Awakeningi i reszta!!

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Dreed » czwartek, 1 września 2016, 03:03

Sevciu, bo oprócz patch notek trza zaglądać do działu EVENTS :P

------------

tak wstępnie, zrobiłem 0.5% więcej niż wczoraj w tym samym czasie, problem jest tylko jeden, że zahaczyłem o nocke, jutro zrobię ten sam wypad ale tak bym nocki nie ruszył.

Jeszcze ogarnę to jutro jako tako.

Wczoraj polazłem na spota by przetestować jaki wpływ na expa mają rękawiczki bhega na szybkość bicia mobów. W czasie wypadu - bez nocki - zrobiłem 1,85% expa. Zawsze biorę sobie poprawkę +-0.1%, bo to jakaś pierdoła wejdzie na spota itd. Zobaczę jutro na spokojnie jak nie będzie nocki bym miał porównanie.

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Kefas » czwartek, 1 września 2016, 11:22

Czytając relacje warriorów awakening przynajmniej u nich jest op. Czekam na sorcke niecierpliwie. Chyba przestane gatherować póki co i skupię się tylko na grindzie...

Shardów starczy mi z tego co dostaje się z 1 loyality, mf trzeba by dozbierać tylko.

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Dreed » czwartek, 1 września 2016, 11:44

Kefas, mówiłeś iż % nie robiły na Tobie wrażenia, ale jak może nie robić, jeśli masz z 300% 1300% na autoataku :P.


Awakeningi są OP, obecnie dodane moby, tereny itd są tylko pod to, klasy bez tego mają tam ciężką zabawę :D

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Kefas » czwartek, 1 września 2016, 12:10

Bazowałem na kalkulatorze skilli i patrzyłem tylko na sorckę. Jeśli boost będzie aż taki to poziom szybko poleci :) .

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Dreed » czwartek, 1 września 2016, 12:46

nie masz powodów do zmartwień, widziałeś filmik jaki dałem. Dla mnie nowe moby nie są... taka ilość hpsów że masakra.

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Severeen » sobota, 3 września 2016, 08:56

mam za sobą pierwsze pvp z warkiem po awakeningu
od środy prawie nie grałem , wiec wcześniej nie było jak :)
bez bossowych armorów obaj
on- 122/275 ap/dp
ja 169/234 - latam z bronze dagerem ( lepszy do farmy bo durability wytrzymuje o pol godz dluzej )

przy tej ilości dp u niego zjeżdżałem mu najwyżej 1/3 hp
on zabijał mnie w 3 sekundy :)
no chyba że coś odskoczyłem itp to śmierć wydłużała się do reusa skila u niego :)

za 1,5 tygodnia sorcka
potem inne klasy
czyli za jakiś 1-2 miesiące wizardem to będę mógł sobie tylko pochodzić po mieście :)

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Wąski » sobota, 3 września 2016, 10:43

1-2 miesiące... Optymista... Za 2-3 miesiące to będzie w KR.

Dps warka wzrosl diametralnie, na awekingu wydaje mi się tez ze jest o wiele twardszy. I jest cholernie trudno nim grać, raczej wątpię ze ktoś juz potrafi nim poprawnie grać po paru dniach. Wiec jesli ktos myśli o balansie w tej grze to moooze za 2-3 miechy wizzard wróci do łask. Ale z własnej obserwacji dodam ze Warrior expi teraz podobnie do wizzarda jedli chodzi o szybkość. No przynajmniej ten mój bidny na 56 z bronią na 15 i awekingiem na duo porównując do wizza 57 na tri.
Obrazek

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Severeen » sobota, 3 września 2016, 11:16

pisząc 1-2 miesiące miałem na myśli nie to kiedy wizard dostanie awakening ale to ,ze już większość klas będzie ten awakening miała :)
wtedy ten przekoksany wizard, przygotowany do awakeningu bedzie właśnie mógł skoczyć na jakieś sowy czy jakoś tak :)

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Dreed » sobota, 3 września 2016, 16:21

Nie płaczcie jeden z drugim... jeden ryczy :P, że wizard nie ma awakeningu i będzie stał w mieście, drugi zmienił klasę licząc iż jak wyjdzie awakening dla wiza sobie na niego wróci - ciekawe po co.

Zamiast lamentować i patrzeć jakie to jest nie fair trza korzystać z okazji i SZYKOWAĆ się na własny awakening. Ja do czasu wyjścia witchki chcę wbić 60 lvl, mieć odpowiedni zapas SP, liczyć iż zbiorę resztę boss armor i ZROBIĘ go na duo min., zrobić biżu w całości na DUO min... chodzić na Kzarke i Harpię by skończyć Q i też mieć to zrobione - czyli pierdyliard MEMOREK.

Nikt mi nie wmówi iż grając od tak sobie na bieżąco będzie miał SP. Sam wojownik potrzebuje 930 SP na zrobienie awakeningu na maxa - 60lvl - w momencie obecnych BOOSTÓW do expa jest masakra - a gdzie jeszcze skille z bazowego drzewka. W weekend zdobyć mogę na ludzie 5% albo i więcej, nie wiem ile % zyskam dodatkowo przez 1,5h na 100% booście do expa, ale SP cały czas są na tym samym poziomie, tak jak wcześniej robiłem ~1,9% na spocie i przekręcałem licznik SP o 1,3-4 tak teraz EXP 5%+ na spocie a SP tyle samo.

Jest masakra ale ja patrzę na ta jaśniejszą stronę, skończę konie to będę po 18h dziennie łowił by mieć shardy na memorki, w dalszym ciągu jeden wypad na spota i też dodatkowe scrolle lecą, także memorki jak najbardziej. Raz w tygodniu przetapianie 12 postaci na vendorze... na razie z racji eventu zamiast vendor codziennie trochę kopię :P.


Co do szybkości warriora to nigdy on nie odstawał głównie przez o wiele większy mnożnik AP niż ma wizard. Dodatkowo ważne jest miejsce expienia, nie każda klasa na tych samych mobach będzie jechać z tą samom prędkością

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Kefas » wtorek, 6 września 2016, 09:05

Dreed pisze:

Dostaliśmy też questa z 55 lvla.

"There will also be a new quest line which gives a lot of experience and is only available at level 55. This quest line may not be in the Valencia patch straight away and may only appear after weapon awakenings are released. The quest line gives around 30% at level 55, 12% at level 56, 5% at level 57 and 2.4% at level 58. It’s definitely worth looking out for because it only takes a couple of hours to complete! The quest is taken from Porio on the top of Sarma Outpost in Mediah. You must follow and complete 3 quests:

Slay 500 Helm Tribe, 300 Elric Temple, 500 Abandoned Mine monsters.
Slay 500 Sausan monsters and gain knowledge of all of the Sausan catagory.
Give Porio 10 Black Stone (Armor) and 10 Black Stone (Weapon)
"

te % się nie zgadzają. Przynajmniej na 58lvlu. Zacząłem z 9% skończyłem na poziomie 10,6%, czyli z Q którego powinienem dostać ~2,4% to dostałem 1,6%. Zobaczcie sami jak będzie go robić - jest dość szybki.

Guide był pisany bardzo dawno, za czasów Koreańskich, u nas nie dość iż zwiększyli exp za moby to jeszcze po dzisiejszym czasie niby jeszcze :).
Ten quest posysa, na 56 dostałem 5% expa. Zgarnął bym więcej kasy i exp gdybym poświęcił czas na bicie susan a nie robienie go...

Awatar użytkownika
Thorinsson
Moderator
Posty: 353
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2011, 12:40
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Legionista BD Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Thorinsson » wtorek, 6 września 2016, 09:41

Zgadza się. Bo to jest quest na 55 lvl. Po zrobieniu miałem 51℅. 30 za questa i 20 wpadło przy biciu mobów.

x600

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Dreed » wtorek, 6 września 2016, 10:36

bo opis ze stronki bierze pod uwagę zabicie mobów ;]

Sam Q dał mi 1,1%

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Awakeningi i reszta!!

Post autor: Kefas » wtorek, 6 września 2016, 11:59

Dreed pisze:bo opis ze stronki bierze pod uwagę zabicie mobów ;]

Sam Q dał mi 1,1%
Za zabiciem mobów na booscie 30 min x200% na susanach wyszło jakieś 10-11%. Parę minut mi odpadło na zmianę kanałów, walke z witch... A raczej dostanie łomotu.

Aby do przyszłej środy :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki i informacje o grze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości