COunter-Strike:Global Offensive

Forum poświęcone grze CS:GO.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy eSport

Awatar użytkownika
Ezin
Patrycjusz
Posty: 1778
Rejestracja: piątek, 26 września 2008, 01:26
Medals: 24
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX WAR Legionista AION Optio WoW Legionista BF3 Legionista
SWTOR Legionista GW2 Optio ArcheAge Legionista FF XIV Legionista L2C Trybun
AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Ezin » piątek, 1 maja 2015, 11:36

pogrywam ostatnio w cs:go, lapcie mnie na tsie kohortowym, w kupie zawsze razniej

Kefcio
Status:
Offline

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Kefcio » piątek, 1 maja 2015, 15:47


Awatar użytkownika
Hakuka
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 4 października 2014, 17:16
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Centurion Mecenas IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Hakuka » piątek, 8 maja 2015, 13:29

http://steamcommunity.com/id/Hakuka
Rush & P90 gotowe do lamienia w srebrze :D
Ostatnio zmieniony piątek, 8 maja 2015, 13:35 przez Hakuka, łącznie zmieniany 1 raz.
[ obraz zewnętrzny ]
Dojrzałość wędrówkowa – fizjologiczny stan organizmu ptaka pozwalający mu podjąć wędrówkę. Dojrzałość wędrówkowa najczęściej związana jest z intensywnym gromadzeniem tłuszczów...

Awatar użytkownika
Berni
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 4 października 2014, 17:19
Medals: 2
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Optio Mecenas IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Berni » piątek, 8 maja 2015, 13:35

http://steamcommunity.com/id/raxxel3
Zawsze chętnie pogram :)

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Pieczar » piątek, 8 maja 2015, 13:37

Wpadajcie od 21-22 do 1-2 na kanał CS'a - zwykle w takich godzinach jest ekipa do grania :)

Awatar użytkownika
Elexor
Co-OP Optio
Posty: 615
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:13
Medals: 3
Lokalizacja: Gdynia
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Elexor » sobota, 9 maja 2015, 16:21

Osobiscie jestem prawie zawsze okolo 18-20 i kolo polnocy. Lapcie mnie na ts kohortowym ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Andariel
Patrycjusz
Posty: 1541
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 01:02
Medals: 11
Lokalizacja: 3miasto
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum eSport Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Andariel » wtorek, 12 maja 2015, 00:35

Zapraszam na pierwszy oficjalny event CS:GO w IX Kohorcie.

link do eventu w kalendarzu:
http://www.9kohorta.com/forum/calendar. ... alEid=2209
pozdrawiam, Andy

Awatar użytkownika
Deadlytears
Posty: 1347
Rejestracja: niedziela, 25 listopada 2012, 01:03
Medals: 8
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum Skyforge Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Deadlytears » sobota, 13 czerwca 2015, 09:41

Do 22 czerwca CS:GO za 5.50 ojro jakby ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do dywizji :)

Kefcio
Status:
Offline

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Kefcio » niedziela, 14 czerwca 2015, 22:21

DeadlyTears pisze:Do 22 czerwca CS:GO za 5.50 ojro jakby ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do dywizji :)
Populacja haxów zwiększa się...

Awatar użytkownika
Elexor
Co-OP Optio
Posty: 615
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:13
Medals: 3
Lokalizacja: Gdynia
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Elexor » poniedziałek, 15 czerwca 2015, 02:05

Kefcio pisze:
DeadlyTears pisze:Do 22 czerwca CS:GO za 5.50 ojro jakby ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do dywizji :)
Populacja haxów zwiększa się...
Niestety ;/ tu moim zdaniem robią błąd . Powinni zwiekszyc cene za gre do 200 zeta. W takim wypadku ktos by przemyslal zanim uzyl by hacksow bo by musial nowe konto znow za 2 stówy kupic a tak 2-3 dychy to nawet takiego 10 latka stac by miec po 3 konta i grac na hacksach :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Pieczar » poniedziałek, 15 czerwca 2015, 10:58

Imo - powinny być prewencyjne kary na MM (1h, 2h - coś w ten deseń), jeżeli ktoś dostaje sporo reportów w meczu/w ostatnich meczach. I te bany powinny być na mac (nie wiem czy fizycznie da sie zrobic, ale pewnie tak), albo IP (chociaż to łatwiej obejsc, niz maca).

To ze gra jest tansza, to dobrze - wiecej osob przyjdzie.

Druga kwestia - mozna dac tania gre + tydzien darmowych MM, a za kolejne juz jednorazowo trzeba by zaplacic np 100pln. Kto chce to kupi, kto nie chce, to nie kupi - ale cena moze odstraszyc dla Polaków/Rusków/Ukraińców i ogólnie ściany środkowo-wschodniej, bo mam wrażenie, że w statystykach to właśnie ten region ma najwięcej cheatów.

Awatar użytkownika
Andariel
Patrycjusz
Posty: 1541
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 01:02
Medals: 11
Lokalizacja: 3miasto
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum eSport Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Andariel » poniedziałek, 15 czerwca 2015, 11:45

Ragneurs pisze:Imo - powinny być prewencyjne kary na MM (1h, 2h - coś w ten deseń), jeżeli ktoś dostaje sporo reportów w meczu/w ostatnich meczach. I te bany powinny być na mac (nie wiem czy fizycznie da sie zrobic, ale pewnie tak), albo IP (chociaż to łatwiej obejsc, niz maca).
Nie bardzo, bo wejdzie ci jakiś smerf na silvery, generalnie koleś wymiata bo jest dobry. Świeże silvery będą reportować go za to po prostu że jest lepszy i nie rozumiejąc że może być aż taka różnica. Koleś dostaje ban.. ale za co ?
pozdrawiam, Andy

Awatar użytkownika
Czerech
Patrycjusz
Posty: 485
Rejestracja: poniedziałek, 10 lutego 2014, 14:58
Medals: 2
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Gender:
Status:
Offline

WildStar Optio eSport Optio

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Czerech » poniedziałek, 15 czerwca 2015, 11:55

Andariel pisze:
Ragneurs pisze:Imo - powinny być prewencyjne kary na MM (1h, 2h - coś w ten deseń), jeżeli ktoś dostaje sporo reportów w meczu/w ostatnich meczach. I te bany powinny być na mac (nie wiem czy fizycznie da sie zrobic, ale pewnie tak), albo IP (chociaż to łatwiej obejsc, niz maca).
Nie bardzo, bo wejdzie ci jakiś smerf na silvery, generalnie koleś wymiata bo jest dobry. Świeże silvery będą reportować go za to po prostu że jest lepszy i nie rozumiejąc że może być aż taka różnica. Koleś dostaje ban.. ale za co ?
wydaje mi się, że w regulaminie jest napisane, że nie można mieć więcej niż jednego konta CS:GO. Pewnie właśnie po to, żeby zapobiec smurfowaniu :)

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Pieczar » poniedziałek, 15 czerwca 2015, 12:17

Andariel pisze:
Ragneurs pisze:Imo - powinny być prewencyjne kary na MM (1h, 2h - coś w ten deseń), jeżeli ktoś dostaje sporo reportów w meczu/w ostatnich meczach. I te bany powinny być na mac (nie wiem czy fizycznie da sie zrobic, ale pewnie tak), albo IP (chociaż to łatwiej obejsc, niz maca).
Nie bardzo, bo wejdzie ci jakiś smerf na silvery, generalnie koleś wymiata bo jest dobry. Świeże silvery będą reportować go za to po prostu że jest lepszy i nie rozumiejąc że może być aż taka różnica. Koleś dostaje ban.. ale za co ?
Pierwsze 10 MM i tak ma z banami na 20h - a jak smurfuje, to wyskoczy z goldem minimum.

Awatar użytkownika
Andariel
Patrycjusz
Posty: 1541
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 01:02
Medals: 11
Lokalizacja: 3miasto
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum eSport Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Andariel » poniedziałek, 15 czerwca 2015, 15:11

Ragneurs pisze:
Andariel pisze:
Ragneurs pisze:Imo - powinny być prewencyjne kary na MM (1h, 2h - coś w ten deseń), jeżeli ktoś dostaje sporo reportów w meczu/w ostatnich meczach. I te bany powinny być na mac (nie wiem czy fizycznie da sie zrobic, ale pewnie tak), albo IP (chociaż to łatwiej obejsc, niz maca).
Nie bardzo, bo wejdzie ci jakiś smerf na silvery, generalnie koleś wymiata bo jest dobry. Świeże silvery będą reportować go za to po prostu że jest lepszy i nie rozumiejąc że może być aż taka różnica. Koleś dostaje ban.. ale za co ?
Pierwsze 10 MM i tak ma z banami na 20h - a jak smurfuje, to wyskoczy z goldem minimum.
no chyba że pierwsze mecze nie robi rewelacji żeby się postarać o silvera
Czerech pisze: wydaje mi się, że w regulaminie jest napisane, że nie można mieć więcej niż jednego konta CS:GO. Pewnie właśnie po to, żeby zapobiec smurfowaniu :)
w regulaminie steama jest, ale nikt Ci nie udowodni że to twoje konto i do puki nie robisz przekrętów, nie cheatujesz to się tym nie interesują
pozdrawiam, Andy

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Pieczar » poniedziałek, 15 czerwca 2015, 17:44

Andariel pisze:
Ragneurs pisze:(...)
Pierwsze 10 MM i tak ma z banami na 20h - a jak smurfuje, to wyskoczy z goldem minimum.
no chyba że pierwsze mecze nie robi rewelacji żeby się postarać o silvera
Szczerze? Jak chce grać z silverami będąc kałachem, to niech ma świadomość, że się Silvery mogą zdenerwować. I nie chodzi mi tylko o jeden mecz, ale np jak w ciągu ostatnich 5 meczy dostało się 10 reportów to już by sens chyba miało. I nie mówię o banach miesięcznych, ale o banach na 2-3 godziny, jak kogoś będą zgłaszać co grę, to będzie grał 4 gry dziennie maks, a reporty na niego już Valve/OW będzie miał.

Awatar użytkownika
Berni
Posty: 62
Rejestracja: sobota, 4 października 2014, 17:19
Medals: 2
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Optio Mecenas IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Berni » wtorek, 16 czerwca 2015, 12:01

Valve nic z tym nie zrobi. Dają bany, ale co z tego jak ludzie kupują kolejne konto. Niby aktualizacja miała trochę zjawisko smurfów zniwelować, ale jakoś tego nie widać, bo np. na MG2 jest smurf co drugi mecz, a raz udało się nawet trafić na drużynę smurfów z globala.
Co do banów na IP/mac - banowane jest konto (Steam ID), niezależnie z jakiego adresu rozpocząłbyś grę. Co do haxów, przeglądając fora dowiedziałem się, że CSGO w Rosji kosztuję kilka razy mniej niż u nas a i same haxy są tam popularne (w większości powstają tam). Nawet jak Valve ogarnie problem z jednym haxem, to ktoś kupi sobie następne konto, a na miejsce jednego haxa powstanie kilka nowych. Interes się kręci, a normalni gracze cierpią, tylko czy kogoś to obchodzi?

Awatar użytkownika
Deadlytears
Posty: 1347
Rejestracja: niedziela, 25 listopada 2012, 01:03
Medals: 8
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum Skyforge Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Deadlytears » piątek, 19 czerwca 2015, 10:25

Nie rozumiem przelicznika w tej grze... Win 16 - 13 staty 29-18. Po wygranej sprawdzam statystyki z ostatniego meczu a tam "zabójstwa 35 zgony 31". Ja się pytam WTF gdzie rund było 29 a nikogo ze swoich nie zabiłem ;p

Awatar użytkownika
Issabel
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 17 lipca 2015, 19:38
Lokalizacja: Śląsk, Bytom ;)
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Issabel » poniedziałek, 20 lipca 2015, 10:54

Obecnie mam Legendarnego Orła, dodatkowo mój staż w cs:go to 5 lat odkąd powstał, jeżeli ktoś chcę uzyskać więcej informacji zapraszam na ts.

Dodatkowo prowadzę sieć serwerów pod CS:GO piszę tzw. Pluginy na serwery ;)

Pozdrawiam, SareS*
Exp - Piękny wyraz...

Awatar użytkownika
Gogit
Posty: 478
Rejestracja: piątek, 2 marca 2012, 09:50
Medals: 3
Lokalizacja: Wa-wa
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Gogit » poniedziałek, 20 lipca 2015, 23:55

DeadlyTears pisze:ie rozumiem przelicznika w tej grze... Win 16 - 13 staty 29-18. Po wygranej sprawdzam statystyki z ostatniego meczu a tam "zabójstwa 35 zgony 31". Ja się pytam WTF gdzie rund było 29 a nikogo ze swoich nie zabiłem ;p
Statystyki umieją się "popsuć" choćby z racji iż grałeś np vs cheater i ten cheater dostał bana... jeśli np miałeś pobrane demo z nim to demo samo się usunie ;/...


Odnośnie obecnej sytuacji w csie powiem że nie wiem na co wy narzekacie :D Dawno nie spotkałem perfidnego cheata atóry robił nie wiadomo co... Obecnie mam range LEma i gra mi się świetnie i przyjemnie :) Fakt że smurfy są ale one są w granicach nov najbardziej odczuwalne. Natomiast i tak będzie się miało rangę na jaką się docelowo zasługuje nie ma co psioczyć na smurfów, ruskich, troli, czy afk'ów w teamie... Jeśli jesteś dobry to pójdziesz z rangą w górę jeśli jesteś kiepski to zostaniesz tam gdzie jesteś albo spadniesz:)...
"Nie znam się, nie rozumiem... Więc się wypowiem! :D"

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Pieczar » niedziela, 30 sierpnia 2015, 12:17


Awatar użytkownika
Hakuka
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 4 października 2014, 17:16
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Centurion Mecenas IX Kohorty

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Hakuka » niedziela, 30 sierpnia 2015, 13:03

Zabawne :P
Chociaż ja tam wolę słyszeć jak ktoś przybliża z awp :D
[ obraz zewnętrzny ]
Dojrzałość wędrówkowa – fizjologiczny stan organizmu ptaka pozwalający mu podjąć wędrówkę. Dojrzałość wędrówkowa najczęściej związana jest z intensywnym gromadzeniem tłuszczów...

Panzer
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 21:14
Gender:
Status:
Offline

Re: COunter-Strike:Global Offensive

Post autor: Panzer » niedziela, 30 sierpnia 2015, 16:03

Jak się gra z randomami to się tworzy takie memy ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Counter Strike: Global Offensive”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości