Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w L2C

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Dhol
Posty: 1254
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 00:09
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio

Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Dhol » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 14:34

Siema :D

31 sierpnia wstaje nowy oficjalny Classic u ruskow - Einhasad. Online pewnie jak to u ruskow w szczytowych godzinach dobije do limitu - 6500. Ktos chetny na drugie, luzne podejscie? Prawdopodobnie wpadne z polskim clanem INEGY - https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=60435.0. Na ta chwile zadeklarowanych jest ponad 30 osob, latwiej bedzie przetrawic cyrylice w wiekszym gronie ;)

Dla osob ktore nie graja od dluzszego czasu na Skelth i nie wiedza jak obecnie wyglada classic - jest sporo latwiej niz gdy zaczynalismy na EU, sa runki/scrolle na exp, ogolnie farmi sie szybciej (przynajmniej te poczatkowe lvl). Bogatsi w doswiadczenie z Skelth mozemy sie drugi raz pobawic :)

Awatar użytkownika
Elthar
Patrycjusz
Posty: 264
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2015, 23:38
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Elthar » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 17:04

Dhol powiedz no ty mi gdzie ty się teraz podziewasz jak nie grasz na L2C EU?
No i skąd wiesz o tych wszystkich ułatwieniach, skoro Cię z nami nie ma? :P
Nicki, pod którymi można mnie spotkać w pozostałych tytułach:
Black Desert Online -> Rhivan/Tyver (family: Impervius)
League of Legends -> Elthar
World of Tanks -> Rhidar

Awatar użytkownika
Dhol
Posty: 1254
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 00:09
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio

Re: Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Dhol » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 20:20

No wlasnie od czasu kiedy skonczylem na Skelth to troche na classic.clubie x3 pogralem, ale pozniej juz nigdzie na dluzej nie zawitalem, brakowalo klimatu. Probowalem wracac na Skelth 2-3 razy, ale przy takim hardcore pustki na spotach odrzucaja. Ja lubie tlumy na TSie, tlumy na spotach, walke o kazdego moba, dlatego chce sprobowac porzadnie na tym rusku ;). A o ulatwieniach wiem, bo mimo ze grac przestalem, to nigdy nie przestalem sledzic tego co sie na classicu dzieje. Patch notes wszystkie od A do Z zawsze przeczytane, godziny filmikow na YT, w koncu sprawdzanie samemu poczatkowych lvli na offach - teraz sobie na Gran Kainie testuje ;)

Duzo Was zostalo na Skelthie? Jak lvle? :D

Awatar użytkownika
Elthar
Patrycjusz
Posty: 264
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2015, 23:38
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Elthar » wtorek, 8 sierpnia 2017, 23:48

Z ekipy pokohortowej zostało max 10 osób na serwerze i niemal wszyscy są porozrzucani po 3 największych polskich klanach. Bardzo dużo doszło nowych Polaków na serwer i teraz to z nimi tworzymy Naszą społeczność. Serwer też się powolutku odbudowywuje, a rokowania są o tyle dobre, że w okresie letnim mamy przyrost graczy, a jesień nadal przed nami i można oczekiwać, że sporo ludzi wróci do gry.
Nie ma u nas niestety walki o każdego moba, raczej zdarzają się pojedyncze walki o spota (tak począwszy od spotów na 2-gą profkę), nie wiem jak jest na lokacjach dla 70+, ale z tego co widzę potem w mieście, to cały czas tam się te najsilniejsze klany tłuką.
Większość serwerowego community to gracze w przedziale 50-60 lvl, u nas w klanie właściwie ten 'core' dobija do 60 już.

Jak się ktoś zdecydował - piszcie do mnie pod nick Elthan w grze, ewentualnie do Shiliena.
Zapraszam do powrotów :)
Nicki, pod którymi można mnie spotkać w pozostałych tytułach:
Black Desert Online -> Rhivan/Tyver (family: Impervius)
League of Legends -> Elthar
World of Tanks -> Rhidar

Awatar użytkownika
Dhol
Posty: 1254
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 00:09
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio

Re: Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Dhol » środa, 9 sierpnia 2017, 01:13

Ja bym bardzo chetnie wrocil chocby dla samych ludzi, ale nie wyobrazam sobie pol roku czy nawet roku grania samemu zanim moglbym do kogolwiek dobic lvl zeby cos sensownie razem pograc. Tak jak nie wyobrazam sobie grania na cudzym koncie, na koncie ktorego sam od zera nie zrobilem. Dlatego mysle, ze Skelth to juz mimo wszystko dla mnie sprawa zamknieta. Musialby byc naprawde gigantyczny naplyw nowych graczy zima zebym dal mu jeszcze jedna szanse (a naprawde bardzo bym chcial) ;)

Quel
Co-OP Legionista
Posty: 356
Rejestracja: poniedziałek, 7 czerwca 2010, 19:12
Medals: 4
Lokalizacja: Orzesze
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista L2C Optio Mecenas IX Kohorty

Re: Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Quel » środa, 9 sierpnia 2017, 14:50

Wbicie na Skelth 40 lvla to 3-4 dni dobrego koxu obecnie. Ci, którzy grali razem ze mną jak wróciłem ponownie widzieli takie cuda jak robienie glada u mnie w 3 dni xD.
Ogólnie to ważniejsze jest to czy masz kilka innych osób 40-50 lvl do gry ponieważ te levele w miarę szybko się równo wbija.

Awatar użytkownika
Dhol
Posty: 1254
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 00:09
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio

Re: Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Dhol » środa, 9 sierpnia 2017, 16:44

3-4 dni ale z boxem i full eq, czy od totalnego zera? Do ruska jeszcze 3 tyg wiec moze... ;)

Quel
Co-OP Legionista
Posty: 356
Rejestracja: poniedziałek, 7 czerwca 2010, 19:12
Medals: 4
Lokalizacja: Orzesze
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista L2C Optio Mecenas IX Kohorty

Re: Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Quel » środa, 9 sierpnia 2017, 17:03

Z bufferem 40+ i itemkami top D :)
Najważniejsze na classicu to bić D gradem od początku (wojem nie magiem) ponieważ kara za grade jest bardzo niska. Oczywiście mówię o postaci na skelth, którą można itemki od kogoś dostać na start do farmy. Na ruskim z tłokiem to pewnie ze 3 tygodnie będzie :)

Kazza
Patrycjusz
Posty: 106
Rejestracja: sobota, 19 grudnia 2015, 18:55
Medals: 4
Lokalizacja: Rzeszow
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Kazza » niedziela, 10 września 2017, 13:15

I jak na tym nowym ruskim classicu? Bo prawdopodobnie w kilka osób zaczniemy tam grać :) Słyszałem, że są kolejki żeby dostać się na serwer? AQ ubita kilka dni po starcie serwera? Jakieś polskie community?

Awatar użytkownika
Dhol
Posty: 1254
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 00:09
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio

Re: Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Dhol » poniedziałek, 11 września 2017, 14:00

Mamy Polski klan, jest nas ponad 40 osob w tej chwili - https://discord.gg/warsGy

Ze starej Kohorty ze Skelth gra 10-15 osób. Są kolejki bo server non stop full 6.5k online. W ciagu dnia 3-4h trzeba czekac zanim sie wbije, wiekszosc zostawia postacie non stop logniete. Innova otworzyla drugi nowyu server Paagrio zeby troche poluzowac kolejki, tam tez do 6k online dobija takze zainteresowanie ogromne. My zostalismy na Einhasad i walczymy z kolejkami. Sredni lvl w klanie to gdzies 32-34, pare osob ma 36-37 i powoli zblizamy sie do profek ;)

AQ, Core, Orfen itd szybko popadaly bo tak jak na Skelth tak i tu MadPro/ROA odjechalo wszystkim i juz grubo 50+ leca .

Kazza
Patrycjusz
Posty: 106
Rejestracja: sobota, 19 grudnia 2015, 18:55
Medals: 4
Lokalizacja: Rzeszow
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Nowy oficjalny serwer L2 Classic RUSKI - 31.08.2017

Post autor: Kazza » poniedziałek, 11 września 2017, 19:23

Właśnie widziałem na twitchu madpro ostro ciśnie... ja wczoraj 3,5h czekałem, udało mi się wbić 16 lvl przez 4h :D zapowiada sie naprawde ciekawie gdyby nie ta wszechobecna cyrylica :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lineage II Classic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości