Pośmiejmy się razem :D

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w L2C

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Merli
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:23
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista

Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Merli » sobota, 13 lutego 2016, 12:23

A wiec w świetle obecnych zdarzeń, oraz nie za specjalnej atmosfery w naszej sekcji, pomyslałem iż nadszedł czas aby troche rozładować atmosfere, wyluzowac i sie posmiac :D I tak chciałbym aby w tym temacie kto tylko chce opisał:
- śmieszne/ciekawe historie/zdarzenia ktore sie mu przytrafily w grze lub ktorych był swiadkiem
- jezeli posiadacie jakies ciekawe/zabawne screeny rowniez mozecie dodawac
- gify/filmiki o swiecie L2 rowniez mile widziane :D



Jako pomysłodawca tego wszystkiego zaczne :D
-o PR na antharasie juz pisalem wiec nie bede tego jeszcze raz pisal :D

-mass pvp na spownie noblesowskiego TP na 4S(Four Sepulchers) w goddard przy GK stoi okolo 20 destro zbijajacych sie na FR aby wbic na spowna z full hp po odpaleniu fr wystarczyly jakies 2 hity w GK i gotowe, w momencie jak wszyscy sie zbili zaczeli odpalac FR, i jakies sps wpadl na pomysl aby dac GK reflecta, deski z FR zamiast sie healnac popadali jak muchy :D:D

-biagałem z kumplem z klanu po spotach szukajac warow (ja SPS, on SH) poszlismy na BS (Blazing Swamp) biegalismy po spocie az trafilismy na sama gore, nie znajdujac nikogo, zesmuceni brakiem fragow, stanelismy nad skarpa zeby jeszcze raz zobaczyc czy moze ktos sie pojawil, patrzymy a tam WAR do tego HERO, zabil mobka i zaczal palic SOE, a wiec co bez chwili wachania przeprowadzilismy desant, zeskoczylismy na dol i rozpoczelismy zabojczy atak!!! ja zdazylem wycastowac jednego skilla ktory mu przerwal SOE a kumpel nawet jednego nuka nie wystrzylil, w miejscu w ktorym spadlismy (zbijajac swoje HP do 1) stal agro mob, najpierw jednego hita kumpowi, potem jednego hita mi i tak o to mobek zlapal na nas 2 fragi :D:D:D:D



Zachecam do pisania i przesylania screenow/filmikow, napewno nie jednemu z nas sie rozne rzeczy przytrafialy przez lata grania :D:D:D:D

Awatar użytkownika
Dhol
Posty: 1254
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 00:09
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Dhol » sobota, 13 lutego 2016, 13:30

Rzecz się działa na samym początku mojej gry. Wbilem na jakis serwer x30 i zacząłem grać. Wbicie 45 lvl TH na takich ratach zajęło mi jakieś... 3 miesiace :D bo oczywiście człowiek nie wiedział ze są shoty/potki i masa innych cudów. Ale największy zawód był dopiero przede mną. Biegalem po mieście i zobaczyłem kogoś z czerwoną bronią (+16)! Oczywiście o istnieniu enchantow wtedy nie miałem zielonego pojęcia wiec zastanawiałem się skąd ma świecąca broń. Grzebalem w necie i znalazłem info o dodawaniu SA do broni za pomocą Green/Blue/Red Soul Stone. Świecie przekonany ze wlasnie dzięki temu jego broń tak się świeci, zacząłem levelowanie zielonego soul Stone żeby mieć zielona broń. Wbicie bodajże 7 lvl zajęło mi chyba z miesiąc... A gdy wsadzilem go w mój Crystal Dagger spotkało mnie największe rozczarowanie w grze. Broń się nie świeciła! Tak oto skończyłem expiac z Crystal Dagger z SA... Critical Poison ;)

Awatar użytkownika
Thorman
Patrycjusz
Posty: 87
Rejestracja: niedziela, 20 grudnia 2015, 11:42
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Thorman » sobota, 13 lutego 2016, 20:15

Mój nick wziął się z miłości do mojej kochanej rasy - krasnoludów :D

Kolega kiedyś przyjechał i pokazał mi L2...zostało do dziś.

Tego pamiętnego dnia zacząłem grać na jakimś serwie. Nie wiedziałem, że jest coś takiego jak SS.
Expię sobie a tu jakiś twardy mob! Golem? Na Ziemiach krasnoludów? Zabiję go. Tak też zrobiłem. Trwało to pół dnia.

Wypadł D grade młotek :D

I to był mój pierwszy D grade...Samotnie ubity RB :D Pół dnia :D

Merli
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:23
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Merli » wtorek, 16 lutego 2016, 00:54


Merli
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:23
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Merli » wtorek, 16 lutego 2016, 01:03


Awatar użytkownika
Redis
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2016, 08:42
Gender:
Status:
Offline

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Redis » czwartek, 3 marca 2016, 23:27

Aby w pełni zrozumieć historię, najpierw wytłumaczę pokrótce tło całej sytuacji. Dawno temu grałem na serwerze zwanym Allseron i okazał się on bardzo specyficzny w porównaniu do innych serwerów L2, ponieważ należało na nim mniej lub bardziej odgrywać swoją postać i dotyczyło to większości kanałów czatowych, a także klanowego/sojuszu w zależności od ustaleń wewnętrznych.
Tak więc po jakimś czasie gry w świecie Aden, pewnego pięknego dnia zostałem przyjęty do klanu, którego liderem była kobieta. Naprawdę świetna i trzeźwo myśląca osoba, lepszego przywódcy wówczas ze świecą szukać. Potrafiła zaprowadzić porządek w klanie, zaplanować wspólny craft, organizować wypady i jeszcze zajmowała się polityką. To w połączeniu ze świetnymi ludźmi sprawiało, że naprawdę przyjemnie się grało.
W końcu po około roku mojej obecności w gildii przyszła pora na mój pierwszy Castle Siege z Team Speakiem (na codzień nikt go u nas nie używał, takie czasy i klimaty). Wszedłem nań i zacząłem słyszeć rozkazy wydawane przez liderów klanów i jakież było moje zdziwienie po tym, gdy moja wspaniała liderka, z którą tyle się nagadałem, naexpiłem, naginąłem, nawalczyłem, po dobrym roku znajomości... okazała się facetem. :D Mój doczesny growy światek całkowicie się zawalił i nie mogłem w to uwierzyć. To było straszne. A miałem może z 16 lat.
Później na przestrzeni czasu spotykały mnie kolejne niespodzianki dotyczące „graczek” i choć po niektórych można było się domyśleć że coś nie gra, to jednak w poszczególnych przypadkach nie było szans na poprawne odgadnięcie.
Inna historia dotyczy kolejnej liderki tegoż samego klanu, przy czym tu byłem pewien że jest z niej naprawdę fajna i słodka dziewczyna. Po dobrych kilku latach jak przestałem grać na Allseronie spotkałem na studiach gościa, który chodził do klasy z moją byłą liderką - niesamowity zbieg okoliczności. Oczywiście dowiedziałem się od niego, że ona też jest facetem. ;)
Po tym przestałem wierzyć w dziewczyny w grach. ^^
Takeshi Hirai - Eve Online

Merli
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:23
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Merli » niedziela, 6 marca 2016, 09:22

Redis powiem ci, że mając też okolo 15-16 lat sądziłem iż jak ktoś powie, że jest kobietą to nią jest :D teraz wierze w to jedynie jak usłysze głos na ts-ie :D btw. po roku SRLS?! :D:D:D:D

Awatar użytkownika
Sir
Posty: 68
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 00:20
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Sir » niedziela, 6 marca 2016, 09:44

Niektórzy w rurkach mają kobiecy głos od scisnietych jaj, a jednak mają te niby jaja, więc uwaga [WHITE EXCLAMATION MARK ORNAMENT]

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Siru 2:0 Harall

Awatar użytkownika
Fantasia
Patrycjusz
Posty: 125
Rejestracja: środa, 27 maja 2015, 20:20
Medals: 7
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Fantasia » niedziela, 6 marca 2016, 14:33

Sir pisze:Niektórzy w rurkach mają kobiecy głos od scisnietych jaj, a jednak mają te niby jaja, więc uwaga [WHITE EXCLAMATION MARK ORNAMENT]

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
2/10. :P

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Shinee » niedziela, 6 marca 2016, 17:24

Odnosnie podstu Redisa.

W wieku 15 lat zaczynalem gre w moje pierwsze mmo -> UO na serwerze Zaginiony Swiat (pamietam do dzis). Jakiez bylo moje zdziwnienie kiedy sie okazalo ze moge zagrac postacia "kobiety". Kiedy zaczalem grac to zaczalem tez I odrywac moja postac. Nie bylo wtedy Tsa,...byl tylko Mirc. Efekt koncowy byl taki, iz po roku+ gry, kiedy w koncu zdradzilem ludziom moja plec...wszyscy byli w szoku, ale mieli tez beke. Wszyscy poza jednym. Koles z ktorym gralem praktycznie codziennie, nie chcial uwierzyc ze nie jestem kobieta, strzelil na mnie focha... a po paru dniach w koncu zniknal I wiecej nikt go nie widzial, ani o nim nie slyszal ;p

Zaczynajac gre na Allseronie tez wkrecalem przez 2tyg jednego orka, ale nauczony doswiadczeniami z UO, szybko ta zabawe skonczylem.

Merli
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:23
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Merli » niedziela, 6 marca 2016, 21:50

Shinee zniszczyles komus zycie :D:D

Awatar użytkownika
Redis
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2016, 08:42
Gender:
Status:
Offline

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Redis » niedziela, 6 marca 2016, 21:55

@Merli Jak wspomniałem, to był serwer ze specyficznymi zasadami, a w klanie kwestia prawdziwości płci była raczej tematem tabu. ;)

@Shinee Złamałeś sercu temu koledze. :D Ja osobiście takiej porażki nie miałem, ale znałem gracza, który też się zabujał w 'graczce' a kiedy prawda wyszła na jaw, zareagował w podobny sposób.

Niewiele trzeba aby kogoś przekonać, że jest się kimś innym niż w rzeczywistości, trochę wesolych emotek, zdrobnień, poudawania głuptasa, brak wtopy przy końcówkach czasowników i już jest gotowy obraz prostej do odegrania, przyjaznej i średnioogarniętej graczki. ^^
Choć naprawdę nie mogę zrozumieć, dlaczego ktoś chce się w takie rzeczy bawić. Niemniej ludzie mają różne zainteresowania. ;)
Takeshi Hirai - Eve Online

Squell
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 6 marca 2016, 23:10
Gender:
Status:
Offline

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Squell » poniedziałek, 7 marca 2016, 00:49

Cześc

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Shinee » poniedziałek, 7 marca 2016, 11:17

Redis pisze: Choć naprawdę nie mogę zrozumieć, dlaczego ktoś chce się w takie rzeczy bawić. Niemniej ludzie mają różne zainteresowania. ;)
W tak mlodym wieku ( w pozniejszym zreszta tez ), zainteresowanie chlopcow obraca sie w okolo paru rzeczy: cycki, pilka nozna, cycki, gry pc, cycki, costam innego, cycki :>. Mozliwosc odrywania kogos innego, a na dodatek przeciwnej plci jest dosyc kuszaca. Wielu z nas (facetow) w mlodym wieku chcialaby byc przez jakis czas kobieta...zobaczyc jak to jest I z czym to sie je ;) Zabawa w takie rzeczy byla/jest jakims rezultatem tej ciekawosci, jakas forma przemiany w plec przeciwna :D
Inna sprawa jest fakt, ze swiat (mmo) w ktorym odgrywasz swoja postac, bylby strasznie nudny jesli byliby w nim tylko faceci ;]

Taka jest moja teoria.

Po dokladniejsza odpowiedz na Twoje pytanie trzebaby sie poradzic psychologa.:)

Awatar użytkownika
Gerdhard
Posty: 8326
Rejestracja: piątek, 2 maja 2008, 08:46
Medals: 34
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista WAR Centurion
AION Centurion WoW Pretorianin LOTRO Pretorianin SWTOR Trybun WildStar Trybun
L2C Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Gerdhard » poniedziałek, 7 marca 2016, 13:03

Shinee pisze:Odnosnie podstu Redisa.

W wieku 15 lat zaczynalem gre w moje pierwsze mmo -> UO na serwerze Zaginiony Swiat (pamietam do dzis). Jakiez bylo moje zdziwnienie kiedy sie okazalo ze moge zagrac postacia "kobiety". Kiedy zaczalem grac to zaczalem tez I odrywac moja postac. Nie bylo wtedy Tsa,...byl tylko Mirc. Efekt koncowy byl taki, iz po roku+ gry, kiedy w koncu zdradzilem ludziom moja plec...wszyscy byli w szoku, ale mieli tez beke. Wszyscy poza jednym. Koles z ktorym gralem praktycznie codziennie, nie chcial uwierzyc ze nie jestem kobieta, strzelil na mnie focha... a po paru dniach w koncu zniknal I wiecej nikt go nie widzial, ani o nim nie slyszal ;p

Zaczynajac gre na Allseronie tez wkrecalem przez 2tyg jednego orka, ale nauczony doswiadczeniami z UO, szybko ta zabawe skonczylem.
Po tej akcji BÓG stworzył TSA :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Voyv
Patrycjusz
Posty: 603
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2012, 17:16
Medals: 2
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Voyv » poniedziałek, 7 marca 2016, 14:12

I tak powstała Conchita Wurst

Mirielka
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 23 lutego 2016, 23:11
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Mirielka » sobota, 12 marca 2016, 17:07

Ja spotkałem osobnika, który udawał dziewczynę w L2, ale szczęśliwie nie przekonałem się o tym na własnej skórze, jedynie z jego opowieści o tym, jak to każdy mu pomagał i dawał itemy. Podobno powiedział im że rezygnuje z gry, oddał itemy i grał pod innym nickiem u mnie w klanie Mnie za to kiedyś spotkała sytuacja, która zmusiła mnie do zastanowienia się nad swoją postacią:P Grałem sobie taką elfką jak teraz tylko inna fryzura. Stoję pod GK w Giran i nagle dostaje PM podobnej treści: " Ale ładnie zrobiłaś tą elkę, też MOGŁAM ją tak zrobić ...". Po tym jak odpisałem, że " ...ZROBIŁEM tą elfką..." rozmowa się urwała hahaha. Szybko napiłem się piwka by odreagować i gram tak do dziś:)
A tu jest link który porusza to ciekawe zagadnienie:)

Quel
Co-OP Legionista
Posty: 356
Rejestracja: poniedziałek, 7 czerwca 2010, 19:12
Medals: 4
Lokalizacja: Orzesze
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista L2C Optio Mecenas IX Kohorty

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Quel » sobota, 12 marca 2016, 18:13

Odnośnie wydawania całej adeny na broń...

[ obraz zewnętrzny ]

Merli
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:23
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Merli » niedziela, 13 marca 2016, 18:48

hmmmm czyli tak po obrazku lucznik w secie za q 25lvl i BOP (top b bow) :D:D:D

Bodom
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 22 grudnia 2015, 18:45
Gender:
Status:
Offline

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Bodom » niedziela, 27 marca 2016, 16:43


Awatar użytkownika
Gogit
Posty: 478
Rejestracja: piątek, 2 marca 2012, 09:50
Medals: 3
Lokalizacja: Wa-wa
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Gogit » poniedziałek, 4 kwietnia 2016, 23:38

Ja dziś zobaczyłem to xD...

http://jbzd.pl/obr/451364/lineage-w-rosji

ruski L2 z lepszą bardziej realistyczną grafiką :D
"Nie znam się, nie rozumiem... Więc się wypowiem! :D"

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Shinee » wtorek, 5 kwietnia 2016, 02:37

Gogita link nie dziala..ale chyba o to chodzilo :P

[yt][/yt]

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Bruner » środa, 6 kwietnia 2016, 10:03

a wlasnie mialem to wkleic :P

Glad wiadomo ze wygral, mial wlaczone shot'y

Awatar użytkownika
Chez
Posty: 51
Rejestracja: niedziela, 20 grudnia 2015, 13:43
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Chez » środa, 6 kwietnia 2016, 19:41

Spaliłem SoE z hardins czarną elfką i zobaczcie co się z nią stało...

Obrazek
Looking forward to not dying
Paladin 43 lvl

Awatar użytkownika
Fleurx
Posty: 70
Rejestracja: czwartek, 11 lutego 2016, 20:55
Gender:
Status:
Offline

Re: Pośmiejmy się razem :D

Post autor: Fleurx » piątek, 8 kwietnia 2016, 10:46

Mam rozumiec,ze stala sie polowa czlowieka? half-gender!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lineage II Classic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość