Berseker - czy warto

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Rajgar
Posty: 267
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2009, 11:27
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Berseker - czy warto

Post autor: Rajgar » środa, 18 maja 2016, 08:18

cześć

Biorę się właśnie za testowanie BD i zastanawiam się nad bersekerem. Tylko czy warto go brać jeżeli ewentualne rajdy pve mnie nie specjalnie interesują za to lubię mass pvp i group pvp.

Awatar użytkownika
Madi
Patrycjusz
Posty: 345
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 16:28
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Berseker - czy warto

Post autor: Madi » środa, 18 maja 2016, 08:40

Nie ma rajdów PvE wcale. Są tylko world bossy i bossy 5 osobowe, gdzie tanka nie potrzeba.

Wielkiego pojęcia o tej postaci nie mam, ale z tego co wiem Twoim zadaniem w PvP jest stanie w pierwszej linii i ściąganie na siebie uwagi. Berserk posiada dużo chwytów, które wyłączają wroga z gry, a dps wówczas dobija takie osoby. Ogólnie robisz dużo CC i zamieszania.

Nie wiem jak tam z dps u tej klasy jest, niech się wypowie koś kto postacią grał.

Awatar użytkownika
Rajgar
Posty: 267
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2009, 11:27
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Berseker - czy warto

Post autor: Rajgar » środa, 18 maja 2016, 13:27

Może inaczej - czy klasa melee ma sens w mass pvp? Bo a takim Aionie czy Archeage, za bardzo nie są przydatne.
Heh, z rozrzewnieniem wspominam WHO...

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Berseker - czy warto

Post autor: Wąski » środa, 18 maja 2016, 14:39

Berserk to przydatna klasa na srednie i mass pvp. Ma 2 zadania: Odwracac uwagę albo chronić wizz/rangerow przed sorcami. Istny lapacz sorcer. Wejdź na batleground i zobacz co tam się sie dzieję. Wiadomo to pole do popisu dla dla wizz i ragerow, ale czasem sie zdaza ogarnięty berserk który chociaż Malo punktow ma to on odwala czarna robotę. Wiec jak najbardziej przydatna klasa ale trzeba znac swoja role. Nie masz zbierać dps, nie masz tankować, masz chronić dpsow albo nosić sorcki. Wielu osób tego nie rozumie, są zbyt ogarnięte szalem fragow.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rajgar
Posty: 267
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2009, 11:27
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Berseker - czy warto

Post autor: Rajgar » środa, 18 maja 2016, 14:59

Te mało punktów to jak rozumiem oznacza mniejszą nagrodę. Szkoda, melaki jak zwykle poszkodowane.
Dzięki za odpowiedzi.

Mylove
Posty: 35
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2016, 20:47
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Berseker - czy warto

Post autor: Mylove » środa, 25 maja 2016, 12:06

Z tego co ja sie orientuje to pkty licza sie tylko w ogolnym rozrachunku dla obozow, liczba pktow pojedynczego gracza co najwyzej da Ci jakies miejsce w rankingu (nie wcisniesz sie tam teraz i pewnie nigdy) a nagrody dostaje sie za wygrany lub przegrany meczyk.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy i rasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości