Fallout 76

Dział przeznaczony do ogólnej dyskusji nad grami kooperacyjnymi. Tymi w które gramy i które obserwujemy.

Chcesz zagrać w jakąś grę kooperacyjną wspólnie z nami?

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy eSport

Awatar użytkownika
Joanna
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2018, 11:30
Gender:
Status:
Offline

Fallout 76

Post autor: Joanna » piątek, 23 listopada 2018, 06:19

Och... to zbieractwo, to coś fantastycznego. Ale powoli już miejsca brakuje. Czekam z niecierpliwością na powiększenie pojemności skrzynek. Zbieram głównie wentylatory i kleje. Tworzenie coraz lepszej broni i eksploracja sprawiają mi najwięcej radochy. :)

Awatar użytkownika
Krav
Patrycjusz
Posty: 487
Rejestracja: wtorek, 27 marca 2012, 14:21
Medals: 18
Status:
Offline

SWTOR Optio FF XIV Legionista eSport Dekurion Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Krav » sobota, 24 listopada 2018, 11:24


Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Yeleana » niedziela, 25 listopada 2018, 13:04

Czemu nie pograsz z nami @Joanna ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Xamerith
The Division 2 Legionista
Posty: 97
Rejestracja: niedziela, 9 października 2016, 19:53
Medals: 1
Lokalizacja: Białystok, Polski fragment koła podbiegunowego.
Gender:
Status:
Offline

Mecenas IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Xamerith » środa, 28 listopada 2018, 07:48

Ja mam dysonans poznawczy - ja wiem, że F76 to gniot (nie z własnego doświadczenia, ale widziałem trochę recenzji i gameplayów, wyrobiłem sobie opinię), a wy go zachwalacie.
Wróć, Oblech go chwali.
A.
Ok :P
Czyli mogę w spokoju napisać ''A nie mówiłem?'' ;)

https://www.cdaction.pl/news-55197/fall ... sdzie.html
To those at the crossroads of buying or not, I offer my 'nay, wait for that proper review, laddie'.

Awatar użytkownika
Joanna
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2018, 11:30
Gender:
Status:
Offline

Fallout 76

Post autor: Joanna » środa, 28 listopada 2018, 08:16

Wkrótce w grze pojawią się zapowiadane patche i powinno być dużo lepiej, szczególnie dla maruderów. W dalszym ciągu eksploracja daje dużo satysfakcji, a szczególnie pokonanie gracza-zbiega na 90 lvlu, który do tego ubrany był w pancerz wspomagający. Zabiłam go z ulepszonej strzelby. Miodzio. Radiowa muzyka jak zawsze wprowadza w nastrój optymizmu i zadowolenia, czego wszystkim hejterom z całego serca życzę. Póki co mam 17 lvl i nieodpartą chęć dalszego odkrywania krainy i znajdowania ukrytych skarbów.
Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Yeleana » środa, 28 listopada 2018, 08:34

a @Joanna nadal mnie ignoruje i moje pytanie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » środa, 28 listopada 2018, 15:50

Xamerith pisze:
środa, 28 listopada 2018, 07:48
Ja mam dysonans poznawczy - ja wiem, że F76 to gniot (nie z własnego doświadczenia, ale widziałem trochę recenzji i gameplayów, wyrobiłem sobie opinię), a wy go zachwalacie.
Wróć, Oblech go chwali.
A.
Ok :P
Czyli mogę w spokoju napisać ''A nie mówiłem?'' ;)

https://www.cdaction.pl/news-55197/fall ... sdzie.html
Ej no ;]
Dla mnie ta gra jest bardzo dobra i żadna fala hejtu nie zmieni mojego zdania.
Żartem mogę powiedzieć, że coo wieczór sobie w party siedzimy i narzekamy na te wszystkie błędy, na te wszystkie niedogodności, na to że zmarnowaliśmy pieniądze i nie mamy racji bo internet przecież nie kłamie....Ale to tylko żart, bo bawimy się porządnie i nie żałuję ani złotówki :) Martwię się tylko, że za dużo czasu f76 mi zabiera :S
Obrazek

Awatar użytkownika
Joanna
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2018, 11:30
Gender:
Status:
Offline

Fallout 76

Post autor: Joanna » środa, 28 listopada 2018, 16:55

Brawo trybuni: Yeleana i Zemsta Pomorza! Jako osoby pozytywnie zakręcone - milusio pozdrawiam. :D
Nie gram w Fallouta 76 codziennie, ponieważ zainteresował mnie obecnie Battlefield V i w związku z nowymi wymaganiami gry musiałam powiększyć RAM do 16 GB, zamontować lepszą kartę graficzną Nividia GF 1060 i czekam na... nowy monitor z Hz 144 i 1 ms. Niemniej wrażenia graficzne z gry już są niesamowite, chociaż klimatycznie takie sobie... :)

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Fallout 76

Post autor: Zemsta Pomorza » środa, 28 listopada 2018, 18:06

Joanna pisze:
środa, 28 listopada 2018, 16:55
Niemniej wrażenia graficzne z gry już są niesamowite, chociaż klimatycznie takie sobie... :)
Kampania chodzi lepiej i wygląda lepiej niz multi - takie moje wnioski po kilku godzinach grania :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Betrezen
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 13 września 2014, 13:13
Medals: 1
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

D2 Legionista

Fallout 76

Post autor: Betrezen » środa, 28 listopada 2018, 18:58

A dla mnie BF skończył się na Bad Company 2 :P
W temacie Fallouta dodam tylko, że gra jest dobra, owszem, ale jako miłośnik questowania brakuje mi questhubów. Bo lubię zabijać świnie w lesie! :P

Awatar użytkownika
Joanna
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2018, 11:30
Gender:
Status:
Offline

Fallout 76

Post autor: Joanna » czwartek, 29 listopada 2018, 08:12

Swoją drogą cieszmy się, że gra jeszcze w ogóle "chodzi" jak ktoś co jakiś czas "częstuje " nas "atomóweczką". :lol:
Szkoda tylko, ze odświeżanie nie przekroczy 60 Hz, ale w końcu to świat postapokaliptyczny i Bethesda znakomicie dba o nasze niezapomniane w tej mierze wrażenia. Toteż w górę serca!
Przedstawiciele działu komunikacji w studiu w końcu wczuwają się w klimat pisząc: „Wiemy, że jesteście sfrustrowani aktualnym stanem rzeczy, czy to odnośnie problemów, jakie napotykacie w grze, czy brak komunikacji o aktualizacjach, poprawkach i nowościach. Wciąż zbieramy od was informacje i próbujemy zdobyć jakieś wieści od zespołu deweloperskiego. Nie chcieliśmy, żebyście pomyśleli, że nic nie robimy. Przepraszamy i rozumiemy, że cisza nie była dobrym rozwiązaniem. Postaramy się, aby komunikacja między twórcami a graczami była lepsza”. Wow! :D

A tak bardziej na poważnie to Bethesda zaplanowała już wdrożenie dwóch dużych aktualizacji do gry - jedną 4, a kolejną 11 grudnia. Pierwsza zwiększy między innymi limit pojemności skrytki do 600, wprowadzi zmiany do łupu pozostającego po bossach, a także odblokuje odradzanie się w najbliższym odkrytym punkcie po śmierci w momencie przeciążenia postaci.

Druga to usprawnienia wersji PC (chociażby opcja rozmowy Push-to-Talk). Ponadto, od 11 grudnia gracze, którym podczas ich obecności ktoś zajął miejsce na bazę, będą mieli wybór: albo przenieść ją w inne miejsce w wirtualnym świecie, albo pozostać w tym samym, ale przelokować się na inny serwer. Tyle w temacie.
Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Fallout 76

Post autor: Shinee » czwartek, 6 grudnia 2018, 09:32


Awatar użytkownika
Marii
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 14 listopada 2017, 20:50
Medals: 1
Lokalizacja: London
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

AO Legionista

Fallout 76

Post autor: Marii » środa, 19 lutego 2020, 14:16

Wracaja "miesne" npc ;)
Ja tam pogrywam od czasu do czasu z bratem. Ktos cos ciagle ?


ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry Co-OP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości