Nowy trailer- "gospodarczy"

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Nowy trailer- "gospodarczy"

Post autor: Vardago » piątek, 5 grudnia 2014, 10:41

[yt][/yt]




Polowanie na "wieloryby" i statek wikingów z armatą!!!! i wiele, naprawdę wiele do zrobienia w czasie pomiędzy expieniem:D
The Craic is Mighty!

Awatar użytkownika
Kog
Posty: 107
Rejestracja: sobota, 13 września 2014, 17:34
Lokalizacja: Glasgow
Gender:
Status:
Offline

Re: Nowy trailer- "gospodarczy"

Post autor: Kog » piątek, 5 grudnia 2014, 11:20

No i już wiem, że chcę czarnego kota jako peta:) oraz stawiam piwo temu kto zajmie się profesją - Kucharz na KR :P

Awatar użytkownika
Bluelilu
Posty: 1032
Rejestracja: środa, 23 listopada 2011, 21:34
Medals: 10
Lokalizacja: Lubartów
Gender:
Status:
Offline

AION Centurion ArcheAge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Nowy trailer- "gospodarczy"

Post autor: Bluelilu » piątek, 5 grudnia 2014, 17:27

Świetna prezentacja możliwości nie związanych z walką tego tytułu. Łapanie na lasso własnego wierzchowca, czy jazda na wielbłądzie i słoniu, nie mówiąc o brykach konnych :). Wydaje się że w tej grze nie będzie czasu na nudę , a wręcz przeciwnie, odnoszę wrażenia że na to wszystko może czasu zabraknąć.Podobał mi się temat uprawiającego ogródek i gotującego giganta :P
Po za tym mega świetna muzyka.
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Nowy trailer- "gospodarczy"

Post autor: Bruner » sobota, 6 grudnia 2014, 22:50

IMHO: gra powinna byc "grywalna". Ciach efekty, dopracowane do szczegolow elementy hgw czego utrzymaja gre tak jak AA przez miesiac, gora dwa. To ma byc jak L2, pvp ma byc grywalne (super ze zobacze ze przeciwnik ma 500-mozliwosci tworzenia postaci a komp zaden na to nie wydoli), ma byc open pvp (a przynajmniej w wiekszosci zone'ach - masz "karme" tracisz ekwipunek), maja byc spoty o ktore mozna walczyc.

Wali mnie ze bede mogl jezdzic na mont'ce ktorego kolor jest srako-zielony (w L2 byl tylko wilk), wali mnie ze ze na twarzy moge miec 20 tatuazy, 88 fryzur, srakich owaki, moge wygladac jak i 100k innych osob, to co ja chce to pvp, a nie kurde posrane przebieranki do wafla.

Czy tak ciezko jest zrozumiec dla tworcow gry ze aby gra przetrwala ma bryc grywalna, miec pvp (lub dla innych pve), a nie 80k rodzaji uczesania? Serio, mmo schodzi na psy.....

Dla ludzi z hype'm - super, gra wyglada fantastycznie . .. . jak ostatnie 4 w ktore gralem. A jednak wolalem grac w L2 na low details i grac w gre przez 3 lata. Ostatnio przeskakujemy z gry na gre ze szkoda gadac.
Ostatnio zmieniony niedziela, 7 grudnia 2014, 10:19 przez Vardago, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Uwazaj na jezyk

Awatar użytkownika
Vakamitshi
Posty: 306
Rejestracja: środa, 29 lutego 2012, 18:54
Medals: 2
Lokalizacja: Polska
Gender:
Status:
Offline

AION Legionista TERA Legionista

Re: Nowy trailer- "gospodarczy"

Post autor: Vakamitshi » sobota, 6 grudnia 2014, 22:56

Bruner pisze: Wali mnie ze bede mogl jezdzic na mont'ce ktorego kolor jest srako-zielony (w L2 byl tylko wilk).
To jak tak tylko przypomne Bruner o kulturze języka w całej wypowiedzi,a btw w l2 można było mieć stridera,wyverne też jeśli mnie pamięc nie myli to w tym nowym ,,l2'' nawet kucyka czy motor ;)

Z jednym się zgodzę,mnie również chodzi o dobry system gry,gospodarki a głównie to pvp czy mass pvp w dobrej ekipie,Archeage dał ciała na całej linii ,każdy pamięta wojne na Halyconie i freezy serwerowe czy chociaż Aurorię. Miejmy nadzieję ,że tutaj twóry i wydawca spiszą się chociaż zadowalająco.

Lineage 2 miał dużą szansę wrócić na salony z polskim serwerem ,który nawet się trochę potrzymał jednak tam również boty zdominowały grę i wszystko poszło na dno. Prawdą również jest to ,że ostatnio na horyzoncie jest tyle tytułów ,które kuszą ,że nie wiadmo w co ręce wsadzić. Black Desert powinno mieć parę swoich smaczków i mam szczerą nadzieje ,że wytrzyma dłużej niż Tera Online czy ArcheAge.

Pozdrawiam,V.
,,Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.''
[ obraz zewnętrzny ]

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Bluelilu
Posty: 1032
Rejestracja: środa, 23 listopada 2011, 21:34
Medals: 10
Lokalizacja: Lubartów
Gender:
Status:
Offline

AION Centurion ArcheAge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Nowy trailer- "gospodarczy"

Post autor: Bluelilu » niedziela, 7 grudnia 2014, 10:08

Bruner pisze:IMHO: gra powinna byc "grywalna". Zajebiste efekty, dopracowane do szczegolow elementy hgw czego utrzymaja gre tak jak AA przez miesiac, gora dwa. To ma byc jak L2, pvp ma byc grywalne (super ze zobacze ze przeciwnik ma 500-mozliwosci tworzenia postaci a komp zaden na to nie wydoli), ma byc open pvp (a przynajmniej w wiekszosci zone'ach - masz "karme" tracisz ekwipunek), maja byc spoty o ktore mozna walczyc.

Wali mnie ze bede mogl jezdzic na mont'ce ktorego kolor jest srako-zielony (w L2 byl tylko wilk), wali mnie ze ze na twarzy moge miec 20 tatuazy, 88 fryzur, srakich owaki, moge wygladac jak i 100k innych osob, to co ja chce to pvp, a nie kurde posrane przebieranki do wafla.

Czy tak ciezko jest zrozumiec dla tworcow gry ze aby gra przetrwala ma bryc grywalna, miec pvp (lub dla innych pve), a nie 80k rodzaji uczesania? Serio, mmo schodzi na psy.....

Dla ludzi z hype'm - super, gra wyglada fantastycznie . .. . jak ostatnie 4 w ktore gralem. A jednak wolalem grac w L2 na low details i grac w gre przez 3 lata. Ostatnio przeskakujemy z gry na gre ze szkoda gadac.
Bruner to chyba nie jest odpowiednie miejsce na wylewanie swoich żali i frustracji.
Po za tym zgodnie z tytułem wątku mówimy o tym co nam się podoba w tym aspekcie, a mnie właśnie najbardziej podoba się koń " srako-zielony" i co najlepsze nikt nie może mi tego zabronić.
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Awatar użytkownika
Kog
Posty: 107
Rejestracja: sobota, 13 września 2014, 17:34
Lokalizacja: Glasgow
Gender:
Status:
Offline

Re: Nowy trailer- "gospodarczy"

Post autor: Kog » niedziela, 7 grudnia 2014, 12:53

Ja dodam też swoje 5 groszy - l2 i brak zmiany bohatera? No ja przepraszam. Agationy - tak niezmiernie ważne dla każdego :) Maski na twarz i głowę. Piszczące buty ;) Tak, zgadzam się z tobą, że PvP powinno być frajdą w każdej grze ale jak już opadnie kurz i kruki zajmą się ciałami wrogów miło sie pochwalić innym wyglądem niż reszta ekipy. Każdy z nas dąży do indywidualności. Tacy jesteśmy :)

Dodam że poza kotem i piwem dla kucharza ja chcę też LAMĘ jako mounta! :D koniec kropka! :D Lama i już :D

Odnośnie filmu - czy ten moment kiedy gracz podpływa do wyspy gdzie siedzi sobie NPC to quest z "autostopowiczem" i potem pokazane są możliwości jego podwózki? czy jak ? Ktoś ma jakieś idee o co chodzi z tymi kreskami od wyspy do wyspy?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki i informacje o grze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości