Alchemy stone

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Miyazu
Patrycjusz
Posty: 379
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2014, 12:38
Medals: 11
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista RO Optio Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Alchemy stone

Post autor: Miyazu » czwartek, 11 sierpnia 2016, 00:34

Czy ktos posiada - i tu slowo kluczowe - potwierdzoną recepte na alchemy stone?

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Alchemy stone

Post autor: Kefas » czwartek, 11 sierpnia 2016, 01:41

Miyazu pisze:Czy ktos posiada - i tu slowo kluczowe - potwierdzoną recepte na alchemy stone?
Jutro będę potwierdzał... Chciałem dziś ale matsy za długo idą a trzeba spać. Szkoda mi kupować jak mam swoje.

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Alchemy stone

Post autor: Dreed » czwartek, 11 sierpnia 2016, 03:15

Recepta nie jest 100%, to nie tak że zawsze Ci wychodzi !

8x Shining Powder


5x Blood of the Sinner


6x Powder of Time


9x Pure Powdered reagent


9x Clear Liquid Reagent

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Alchemy stone

Post autor: Severeen » czwartek, 11 sierpnia 2016, 20:44

nie zawsze wychodzi bo są za małe ilości można znaleźć recepty które zawierają po 10 szt powyższych matsów
od nas tak robił Schrenz- robił wg repety tej co podał Dreed i miał faile, zrobił wg jakiejś porady po 10 szt i mu wychodziło
ja tez zrobiłem po kilka kamieni i zawsze dawałem po 10 szt i zawsze wychodził alchemy stone

oczywiście zawsze nie oznacza 100 %- po prostu prawdopodobieństwo jest wtedy bardzo duże- polecem wiec po 10 szt

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Alchemy stone

Post autor: Kefas » piątek, 12 sierpnia 2016, 08:47

Severeen pisze:nie zawsze wychodzi bo są za małe ilości można znaleźć recepty które zawierają po 10 szt powyższych matsów
od nas tak robił Schrenz- robił wg repety tej co podał Dreed i miał faile, zrobił wg jakiejś porady po 10 szt i mu wychodziło
ja tez zrobiłem po kilka kamieni i zawsze dawałem po 10 szt i zawsze wychodził alchemy stone

oczywiście zawsze nie oznacza 100 %- po prostu prawdopodobieństwo jest wtedy bardzo duże- polecem wiec po 10 szt
Wszystko zależy od zaawansowania w alchemii w tym ilość potrzebnych składników. Wczoraj na 3 próby wyszły mi dwa kamienie i fail bioprodukt. Recepta taka jak Dreed tyle że wszystkiego po 10. Kiedyś próbowałem tą Dreeda i wyskakiwało tylko że takie połączenie nic nie da.

Mam Professional 8.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Craft”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości