TeamSpeak - modyfikacje kanałów

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w L2C

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Bielik
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2015, 02:48
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gender:
Status:
Offline

TeamSpeak - modyfikacje kanałów

Post autor: Bielik » piątek, 1 stycznia 2016, 01:12

Witam,
taka sobie idejka powstała w rozmowie na TS z kilkoma osobami, że można by się zastanowić czy nie stworzyć dodatkowo kanału z podziałem na levele postaci. Czyli np.:

Level 20-25
Level 25-30
Level 30-35
Level 40-45
Level itd.

Mogło by to w jakiś sposób ułatwić egzystencję niektórych (a zwłaszcza nowych - patrzę właśnie z tej perspektywy) członków :idea: :ugeek: którzy w dużej mierze nie znają kto, co, kiedy, dlaczego i po co... :lol: a poza tym ludzie wbijają np. na kanał Gludio czy Gludin nie mając w ogóle nic z tym miejscem wspólnego i siedzą tam bez sensu... taki świeżak jak ja - wbija z zapałem młodego napalonego pracownika do biura z propozycją PT a tam albo: ktoś kończy i zaraz będzie spadał, albo on tu tylko siedzi albo cisza... i aż się głupio człowiekowi robi o co biega...

Nie wiem czy te kanały coś zmienią ale można by było spróbować. Co Wy na to?

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Re: TeamSpeak - modyfikacje kanałów

Post autor: Shinee » piątek, 1 stycznia 2016, 03:30

Z tego co widzialem, moze tych kanlow byc i 30 a ludzie i tak beda wchodzic/siedziec tam gdzie jest najwiecej klanowiczow. Najlepiej sie zwyczajnie zapytac.."czy ktos chcialby party na lvl xx"... i tyle.

Awatar użytkownika
Grego
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 27 grudnia 2015, 00:37
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Gender:
Status:
Offline

Re: TeamSpeak - modyfikacje kanałów

Post autor: Grego » piątek, 1 stycznia 2016, 07:57

Bielik pisze:Witam,
czy nie stworzyć dodatkowo kanału z podziałem na levele postaci. Czyli np.:

Level 20-25
Level 25-30
Level 30-35
Level 40-45
Level itd.

Mogło by to w jakiś sposób ułatwić egzystencję niektórych (a zwłaszcza nowych - patrzę właśnie z tej perspektywy)
Przydałoby się, łatwiej będzie z organizacją pt :)
Jesteś dzieckiem wszechświata, nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla Ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jaki być powinien.

Vilmand
Posty: 47
Rejestracja: sobota, 19 grudnia 2015, 20:29
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: TeamSpeak - modyfikacje kanałów

Post autor: Vilmand » sobota, 2 stycznia 2016, 09:53

Popieram. Dobry pomysł. Ewentualnie w każdym takim levelowym przedziale kanale w razie potrzeby dać podkanały na oddzielne party jeśli będzie dużo party się robił w danym przedziale levelowym. Tak na pewno szybciej będzie dobrać odpowiednie osoby do drużyny. Pod warunkiem, że ludzie będą wchodzić na kanały zgodnie ze swoim levelem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lineage II Classic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości