Sposób na failstacki w Valencii

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Nerevus
Posty: 44
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2016, 11:59
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Sposób na failstacki w Valencii

Post autor: Nerevus » piątek, 1 lipca 2016, 19:08

http://urzasarchives.com/bdo/guides/fai ... -valenica/

Podobno bardzo efektywny sposób na zdobywanie failstack'ów. Nie dość, że mała szansa na enchant to jeszcze do tego sami produkujemy(tanio!) item'y do naprawy max durability.

Wyższe failstack'i dobrze jest wbijać z +7 na +8, ale wtedy przy fail'u enchant ma szanse spaść do +6. Ludzie proponują przełożyć wtedy muszkiet na innego alta i tam wbijać, żeby nie stracić failstack'ów na pierwszej postaci. Jeśli wpadnie +7 to przekładamy muszkiet z powrotem na pierwszą postać i lecimy dalej.

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Sposób na failstacki w Valencii

Post autor: Severeen » poniedziałek, 4 lipca 2016, 16:04

z 7 na 8 mam od 2 do 10 stonow, nawet nie udalo mi się przekroczyć 10 failstackow a mialem chyba z 4 proby, max to mialem 13 faili z 6 na 7

zrobie jescze kilka prob , ale jednak tragedia na chwile obecna, juz te reblaty lepsze

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Sposób na failstacki w Valencii

Post autor: Wąski » poniedziałek, 4 lipca 2016, 16:29

Potwierdzam, jest to o wiele mniej oplacalne niż rebalthy. Wbicie tą metoda 15 failstackow zajeło mi jakies 20 muszkietów i mnóostwo weapon stonów (ponad 70) i zdecydowanie za dużo czasu.


Osobiscie będe teraz robił alta na negatywnej karmie rabalthy i topienie go zeby z 15 na 14 spadało :)
Obrazek

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Sposób na failstacki w Valencii

Post autor: Severeen » poniedziałek, 4 lipca 2016, 16:45

no włąsnie cos o tych negatywnych karmach proszę napisac

ile karmy trzeba czyli ile pk ,żeby to miało sens?

Awatar użytkownika
Madi
Patrycjusz
Posty: 345
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 16:28
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Sposób na failstacki w Valencii

Post autor: Madi » poniedziałek, 4 lipca 2016, 17:07

Jak dla mnie muszkiety posysają, do tego miałem dziwną sytuację, że mając +7, enchant się udał, fail stacki zniknęły a muszkiet dalej był +7. Wole wbijać na armorach, które są +14. Sposób poniżej.

1. Robimy alta nisko levelowego (ja mam 14lv).
2. Zabijamy 2-4 konie by mieć minusową karmę (ja mam -580).
3. Jeżeli reblath, grunil wejdzie na +15, wrzucamy to na tego alta z minusową karmą i idziemy zginać od mobów albo topimy się w wodzie.
4. Po 1-8 zgonach (RNG) enchant spada na +14, można znów enchantować. Hurra!

Ja osobiście na reblath robię do +10 max, potem rękawice grunila, rękawice kupywałem za amity w altinovie, ale ostatnio crafce sam, bo mam kupe matsów na to.

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Sposób na failstacki w Valencii

Post autor: Bruner » wtorek, 9 sierpnia 2016, 12:02

Madi pisze: 2. Zabijamy 2-4 konie by mieć minusową karmę (ja mam -580).
.
Te konie to konie graczy czy dzikie konie? Jesli dzikie to gdzie je mozna znalezc?

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Sposób na failstacki w Valencii

Post autor: Kefas » wtorek, 9 sierpnia 2016, 12:21

Wejdź na tą mapę i w extra layers wybierz wild horses. Jeśli nie ma to znaczy że ktoś ubił. Trzeba zabić z 3 sztuki. Polecam z maina na alta tej samej klasy przełożyć sprzęt inaczej ciężko ubić.
http://www.blackdesertfoundry.com/map/#5/-9.774/-49.570

2 razy próbowałem tej metody ale efekt cienki był, próbowałem na helmie Taritas niebieskim bodajże. Nie dobiłem do 10 fail stacków.

Szczerze ja wolę narazie sprzęt dla koni (przynajmniej dopóki nie mam wszystkiego na 10, później będę myśleć). Zaczynając od +6 wchodza mi fail stacki jak ta lala od 13 do 15.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki i informacje o grze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości