Ninja Awakening

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Clickslither
Posty: 304
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2014, 08:43
Medals: 2
Lokalizacja: Suwałki
Gender:
Status:
Offline

Skyforge Optio BD Legionista

Ninja Awakening

Post autor: Clickslither » czwartek, 16 czerwca 2016, 10:50

[yt][/yt]

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Dreed » czwartek, 16 czerwca 2016, 10:56

Też to dziś oglądałem ale zastanawiałem się co powiedzieć... no kurde smaka narobili na te kilka mieczy ale tutaj fajerwerków takich ala "wwwoooowww" nie ma. ale też z opisu wcześniejszego bardziej nastawiałem się na jego użyteczność w pvp i patrząc po skillach może być very funny.

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Ninja Awakening

Post autor: Wąski » czwartek, 16 czerwca 2016, 17:17

Damn jak dla mnie kozacko to wygląda. Szczególnie chowanie miecza/mieczów po ataku. Pytanie czemu ta klasa wygląda i charakteryzuje się bardziej jako Blader niz ninja? Tak pownien wygladać Blader!

Tak jak mówi Dreed mam nadzieje, że bedzie to dobra klasa pod pvp. Jeśli skaszanią go jak Bladera, nie dadza mu iframów jak u sorcki raczej ciężko go widze.

Teraz tylko czekam na aweking Wizzarda bo Ninja narobił mi smaka... :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Smyk
Posty: 497
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 08:58
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista BD Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Smyk » czwartek, 16 czerwca 2016, 17:50

Jakoś mnie przypomina plumkę i mi się podoba, a ta zapowiedz na końcu to niby co o_O?

Awatar użytkownika
Clickslither
Posty: 304
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2014, 08:43
Medals: 2
Lokalizacja: Suwałki
Gender:
Status:
Offline

Skyforge Optio BD Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Clickslither » czwartek, 16 czerwca 2016, 18:17

To kunoichi i jej chakram.

Awatar użytkownika
Smyk
Posty: 497
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 08:58
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista BD Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Smyk » czwartek, 16 czerwca 2016, 19:11

Clickslither pisze:To kunoichi i jej chakram.
Jakoś tego nie widzę :D

Awatar użytkownika
Clickslither
Posty: 304
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2014, 08:43
Medals: 2
Lokalizacja: Suwałki
Gender:
Status:
Offline

Skyforge Optio BD Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Clickslither » czwartek, 16 czerwca 2016, 20:27

Za to moja kzarka już leży i czeka na Kunoichi :-)

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Dreed » piątek, 17 czerwca 2016, 12:19

Wąski pisze:Damn jak dla mnie kozacko to wygląda. Szczególnie chowanie miecza/mieczów po ataku. Pytanie czemu ta klasa wygląda i charakteryzuje się bardziej jako Blader niz ninja? Tak pownien wygladać Blader!

Tak jak mówi Dreed mam nadzieje, że bedzie to dobra klasa pod pvp. Jeśli skaszanią go jak Bladera, nie dadza mu iframów jak u sorcki raczej ciężko go widze.

Teraz tylko czekam na aweking Wizzarda bo Ninja narobił mi smaka... :D
jedyny u nas problem to balansowanie klas względem KR i wszystko to tyczy się awakeningów a nie normalnej gry. Niestety wiele klas na tym obecnie cierpi.

Nie uważam bladera jako zepsutą klasę, ma jeszcze parę bugów - już zgłoszonych z filmikami - ale nie jest zepsutą klasą. Tak jak wieloma innymi trzeba nauczyć się nią grać w każdym możliwym aspekcie gry, czy to pve, grupowe pve, pvp/pk, arenka, zamki czy nody.

Wszyscy dookoła mówią iż Berserek nić na pvp nie robi, że jest słaby, że nie ma dmg itd., problem w tym iż jego rola jest inna od zakładanej przez gracza. Wczoraj oglądaliśmy filmik z wojny pomiędzy Grind a DiviumFuror, to co odwalał tam berserker przechodziło wszelakie pojęcie, postać tylko 56, nie zadawała dmg, nie zabijał nikogo ale robił taką robotę, że Ci którzy mieli ten dmg zadawać i zabijać mogli to bez problemu robić.

Każda klasa musi być konkretnie przerobiona przez gracza, gracz musi wiedzieć jak grać i co klasa ma robić. Nie można oczekiwać i liczyć iż każdą klasą będziemy zbierać fragi, bo jak na takie rozwiązania się będziemy decydować to nie wygramy NIC.

Po raz kolejny podkreślę.. GEAR GEAR i jeszcze raz GEAR !!! A nie skakanie z postaci na postać :D

Terror Blade
Posty: 111
Rejestracja: niedziela, 22 czerwca 2014, 21:17
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Terror Blade » piątek, 17 czerwca 2016, 22:01

Dreed pisze:
Wąski pisze:Damn jak dla mnie kozacko to wygląda. Szczególnie chowanie miecza/mieczów po ataku. Pytanie czemu ta klasa wygląda i charakteryzuje się bardziej jako Blader niz ninja? Tak pownien wygladać Blader!

Tak jak mówi Dreed mam nadzieje, że bedzie to dobra klasa pod pvp. Jeśli skaszanią go jak Bladera, nie dadza mu iframów jak u sorcki raczej ciężko go widze.

Teraz tylko czekam na aweking Wizzarda bo Ninja narobił mi smaka... :D
jedyny u nas problem to balansowanie klas względem KR i wszystko to tyczy się awakeningów a nie normalnej gry. Niestety wiele klas na tym obecnie cierpi.

Nie uważam bladera jako zepsutą klasę, ma jeszcze parę bugów - już zgłoszonych z filmikami - ale nie jest zepsutą klasą. Tak jak wieloma innymi trzeba nauczyć się nią grać w każdym możliwym aspekcie gry, czy to pve, grupowe pve, pvp/pk, arenka, zamki czy nody.

Wszyscy dookoła mówią iż Berserek nić na pvp nie robi, że jest słaby, że nie ma dmg itd., problem w tym iż jego rola jest inna od zakładanej przez gracza. Wczoraj oglądaliśmy filmik z wojny pomiędzy Grind a DiviumFuror, to co odwalał tam berserker przechodziło wszelakie pojęcie, postać tylko 56, nie zadawała dmg, nie zabijał nikogo ale robił taką robotę, że Ci którzy mieli ten dmg zadawać i zabijać mogli to bez problemu robić.

Każda klasa musi być konkretnie przerobiona przez gracza, gracz musi wiedzieć jak grać i co klasa ma robić. Nie można oczekiwać i liczyć iż każdą klasą będziemy zbierać fragi, bo jak na takie rozwiązania się będziemy decydować to nie wygramy NIC.

Po raz kolejny podkreślę.. GEAR GEAR i jeszcze raz GEAR !!! A nie skakanie z postaci na postać :D
Pewnie zakończenie trafia w moją stronę :lol:

Co fakt bleidem zabijałem mając 100ap :lol:

Awatar użytkownika
Nerevus
Posty: 44
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2016, 11:59
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Nerevus » piątek, 17 czerwca 2016, 22:52

Awakening bardzo mi się podoba. Teraz już tylko czekam na wprowadzenie ninja w NA/EU i zmieniam main'a :D

Awatar użytkownika
Vardago
The Division 2 Centurion
Posty: 1350
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 23:13
Medals: 18
Lokalizacja: Balbriggan
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Weteran GW2 Legionista ArcheAge Legionista ESO Centurion
BD Trybun Warframe Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ninja Awakening

Post autor: Vardago » piątek, 24 czerwca 2016, 16:09

Obrazenia sa troche przegiete, bo jest duza ruznica w gearze. W opisie filmiku jest gear.
[yt][/yt]
The Craic is Mighty!

Awatar użytkownika
Smyk
Posty: 497
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 08:58
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista BD Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Smyk » piątek, 24 czerwca 2016, 18:07

Ninja - 252 / 283 - Gear is Mostly +19-20 - nie mam pytań...

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Dreed » piątek, 24 czerwca 2016, 19:08

Smyk pisze:Ninja - 252 / 283 - Gear is Mostly +19-20 - nie mam pytań...
ale co się dziwić, po prawie 2 latach też będziesz tak wyglądał oO

nie brałbym tego jako wykładnik zajebistości z prostego względu, właśnie tej diametralnej różnicy w sprzęcie, gościu ma sporo więcej AP niż przeciwnik DP, co za tym idzie dużo większy DMG wchodzi w delikwenta.

Założeniem NINJA było likwidacja szmatek na pvp 1by1.


PROSZĘ NIE BRAĆ TEGO FILMIKU JAKO WYKŁADNIKA, BO ZNÓW BĘDZIE PEŁNO REROLI A POTEM PŁACZY :P

Awatar użytkownika
Smyk
Posty: 497
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 08:58
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista BD Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Smyk » piątek, 24 czerwca 2016, 21:25

Dreed pisze:
Smyk pisze:Ninja - 252 / 283 - Gear is Mostly +19-20 - nie mam pytań...
ale co się dziwić, po prawie 2 latach też będziesz tak wyglądał oO

nie brałbym tego jako wykładnik zajebistości z prostego względu, właśnie tej diametralnej różnicy w sprzęcie, gościu ma sporo więcej AP niż przeciwnik DP, co za tym idzie dużo większy DMG wchodzi w delikwenta.

Założeniem NINJA było likwidacja szmatek na pvp 1by1.


PROSZĘ NIE BRAĆ TEGO FILMIKU JAKO WYKŁADNIKA, BO ZNÓW BĘDZIE PEŁNO REROLI A POTEM PŁACZY :P

Mnie bardziej chodziło o to jak duże są te wartości, bo jak na dzień dzisiejszy to nie mieści mi się w głowie :), a różnica między jedną a drugą postacią w ubraniu jest tak widoczna, że nie sądzę aby ktoś brał to jako wykładnie.

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Dreed » sobota, 25 czerwca 2016, 00:28

oj wierz mi, że są tacy ludzi, część jest teraz w kropce w grze, nie wie czym i jak grać.. gubi się, nie wie co dalej, grają przez to coraz mniej, tracąc chęci do dalszej gry.


KR jest wersją mega rozbudowaną, mają elementy jakich my nie mamy. Sam Gear 19/20 to kosmos w statach. wystarczy zobaczyć ile boss armory dają na 19/20, awakening weapon ninji też nie wiadomo jakie ma staty. Domyślam się iż jest to gracz z rodziny profesjonalistów, który dążył do wymaksowania gearu, biżu na 5 etc.

Terror Blade
Posty: 111
Rejestracja: niedziela, 22 czerwca 2014, 21:17
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Ninja Awakening

Post autor: Terror Blade » sobota, 25 czerwca 2016, 14:18

Skille Aweking


Farma

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy i rasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości