Averia.ws

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w L2C

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Basia
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 21 stycznia 2016, 04:19
Gender:
Status:
Offline

Averia.ws

Post autor: Basia » wtorek, 3 maja 2016, 13:16

Witam, małe wyjaśnienie z mojej strony w związku z drastycznym spadkiem online na serwerze oraz brakiem pvp na serwerze nie mowie tu o braku wojen czy o polityce klanowej bo do tego nie miałem nigdy żadnych zastrzeżeń. Chodzi o samego Clasica który dla mnie i dla wielu innych graczy okazał się zbyt hardcorowi pod względem expienia co za tym idzie wiele osób ucieka od pvp bo szkoda% tak naprawdę to nie o % chodzi tylko o czas bo jest dla mnie nie logiczne expic 4h żeby później stracić to w 10minut. Ponieważ w ostatnim czasie grywam tylko w weekendy przeniosłem się na serwer Averia.ws x25.

Silnorekii
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 3 kwietnia 2016, 09:29
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista

Re: Averia.ws

Post autor: Silnorekii » wtorek, 3 maja 2016, 16:47

Nie wiem kto mógł się spodziewać czegoś innego po Classicu x1, niż mega cięzkiej farmy..

Awatar użytkownika
Elthar
Patrycjusz
Posty: 264
Rejestracja: poniedziałek, 18 maja 2015, 23:38
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Averia.ws

Post autor: Elthar » wtorek, 3 maja 2016, 19:34

Basia pisze:(...) Ponieważ w ostatnim czasie grywam tylko w weekendy przeniosłem się na serwer Averia.ws x25.
Który może zostać w każdej sekundzie zamknięty, bo np. administrator takiego 'priva' będzie miał taki kaprys, albo strzeli sobie zwyczajnego 'focha'...
Dodatkowo nie wiadomo, jak osoby administrujące takimi serwerami wpływają na ogólną jego sytuację (handel/ceny/balans sił/polityka/itd.).
Nicki, pod którymi można mnie spotkać w pozostałych tytułach:
Black Desert Online -> Rhivan/Tyver (family: Impervius)
League of Legends -> Elthar
World of Tanks -> Rhidar

Kazza
Patrycjusz
Posty: 106
Rejestracja: sobota, 19 grudnia 2015, 18:55
Medals: 4
Lokalizacja: Rzeszow
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Averia.ws

Post autor: Kazza » wtorek, 3 maja 2016, 19:50

Elthar pisze:
Basia pisze:(...) Ponieważ w ostatnim czasie grywam tylko w weekendy przeniosłem się na serwer Averia.ws x25.
Który może zostać w każdej sekundzie zamknięty, bo np. administrator takiego 'priva' będzie miał taki kaprys, albo strzeli sobie zwyczajnego 'focha'...
Dodatkowo nie wiadomo, jak osoby administrujące takimi serwerami wpływają na ogólną jego sytuację (handel/ceny/balans sił/polityka/itd.).
Z innovą tak dokładnie to też tego nie wiemy :D

Awatar użytkownika
Fleurx
Posty: 70
Rejestracja: czwartek, 11 lutego 2016, 20:55
Gender:
Status:
Offline

Re: Averia.ws

Post autor: Fleurx » wtorek, 3 maja 2016, 19:56

No wlasnie, czym to sie rozni od serwera na ktorym aktualnie gramy? Tez bedzie stal tak dlugo, az bedzie sie im oplacalo.

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Averia.ws

Post autor: Yeleana » wtorek, 3 maja 2016, 20:03

różnica może być taka, że classic jest licencjonowany, a "tamto" nie wiem... trochę szukałem informacji, ale nie znalazłem :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lineage II Classic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość