Witch Awakening - movies, info, przygotowania, rady/porady.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Witch Awakening - movies, info, przygotowania, rady/porady.

Post autor: Dreed » poniedziałek, 12 września 2016, 16:48

Jest Moc panowie:D

Tylko się teraz zbroić i klepnąć lvl by mieć przyjemność z bicia :D

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Na razie czekam na ogarnięte pvp :D
Ostatnio zmieniony środa, 14 września 2016, 12:21 przez Dreed, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Witch Awakening - movies, info

Post autor: Dreed » poniedziałek, 12 września 2016, 23:28

Wykonałem wstępny build na mojej Witchy. Oglądając filmiki z pve zauważyłem iż ilość skilli do walki z mobami jest wystarczająca z drzewa awakeningowego.

Jednak brakuje nam skilli supportowych, nie ma nowego NIC. Dlatego wszystko to pozostaje z normalnego drzewa. Uważam iż na bossach niektóre skille mogą się przydać... przecież nikt mi nie powie, że spam multiplami i ultimate blizzard to złe zabawki na bossy :P.

BUILD

Jak widzicie pozbyłem się wszystkiego co tyczyło się walki, prócz Multiplów.
Zrezygnowałem z buffa instant casta, bo nie widzę obecnie potrzeby by go mieć.

Pozostawiłem tarczę personalną - bo może się przydać. Teleport jest needed - jest też Ultimate dodany do niego, albo inne cuś czego nie ma w kalkulatorze, tak czy siak nie wiem czy potrzebuje SP czy nie.

Pozostawiłem buffa do cast speeda, attack speeda i biegania, rozwinąłem zamrożenie AOE na maxa.

Tarcze grupową dodałem, bo może być praktyczna na NODY i mass pvp.

Leczenia - > Zauważyłem iż ludzie na filmikach mają leczenie po "E" ale redukują do minimum leczenie masowe, zabieg ewidentnie wykonany przez graczy, którzy Witche robili na świerzo, oglądając lvle 60, czy 59 Witchek używają dużo skilli, szczególnie jak są w PT.

Kulka many zawsze dobry wybór, oczywiście max, mana i bieganie, oczywiście z bazowego skilla awakeningowego mamy tyle many że głowa mała ale dlaczego nie mieć więcej :P.

Oczywiście pasywka na cast speed oraz na HP, nie ma na kalkulatorze tej związanej z dodatkowym AP na moby... jak będzie SP to się doda :D.


Ogólnie wychodzi bardzo dużo SP na 60lvl. Mam do wbicia 1,5lvla a do zebrania mam 350SP. Jeśli nic się nie zmieni to jak ostatnio sobie liczyłem będzie to ~117 kliknięć SP, 1 kliknięcie robię w około godzinę. Rachunek dość prosty, czeka mnie około 59 dni grindu(jeśli będę używał podwójnego buffa na SP EXP - Scroll lojalki + Villa), średnio na spocie siedzę 2 h. Bez dopałek expa weekendowego i trzymając się tylko expa z daili to człowiek nie zdobędzie 60 w tym czasie a to mnie cieszy. Ponieważ chciałem mieć zapas SP.

Wszystko jest to liczone bez bufów do expa. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Te wszystkie bufy sprawiają, że szybciej wbije się lvl niż zdobędzie SP.

Najgorsze jest to, że jeśli utrzymają tendencję wydawania awakeningów co 2 tyg. to Wiz/Witch ujrzy to dopiero 21 grudnia 2016. Jeśli plan wypali to trzymając się planu człowiek będzie opływał w SP i będzie dawno po 60 :D.


PS: Skille awakeningowe kończą się na 62.

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Witch Awakening - movies, info

Post autor: Kefas » wtorek, 13 września 2016, 10:25

Trochę tego będzie do zebrania. Ja narazie boostów nie omijam. Mam jeszcze 2 scrolle na 50% exp i książkę na tydzień i 7 tych bajerów od GM. Lepiej będzie farmić skill pointy na 60 lvl z prawie maksymalnymi rangami skilli niż na 58-59 :P . Miałem się wyrobić dobić do 57 do jutra ale nie ma szans. Brak czasu i sił ostatnio. Zostało całe 16% - jakieś 3h farmy, SP mam prawie 800. Na tą chwilę będę się starał codziennie 1-2h pogrindować wieczorem. Po wbiciu 57 opuszczę chyba susany i pójdę do Valencii. Fogany chyba odpadają, myślę o bandytach albo kozłach - nie chcę zostawiać maina na pustkowiu żeby dalej robić afk aktywności.

Edit: żeby było na temat, witch wygląda super, ale zmienia się z dystansowca na coś w podobie do sorcki teraz tyle że bez iframe (chyba).
I oftop: płakałem Ci na TS że dostałem słabą T8, ale już zmieniłem zdanie. Jak z nią skończę wrzucę na forum :twisted:

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Witch Awakening - movies, info

Post autor: Dreed » środa, 14 września 2016, 00:27

Zmiana dystansu bardzo mi się podoba, jest wiele luk w działaniu skilli witch/wiz, przez co trzeba było czasami patrzeć w podłogę by skill dobrze uderzył, to samo tyczyło się grupek mobów... ale trzeba by pierdyliarda filmików i opisów sytuacji by mieć tego obraz.

Prawda jest taka, że zrobili z niej instantcastera, nie ma pasków casta. Zamiast kombosów jednych skilli jest to wiwijanie golemami czy petami, nazywać jak się chce. Jest mi to okropnie na rękę, bardzo mnie to cieszy i okropnie mi się to podoba. Denerwuje mnie już obecny system, głównie przy losowym pvp.

Co do wbijania SP, powiem Ci szczerze, że sobie nie wyobrażam bym teraz miał klepać do 60 ponad 600SP, jest to praktycznie awykonalne, jeśli w między czasie chcesz klepać lvl.

Co do zarabiania SP, to nie koniecznie będzie jak sądzisz. Sam teraz zapisuje każdy wypad - czas + licznik SP. Po wbiciu 59 będę robił tak dalej, chce sprawdzić czy ilość SP będzie taka sama, większa lub mniejsza i potem korygować swoje ruchy.

Nie pokładam nadziei w zwiększenie drastycznie SP za moby. Przeciętny koreańczyk grający dłużej jedną klasą a nie tylko po to by awakening zrobić i pokazać, ma ponad 1300 SP na 58. Zawdzięczają to prostemu 40% boostowi do SP, za którego nie muszą płacić dość sporo. Chodzi o plecak + Ville. Jeśli do tego doliczyć scrolla, którego mogą kupić dowolne ilości mają już tego boosta na poziomie 50%. Niby drobne % ale różnica jest i to znacząca i ładnie zmniejszająca ilość godzin potrzebnych na ogarnięcie tematu.


Jeśli witch ujrzy awakening dopiero w tym najgorszym scenariuszu -21 grudnia - to olewając dość mocno grę się wszystko zrobi do tego czasu :P. BYle by bossy pojawiały się w normalnych godzinach a nie o 4 nad ranem oraz by vendor był bardziej przychylny, może wreszcie coś człowiek ze scrolli dostanie.. bo ileż można na drop czekać.


PS: konie mnie już nie ruszają, puściłem 2 bready nie wyszło i olewam konie kompletnie. Ponieważ szkoda mi na to czasu. Teraz siedzę i ten czas poświęcam na łowienie ... memorki lecą jak oczadziałe.

Kefas
The Division 2 Legionista
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 11:08
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Witch Awakening - movies, info

Post autor: Kefas » środa, 14 września 2016, 08:59

Dreed pisze: PS: konie mnie już nie ruszają, puściłem 2 bready nie wyszło i olewam konie kompletnie. Ponieważ szkoda mi na to czasu. Teraz siedzę i ten czas poświęcam na łowienie ... memorki lecą jak oczadziałe.

Ja kończę tego ostatniego i też daje na luz (mam 27 poziom więc długo się nie zejdzie, już dawno był by koniec ale co 2 dzień mam dc o 1 w nocy jak śpie...). Epheria rod już mam porobione 10 sztuk pod naprawę max durability, jak trzeba zrobię więcej). Na noc łowienie, po robocie processing / cooking, wieczorem 1-2h gridnu. Zacząłem gadać z night vendor ostatnio, narazie tylko MoS za 4 mln.

Dziś zobaczę troszkę jak się gra po awakening :)

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Witch Awakening - movies, info, przygotowania, rady/pora

Post autor: Dreed » środa, 14 września 2016, 12:26

[youtube][/youtube]

Paleta skilli starych jaka jest używana na wojence jest dość znaczna, te 1,5k SP needed :]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy i rasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości