Wizard Awakening Trailer

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Rincegar
Patrycjusz
Posty: 59
Rejestracja: czwartek, 17 grudnia 2015, 10:32
Medals: 1
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Wizard Awakening Trailer

Post autor: Rincegar » wtorek, 11 października 2016, 12:32



Jakoś z mniejszymi emocjami niż trailer Witchki ale i tak jest nieźle. Jest woda, nie ma lodu więc pewnie na jakieś konkretne cc nie ma co liczyć.

Awatar użytkownika
Shem
Kwatermistrz
Posty: 598
Rejestracja: niedziela, 30 września 2012, 21:28
Medals: 17
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista ArcheAge Legionista ESO Trybun BD Centurion D2 Optio
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Wizard Awakening Trailer

Post autor: Shem » wtorek, 11 października 2016, 17:27

Witchka zrobiła na mnie "łał". To robi takie - powiedzmy ok :)

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Wizard Awakening Trailer

Post autor: Dreed » sobota, 15 października 2016, 23:16

oglądałem trochę już filmików.. ma pitolnięcie - jak witcha - ale 2 rzeczy, których u Witchy nie zauważyłem, to jest to Grab i dash z knockiem.

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Wizard Awakening Trailer

Post autor: Wąski » piątek, 23 grudnia 2016, 12:59

I jak spisuje sie wizz po aweakingu? Jak bdo wygląda juz ze wszystkimi klasami?
Obrazek

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Wizard Awakening Trailer

Post autor: Kefas » środa, 28 grudnia 2016, 10:51

Wąski pisze:I jak spisuje sie wizz po aweakingu? Jak bdo wygląda juz ze wszystkimi klasami?
Jako sorcka miałem załamkę tym co dostali witch i wizz. Piękne animacjie i piękny dmg. Tępo grindu podobno diametralnie wzrosło... Shem może się więcej wypowiedzieć bo przesiadł się chyba na stałe na witch albo intensywnie testuje, w każdym razie chwali. Siedząc na discord słyszałem tylko: "sorcką tak szybko nie szło", etc.
Można było się tego spodziewać, że późniejsze awakening będą bardziej dopracowane.
O wygranej decyduje tak naprawdę sprzęt. Każda klasa daje radę, ale niektóre są lepsze w czymś.
W PvP dominuje berserker i ranger + ewentualnie warrior.
Podobno wizz / witch one shotują, ale jeszcze nie doświadczyłem. Mam spokojny spot do grindu bardziej pod exp i rzadko jakiś "koks "się trafia.
Połączyły się serwery i niby nasz był najbardziej zaludniony, ale po połączeniu jest ogólnie jak by więcej ludzi. może część wróciła do gry, przyszli nowi. W każdym razie w godzinach od 20 do 24 nie da się / bardzo ciężko wziąć questa na bicie mobów.
To co najbardziej drażni to RNG, trochę go za dużo.
Brakuje mi też jakiejś "casualowej" opcji pod party, która będzie wynagradzała to że się gra w party a nie karała... Opcje ogólnie są, ale czasochłonne.
Dreed mnie zlinczuje, ale brak mi aren / battleground które też będą wynagradzały granie. RBF to trochę kupa. (ale podobno coś jest w testach w KR!)
P2W - każdy kto powie że BDO jest p2w będzie dla mnie i ludzi którzy grają śmieszny. Za kasę która trzeba wydać naprawdę nie wiele się dostaje. (160 euro = 75 mln raz na tydzień).

Osobiście kończę długą drogę do 60 lvl. Zostało całe 11%. Później wkońcu wezmę się za sprzęt... Nie mam już miejsca w skrzynkach i na altach na shardy / scrolle do memory fragment.

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Wizard Awakening Trailer

Post autor: Dreed » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 19:49

Wąski pisze:I jak spisuje sie wizz po aweakingu? Jak bdo wygląda juz ze wszystkimi klasami?
Wąski zaglądnij czasem sobie do mnie na Twitch, jak nie live to jakiś filmik... zobaczysz jaka różnica jest w samej zabawie .. fakt ja Witch.. :)

Filmiki fakt się pokończyły bo 14dni się trzymają... ale jest oks. Nie wiem czy na YT coś się zachowuje ... ale staram się teraz codziennie streama odpalać .. a co :D

Awatar użytkownika
Verus
Patrycjusz
Posty: 877
Rejestracja: niedziela, 13 września 2009, 22:10
Medals: 8
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX LOTRO Legionista GW2 St. Legionista BS Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Wizard Awakening Trailer

Post autor: Verus » wtorek, 3 stycznia 2017, 11:58

Szczerze mogę polecić BDO. Sam wróciłem do gry jakiś miesiąc temu. W moim odczuciu gra i lvluje się dużo przyjemniej niż w dniu premiery. Dobijam właśnie 57 lvl Wich.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy i rasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości