Patch Note Troll, objaśnienia

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Dreed » czwartek, 1 września 2016, 14:41

Panowie z Kakao chyba za mocno tłumaczyli patchnotki i trochę im się pomieszało.

The amount of obtainable Hunter's Seal has been changed when defeating Kzarka, the Lord of Corruption.

The item drop rate has been increased when defeating following monsters.
(1) Kzarka, the Lord of Corruption - Kzarka 's Sealed Sub-Weapon Box
(2) Daily Special Quest: Awakened Boss Summon Scroll
1) Red Nose: Red Nose’s Armor
2) Giath: Giath’s Helmet
3) Dastard Bheg: Bheg's Gloves
(3) Weekly Special Quest: Awakened Boss Summon Scroll
1) Muskan: Muskan's Shoes
2) Hebetate Tree Spirit: Hebetate Tree Spirit's Armor

More obtainable items have been added when defeating following monsters.
(1) Kzarka, the Lord of Corruption: Liverto Weapon Bundle, Mark of Shadow
(2) [Party] Bonus Looting
1) Red Nose: Red Nose’s Armor
2) Giath: Giath’s Helmet
3) Dastard Bheg: Bheg's Gloves
4) Moghulis: Ancient Weapon Core
5) Muskan: Muskan's Shoes, Liverto Blade, Liverto Longsword
6) Hebetate Tree Spirit: Hebetate Tree Spirit's Armor, Liverto Axe
7) Witch Marie: Witch's Earring, Liverto Longbow, Liverto Amulet,
Liverto Shortsword, Liverto Staff

Ta część praktycznie nie istnieje.

Pierwsza rzecz, nie mamy w ogóle możliwość odebrania FRAGMENTÓW scrolli na te Awakeningowe. Po prostu to nie działa.

Kolejną rzeczą jest dodanie dropa, wczoraj z 2 kzarek nie dropnęło ani jedno liverto czy mark of shadow, uznaję że po prostu go NI ma w loot table, albo nie pojawia się info.

Nie ma opisu na questy za zabijanie kzarki czy harpi, a powinny być.. dość ważny Q.

[Party] Bonus Looting
To ludzi opisują jako specialny boost nakłaniający ludzi do bicia tych bosów w PT, chodzi o to iż boss ze scrolla prócz bundli ma też dropić wymienione na liście itemy, najciekawsze że ma to dropić każdemu w PT a nie tylko temu co przywołuje, robienie 35 bosów miałoby teraz fajny sens - ta rzecz nie jest potwierdzona jeszcze.


Ludzie się żalą bo zakupywali scroli za lojalki.. :P.

----------------------------------

New Daily achievement [Daily Grinding Hour!] has been added.

Players can choose one buff to obtain;

Combat EXP +200% (30 min.)

Combat EXP +100% (60 min.)

Ten element się nie odkłada jak Lojalki. Nie wykorzystany jednego DNIA przepada. Wybranie i wzięcie nagrody automatycznie uruchamia bufa.


-----------------------------------------------------


Obtaining rate of Combat EXP has been increased for players who are level 50 or higher.

Nie wiadomo o co tu kaman. Nie jest to zwiększenie expa za moby, nie widzę różnicy na spocie. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć iż nie jest to zapewne obniżenie expa na dany lvl, nie jest to też zwiększenie expa na dany lvl - zarabiałoby się mniej expa z tego samego spota etc.

Opis jest tak niezrozumiały, że nikt nie wie o co lotto. Częstotliwość otrzymywania Combat EXPa dla graczy powyżej 50 została zwiększona... cokolwiek to ma znaczyć.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Gwalch » czwartek, 1 września 2016, 15:20

Widziałem wczoraj info na globalu, że komuś Mark of Shadow z Kzarki poleciał.

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Kefas » czwartek, 1 września 2016, 15:34

Być może podczas implementacji wkradły się błędy, nie zdziwiło by to mnie. Ja niestety wczoraj nie dałem rady pobić, spróbuję dziś może.

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Dreed » czwartek, 1 września 2016, 17:37

nie ma żadnych newsów ze strony DEVsów, zobaczym. Tak czy inaczej scrolli nowych ni ma.

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Dreed » czwartek, 1 września 2016, 21:17

"Obtaining rate of Combat EXP has been increased for players who are level 50 or higher."

Wcześniej ze starym sprzętem - brak rękawic Bhega - robiłem zaraz po wbiciu 58 ~1,8% na spocie. Wczoraj zrobiłem test ale zahaczyłem nockę, dziś na czysto w tym samym czasie klepłem 1,934%. Tyle dokładnie % zrobiłem w tym samym czasie co wczoraj nocką. Zabiłem podobną ilość mobów jak wczoraj, jednak nikt mi się po spocie nie szwendał itd.

Nie uważam iż ta zmiana jest związana ze zmianą zdobywanego expa bezpośrednio na mobach czy expa jaki potrzeba na kolejny level. Nie wiem co ta zmiana ma na celu, mogliby to jakoś wyjaśnić :D

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Kefas » piątek, 2 września 2016, 13:12

Wczoraj mimo że spoty wszystkie zajęte na Susanach nabiłem 4,5% z buffem 100% na godzinę. Da się więcej, znacznie więcej jeśli znajdzie się wolny spot... (siedziałem na spocie 4 z naszego foto z forum i trochę na małym kółku - miałem je na 30 min tylko dla siebie)

Muszę wagon zakupić bo po godzinie mimo 1300 udźwigu jestem pełny. Potów biorę po całe 15 hp i mana.

Tego buffa 100% albo 200% trzeba wykorzystać codziennie bo przepada...


Zupełny offtop: poprzeglądałem sobie sytuację polskich gildii na różnych serwerach i ogólnie połowa już nie istnieje... Myślę z dodatek do WoW dobije jeszcze parę.

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Vardago » niedziela, 4 września 2016, 09:31

Ja wczoraj widzialem jak kzarka poleciala.
The Craic is Mighty!

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Dreed » niedziela, 4 września 2016, 11:12

More obtainable items have been added when defeating following monsters.
(1) Kzarka, the Lord of Corruption: Liverto Weapon Bundle, Mark of Shadow
(2) [Party] Bonus Looting
1) Red Nose: Red Nose’s Armor
2) Giath: Giath’s Helmet
3) Dastard Bheg: Bheg's Gloves
4) Moghulis: Ancient Weapon Core
5) Muskan: Muskan's Shoes, Liverto Blade, Liverto Longsword
6) Hebetate Tree Spirit: Hebetate Tree Spirit's Armor, Liverto Axe
7) Witch Marie: Witch's Earring, Liverto Longbow, Liverto Amulet,
Liverto Shortsword, Liverto Staff
Tp tak, kzarka dropi livertos i moski, także (1) się zgadza. Co do drugiej części, no cóż... do czasu jak komuś nie dropnie to się nie dowiemy :P.

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Kefas » piątek, 23 września 2016, 13:37

Nie wiem czy zauważyliście, ale znerfili regen energii offline o połowę. Nie dali tego w patch notes tłumacząc że jest to "fix błędu". :lol:
Szybko się zorientowali że jest taki błąd...

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Dreed » piątek, 23 września 2016, 15:01

Trochę cierpimy, bo relacje między Kakao EU a Kakao KR są jeszcze w powijakach, już kolejny patch jest niekompletny w tłumaczeniu lub w zawartości. Wiemy od x czasu iż koreańska strona przekazuje patcha z zawartością i/lub z fixami do naszej wersji. O nerfie przeczytałem na forum oficjalnym, nie pamiętam tylko czy jest to element, który w KR został wprowadzony na stałe czy błąd. Niemniej jednak jest to lekki cios w graczy casualowych.

Z jednej strony są ludzie, którzy narzekają iż co chwila są jakieś uproszczenia w grze z drugiej mamy dokręcanie śruby, prawdą jest iż gra nie jest łatwa i pomimo wielu narzędzi - tak zwany wspomagaczy - wszystko leży w rękach RNG.

Obecnie dyskutuje sobie z ludźmi na ten temat przekazując np. swoje proste doświadczenia z gry.. ludzie przekazują swoje i może coś uda się ugrać :D

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Kefas » piątek, 23 września 2016, 15:04

Dreed pisze:O nerfie przeczytałem na forum oficjalnym, nie pamiętam tylko czy jest to element, który w KR został wprowadzony na stałe czy błąd. Niemniej jednak jest to lekki cios w graczy casualowych.
Nie mam siły szukać teraz linku do tematu ale CM czy GM napisał że w Korei od początku tak mieli i zostało to naprawione.

Będę musiał chyba dokupić postaci, bo na podnoszenie nodów i gadanie z vendorem energii nie starczy...

Apropo, na ponad 3000 energii jedyne co było ciekawego to 2x witch earing i mark of shadow. Nic więcej, totalne 0...

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Severeen » sobota, 24 września 2016, 00:01

Kefas
ja KAZDEGO dnia wymieniam u night vendora około 1000 energii, w sobote i niedziele trochę mniej bo gram dziennie po te kilka godzin, w tygodniu nie mam czasu wiec patacie na zmianę śpią ( w ciągu dnia jak jestem w trasie żona mi tylko postacie wymienia :) ) - tygodniowo jest wiec tego około min 6000 energii czyli 120 losowań
do tej pory wylosowałem bhegi za 107kk, oraz miałem po kilka razy tree armor w cenie ponad 300kk oraz Giath hełm koło 270kk + red nose armor jakos ponad 200 kk - tyle z bossowych armorów
a jak widzę jakie ludzie mają szczęście u tego vendora- kilka losowań w tygodniu i bossowy armor- to mnie po prostu szlag ....
rng w tej grze to po prostu absurd
dodatkowo od czasów awakeningów zmniejszono wg mnie drop- dawniej na susanach w ciągu 1,5 godz potrafiłem mieć po kilka książek i po koło 20 itemów, teraz po kilku godzinach czasami nie ma ani jednej książki, a i grunili i innych leci zdecydowanie mniej
mam wrażenie że devis sami nie widzą co robić - z jednej strony takie ułatwienia ,żę głowa mała a z drugiej dokręcają śrube- tak jak np z dropem memorek na disco- dla mnie to dziwne- można przywołac kilkanaście swoich scroli i mieć 3 MF

ta gra jakoś wg mnie idzie w coraz złym kierunku - nowi mają coraz łatwiej , starzy jak nie mają szczęścia to coraz gorzej- dziwne podejście, powinni dbać o tych co grają a nie tych co być może zaczną lub wrócą
jak nie przyśpieszą awakeningów to populacja będzie spadać- wątpię,żeby wizardzi i inne klasy wytrzymali do listopada czy grudnia- to jest end game, jedni maja inni - pomysł z dupy ( wiem powtarzam sie ale dalej nie to wnerwia :) )

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Dreed » sobota, 24 września 2016, 12:58

Obiecany filmik.

http://www.hitbox.tv/video/1155600

------------------------------

termin wydawania awakeningów nie wpływa negatywnie a pozytywnie, zauważ już teraz jak zmieniła się populacja i ile ludzi nagle zaczęło pojawiać się na bossach. Kiedyś w podobnych godzinach nie było tyle luda co teraz.

Ludzie co przerwali grę na poziomie 55/56 wracają, bo mają łatwą szanse na zdobycie kolejnych poziomów dzięki boostom a jednocześnie możliwość przygotowania się do awakeningów. Zobaczysz co będzie działo się po środzie... ile "iron manów" wyskoczy nagle z krzaków :D.

Myślę iż zbytnio patrzysz na awakeningi przez pryzmat własnej klasy. Świadomie wybrałeś :P. Wizard wejdzie do KR około 6.10 albo 13.10 w te 2 czwartki na początku miesiąca.

Jeśli nawet przyspieszą ów patche to i tak koniec listopada początek grudnia trzeba patrzeć.
Nie możesz też mówić, że jakby dawno to zaczęli robić to już miałbyś gotowe dla siebie, no nie, bo jak widzisz... w KR nie ma Twojego dziadka jeszcze :P. Oczywiście idealną rzeczą byłoby wypuszczenie wszystkiego dostępnego na raz... ale to i tak byłoby bez Witch/Wizarda, o czym mówili od samego początku. Niestety taka klasa :P.

A populacja nie maleje a się podnosi i będzie rosła, bo ludzie będzie do swoich klas z każdym awakeningiem wracać.

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Kefas » sobota, 24 września 2016, 18:43

Severeen pisze: dodatkowo od czasów awakeningów zmniejszono wg mnie drop- dawniej na susanach w ciągu 1,5 godz potrafiłem mieć po kilka książek i po koło 20 itemów, teraz po kilku godzinach czasami nie ma ani jednej książki, a i grunili i innych leci zdecydowanie mniej
Też mam takie wrażenie, nie wiem kiedy to się urwało dokładnie ale wcześniej miałem tak że leciały itemy jak opętane również książki a teraz książki nie widziałem już bardzo dawno. Uwzględniając to baschimy źle nie wychodzą :) .
Fogany jak dla mnie jednak za daleko póki co, za dużo rzeczy robię na afk żeby tak jeździć w to i nazad.

Może to odpowiedź devsów na płacz, że Valencia się nie opłaca bo są susany :) , etc.

Mnie można zaliczyć do mega pechowców. Próbowałem już 6 razy wbić Liverto na tri i dałem sobie z tym spokój... Jedyne do czego mam szczęście to konie, ich breedowanie i skille jakie dostają oraz ilość...

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Dreed » sobota, 24 września 2016, 23:53

Ja już to na TSie tłumaczyłem i jest to najbardziej pasująca teza do zaistniałej sytuacji.

Liczba osób farmiących na susanach i piratach diametralnie przewyższą tą farmiącą na valencji. Dlatego też sukcesywnie - zapewne też jest oskryptowane - drop jest zmniejszany po to by x ludzi nagle nie przynosiło pierdyliarda kasy i itemów na AH.

To się nazywa kontrolowanie rynku. Jeśli zmniejsza się ilość itemów zwiększa się cena obecnych na AH, cena wyższa sprawia iż inflacja jest zmniejszana.

Narzekają ludzi iż valencia nie jest opłacalna, może się okazać iż za miesiąc czy dwa poziom będzie bardzo podobny.

Ja nie patrzę tylko przez pryzmat kasy, dla mnie liczą się obecnie memorki i możliwości robienia darmowych failstacków na itemach innych niż reblathy. Dlatego magazynuję chociażby lecące na Foganach Rocaby. Fogany mają bardzo mały loot-table, dropią:
- smieci,
- black stony,
- Rocabowe buty,
- Jeden kamień - precision,
- Ancient Scroll,
- kompas

i nic poza tym, dzięki temu ich lootable nie jest aż tak zachwiany przez jakiekolwiek eventy a jedynymi rarowymi itemami są "kamień - Precision" i "kompas", reszta jest ładnie boostowalna przez wszelakiej ilości boosty do dropa.

Wiedzę swoją opieram na 3 lvlach wbitych na tych mobach. Nigdy w czasie kiedy ludzie narzekają na dropa ja tego nie mogłem potwierdzić na foganach.

Przeciętny spot na foganach jest zazwyczaj wolny w 75% kanałach, czego nie do końca można powiedzieć o piratach czy susanach.


Jakiekolwiek nerfy w dropie są dość dla mnie jasne. Dzięki temu, jak wspomniałem, chcą zachować w jak najlepszym stopniu się da zdrową ekonomię gry.

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Kefas » niedziela, 25 września 2016, 12:42

Coś może być na rzeczy... Jak wczoraj na 3h farmy nie wypadł ani jeden scroll tak wcześniej miałem 2-3 na godzinę. Wypadło natomiast dużo mało wartościowego zielonego crapu " rosar".
PvP na Bashimach się zaczęło nawet. Co ciekawe, latają tam głównie witchki/wizze...

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Dreed » niedziela, 25 września 2016, 12:51

Nie każdy spot jest dla każdej z klas, lepiej się walczy na Bashimach i Foganach niż na Crescentach - mowa o wit/wiz, problem polega na guardianach, które są kompletnie nie podatne na nasze cc a przez ich szybkość i problematyczny knock sprawia iż no niestety... ciężko się tam bije.


Kolejną sprawą jest zasada - im wartościowszy spot, tym większa konkurencja.

Na pustyni ta konkurencja będzie polegać nad tym, że ktoś będzie chciał cię zabić ... głównie przy użyciu mobów, bo ludzie nie chcą być Outlawem czy pójść potem do więzienia bo inny koks ich zmiecie tylko dlatego.. że może :P.

Wole valencie i swoje fogany iż jakikolwiek inny spot... żadne cyferki i przekonania nie zmienią mojego ukierunkowania. Lvl wbijam nie wolniej od innych a patrząc na czas i na jakich boostach człowiek robił te % to nawet powiedziałbym, że szybciej lub efektywniej.

Kasa... pojęcie względne. Posiadam i utrzymuję 2 ville, co wypad wydaję kasę na boosty z nich, więc wydatki są.. jednak jak się okazuje .. kasa dalej idzie ku górze. Natomiast to co leci jest przeze mnie odkładane. Scrolle dzięki którym będą memorki no i armory, na których nie szkoda robić failstacków.

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Kefas » poniedziałek, 26 września 2016, 09:53

Dla sorcki tak jak wczoraj powiedział Sev wartościowo było by iść na Crescenty/Bazyliszki tyle że napewno te spoty są przeludnione i więcej czasu traciło by się na PvP niż bicie.

Na Bashimach robię sobie spokojnie swoją rotację (przeważnie spokojnie) przez co exp/h jest wyższy niż susany.
Mogę grindować dopóki nie skończy się durability bez kombinowania, przekładania itemów na wagon/konia bo na susanach po pół godziny nie mam miejsca.
Kasa jak zsumować wszystko nie jest naprawdę zła, średnio na godzinę do tej pory wypadło mi 2 scrolle (około 1,2 mln), około 12 rosarów (średnio 40 000) i jakieś 2 mln w sprzedawanym crapie. Dodatkowo na 15 godzin grindu 2 gemy na accuracy (wczoraj cena około 8 mln). Razem prawie 6 mln na godzinę. (narazie gemów nie sprzedałem bo mi przydadzą się jak już będę mieć begi te 2, każdy kolejny na ah trafi). Noda mam narazie na 4, wiedzę na S tylko na 2 mobach.

Na susanach natomiast dostajemy dużo kasy w "oddawalnym crapie". Na głównym spocie ludzie mogą wyciągnąć do 10 mln/h, na małym kółku który wg mnie jest drugim używalnym spotem 6-8 mln. Drop książek jest tragiczny ostatnio. Już nie pamiętam kiedy jakaś poleciała. Nawet na małym kółku jest ostatnio konkurencja... Jeden pójdzie ale w jego miejsce za chwilę przyjdzie dwóch.

Pod czyste lvlowanie i małe dodatki spoty na Valenci są lepsze, na tą chwile. Wczoraj jak wracałem o 24 z baschimów na kanale na którym byłem po drodze 4 osoby bijące więc ludzie też dochodzą do podobnych wniosków.

Trochę tylko kicha że Villa z questem na Bashimy daje tak marne bonusy. Najbliższa inna z fajnymi bonusami ma quest na waragony, których podobno nie ma za wiele. A przydało by się chociaż tego questa zrobić żeby część kasy odebrać. Przejadę sie i sprawdzę jak to wygląda, może kupię to dla bonusów...

@ Dreed, nie patrzyłem ostatnio na ceny armorów ani ich ilości dostępne ale chyba można za cenę tego roccaba kupić 2 albo 3 ageriany lub inny badziew?

@ Sev, temat łowiecki który wczoraj na TS poruszyłeś, mi też leci to marnie. Na 5-6 godzin na które pozwalają mi miejsca w inventory leci mi od 0 do 3 reliców. Jak to policzyłem to bardziej opłaca mi się konie lvlować i sprzedawać niż łowić a za kasę kupić te relici... Może dadzą jakiś event na łowienie teraz to sytuacja się zmieni.

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Severeen » środa, 28 września 2016, 01:06

@Kefas
odnośnie łowienia mam podobnie jak ty- 1-3 shardy na kilka godzin, łowie od piątku, w sumie będzie tego 40+ godzin a mam 12 shardów- zaraz mi napiszą ,że znów marudze , ale inni mają tyle przez 1 nockę

co do expa- na głównym spocie na Bashimach wyciągam wiecej expa niż na susanach, tyle,że jak wspominam z kasą jest tragicznie, scrole dawniej też potrafiło mi polecieć 3-4 na 1 dura , teraz często leci 1, czasami wcale

Dreed- coś chyba nie bardzo z Twoim rozumowaniem- inflacja to właśnie podwyżka cen, przy podobnych zarobkach, więc zwiększenie cen itemów - obojętnie czy zmniejszono drop czy nie - to zmniejszenie siły nabywczej a więc wzorcowy przykład inflacji , w tym przypadku mamy w sumie nawet zwiększoną inflacje, bo więcej ludzi jest na obleganych spotach więc niezależni od dropa ( czy go zmniejszono czy nie ) to i tak w tym samym czasie mniej farmisz- tak wiem ty tego nie czujesz na foganach :)
jeśli jednak jak twierdzisz ludzi zacznie przybywać to też to odczujesz

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Patch Note Troll, objaśnienia

Post autor: Kefas » środa, 28 września 2016, 09:03

Wczoraj rano jakieś zdziwko mnie ogarnęło, wyłowiłem 6 relic w 6 godzin. Na Baschimach znów wczoraj 3 scrolle, 2,2 mln w itemach do vendora, trochę srebra i jakieś 10 zielonych itemów. Wiem że Susany to dużo lepsza kasa "czysto" i gwarantowana, ale mi narazie Bashimy źle nie wychodzą. I naprawdę też jest względny spokój, chociaż że jest pusto nie można powiedzieć, ale narazie w tygodniu nikt mi w drogę nie wchodzi. Wczoraj wpadło mi 3 "S" na mobach, node na 5, prawie już 6. Dokupię chyba postaci bo tragedia jest z tym po nerfie energii.

Jak dojechać najszybciej na Fogany i ile to zajmuje jak już się ogarnie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki i informacje o grze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości