Nowy wiwiad z developerami.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Nowy wiwiad z developerami.

Post autor: Dreed » środa, 6 kwietnia 2016, 12:35

-- link do oryginały: http://forum.blackdesertonline.com/inde ... ent-836246 --- przedstawienie istotnych informacji.


- Blader/Plum:
wydanie soon- co oznacza ten miesiąc, a nawet odległość 1-2tygodni max, zmiana nazwy na nazwy historyczne Musa/Maehwa,

- Caster Siedge:
Planowany był na April, czyli kwiecień, z racji różnicy struktury serwerowej muszą wszystkie serwery dostosować do siedgów, dlatego zdecydowano się na wdrążenie innego contentu zamiast siedgów - Mediah i zapewne blader... a siedge na maj :P

- Enchant powyżej 15:
Na szczęście Pear Abyss wie, co jest marchewką na kiju w MMO i że jeśli gracz zdobywa wszystko z miejsca to szybko się nudzi i znika z gier, bez motywacji nie ma wyników, +15 nie jest żadnym wyczynem, jest wersją minimum. Cieszę się iż podążają tą ścieżką:

- Droga wprowadzenia patchu:
Wzorują się na tym jak wprowadzali patche w korei, jednak z powodu różnicy w strukturze serwerów oraz nowości które zostały wprowadzone na potrzeby naszej wersji ta droga się lekko zmienia ale głównym wzorcem jest Korea.

- Personalny trading:
Na szczęście nie planują dodawać niczego nowego w tym kierunku. Gra jest tak skonstruowana, że tego elementu nie wymaga.

- PK/Karma:
Dwa pytania są w tej materii, szukają jakiegoś złotego środka mając też na uwadze przyszły kontent, który będzie tego PK wymagał jeśli chcemy wejść do miasta itd., nie wyklucza szukania innych rozwiązań, na pytanie o kanały PvE, odesłali do wcześniejszej odpowiedzi, także śmiem twierdzić iż rozważą taką opcję.

- Cash Shop i ceny:
Wyszli z tego pytania na około, ale podali ciekawe przykłady, usuwania itemów RNG z cash shopu, rewamp systemu farbek, by był bardziej przyjazny.. myślę iż łączenie petów zostało bardzo uproszczone, gdzie na KR czy RU tych petów trza było w pip tutaj człowiek zrobił za 1-2 razem, oszczędność w pip. Poza tym szukają rozwiązań by dodać możliwość zdobywania tych itemów in game, np. pety za powtarzalne questy czy za achiwmenty.

- Awakening weapon:
Tutaj mi się mega banan pojawił na twarzy. Mają pozwolenie na dodanie wszystkiego na raz. Głównym powodem jest uniknięcie dysbalansu jaki pojawia się między klasami z i bez Awakening weapon. Także domyślam się, że ten system pojawi się dopiero u nas w momencie kiedy Ninja/Kunichi i Maguski nasze dostaną ów broń :D.

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Nowy wiwiad z developerami.

Post autor: Severeen » środa, 6 kwietnia 2016, 22:53

czekałem na Bladera, ale jakoś nie widze się grającego klasa o nazwie Musa- co to qw.. jest- może od razu zamiast wizard też zrobią czang ping dum bo jest historyczna?
mam nadzieję ,że ludzie ich zjadana forum za taki pomysł

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Nowy wiwiad z developerami.

Post autor: Dreed » czwartek, 7 kwietnia 2016, 09:42

wręcz przeciwnie, ludzie nie czuli nazwy "Blader" oraz "Plum", przeglądnąłem kilka stron i komentarze są pozytywne a nie negatywne.

Musa oznacza Warrior, nie mogą dać drugiej takiej nazwy a mi osobiście Blader nie do końca też leży w kwesti postaci jaką on faktycznie prezentuje, a Plum? biegająca śliwka.. ehh

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Nowy wiwiad z developerami.

Post autor: Severeen » piątek, 8 kwietnia 2016, 10:28

nazwa Plum dla mnie też jest dziwna
ale Blader to postac męska,kojarząca się z Blade- jeśli dadzą nazwę Musa to niestety bedzie kojarzyć się z damską- to tak jakby zamiast wizard było Wizarda

jestem niepocieszony - nawet na forach o grach mmo już ten gender wchodzi - strasznie nam niewieścieją faceci, skoro im się Musa podoba :)

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Nowy wiwiad z developerami.

Post autor: Dreed » piątek, 8 kwietnia 2016, 16:04

widzisz zależy kto do tego jak podchodzi, w starożytnej azji ów wojownik nie płakał iż nazywał się Musa a i na gendera nie wyglądał :P

także mi to lotto i tak jak ktoś się zapyta kim gram będzie odp. blader :P bo ludzie się do tego przyzwyczaili :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki i informacje o grze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości