończyć run z wynikiem 11:3 takim deckiem Mage'a:

Link do runu in-game

[ obraz zewnętrzny ]


Nagroda z runu:
300 gold + Pack + Golden Lava Burst

Opis decku / rozgrywka:
Jak widać, mid-range. 2 removale AOE, 2 polymorphy do usuwania dużych i nieprzyjemnyh rzeczy i prawie wszystkie miniony solidnej jakości. Najczęściej wygrywałem mając Farseera na ręce z 2-dropami, ew. 4-dropem. Tempo advantage dzięki healowi dawało bardzo dużą p rzewagę i w połowie gier w okolicach Turn 5 miałem całkowitą kontrolę na boardzie.

Kel'thuzad też w paru grach zrobił swoje. Najlepsze efekty dawał w sytuacji gdy miałem na stole Water Elementala/Snowchuggera - wtedy mogłem nawet duże miniony trzymać we freeze-locku.

Deck bardzo freeze-oriented, 3 Water Elementale, Snowchugger, Frost Elemental, Blizzard i 2 Frostbolty - dzięki temu skutecznie mogłem utrzymać przewagę.

Jedyne wyraznie słabe strony tego decku od strony minionów to Ship's Cannon, Gnomeregan Infantry i Wee Spellstopper. Z innych rzeczy - brak dociągu kart, co w przypadku słabego openera nie pomogło (jedną grę ledwo wygrałem bo w ostatniej chwili przyszedł Blizzard).

Z czym przegrałem:
W pierwszej grze insane deck Shamana z Flametonguami i Hexami - bardzo dużo removali.

Druga gra - Druid z combo Force of Nature/Savage Roar (tak, na arenie)

Ostatnia przegrana gra = Mage z 3 Flamestrikami, ogółem deck podobny do mojego jeśli chodzi o jakość minionów i spelli ale miał dociąg dobrych kart w odpowiednim momencie. Życie :)

Modlitwa
Posty: 17
Rejestracja: piątek, 23 października 2015, 20:06
Gender:
Status:
Offline

Re: Pochwal się Arena deckiem!

Post autor: Modlitwa » czwartek, 12 listopada 2015, 11:55

Never lucky ;)

Moja najlepsza arena to 11 - 3 nie mam screena niestety. A tak to jakies 6 7 i 8 sie czasem trafia. Ktos zrobil 12?

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Pochwal się Arena deckiem!

Post autor: Pieczar » czwartek, 12 listopada 2015, 12:26

11 juz z 2-3 miałem, 12 się jeszcze nie udało. Doświadczeniem arenowym największym to się Tex chyba może pochwalić - ja katuje constructed w przerwach od hotsa :)

Awatar użytkownika
Iluzja
Posty: 905
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 13:07
Medals: 4
Lokalizacja: Pałuki
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

AION Optio WoW Centurion WildStar Optio GW2 Weteran

Re: Pochwal się Arena deckiem!

Post autor: Iluzja » czwartek, 12 listopada 2015, 20:46

Mi się udało dość niedawno wbić pierwszą 11 na arence ;D

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Tex
Patrycjusz
Posty: 917
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2011, 03:11
Medals: 17
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera SWTOR Optio FF XIV Trybun eSport Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Pochwal się Arena deckiem!

Post autor: Tex » niedziela, 29 listopada 2015, 11:26

Graty :)

Co do 12 winów: z moich obserwacji (sam dobiłem do 12 winów 5 czy 6 razy, chociaż nigdy z wynikiem 12:0) powyżej 8 jest już bardzo ciężko bo w tych okolicach zaczynają się naprawdę mocne decki. O ile ok. 5 winów da się robić regularnie nawet kiepskim deckiem, to trzeba mieć niestety sporo szczęścia przy wyższej ilości winów.

Ogólnie polecam patrzeć podczas arenek na rarity kart i nastawiać swoje zagrania pod to co przeciwnik może mieć z commonów - jako że jest ich najwięcej podczas draftu.

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Pochwal się Arena deckiem!

Post autor: Pieczar » poniedziałek, 8 lutego 2016, 12:19

[ obraz zewnętrzny ]

Nope - this is not constructed :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „HearthStone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości