Warrior - itemy

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Warrior - itemy

Post autor: Gwalch » sobota, 19 marca 2016, 01:53

Słuchajcie wpadłem parę dni temu na ten filmik:

[yt][/yt]

I nie wiem, co myśleć. Jak ubieracie warków? Macie dwa sety -- jeden pod PvE, drugi do PvP? Agerian set, czy Taritas? Czy jakaś kombinacja jak w ww. materiale? Dzięki z góry za porady.

Awatar użytkownika
Thorinsson
Moderator
Posty: 353
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2011, 12:40
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Legionista BD Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Warrior - itemy

Post autor: Thorinsson » sobota, 19 marca 2016, 13:17

Gwalch pisze:Słuchajcie wpadłem parę dni temu na ten filmik:

I nie wiem, co myśleć. Jak ubieracie warków? Macie dwa sety -- jeden pod PvE, drugi do PvP? Agerian set, czy Taritas? Czy jakaś kombinacja jak w ww. materiale? Dzięki z góry za porady.
To jest jedna z tych rzeczy, która mnie zachwyca w BD. Mianowicie nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o gear. Jest kilka współczynników, których działanie trudno sprawdzić. Np. accuracy i evasion. Teoretycznie powinno się mieć dużo obu statów. Ale ile konkretnie i kiedy przestaje to mieć wpływ na trafianie/dps? Na forach znalazłem kilka setów dla warriora i każdy zdaje się mieć sens. Generalnie mój setup jest płynny i zakładam, że za jakiś czas go zmienię. A na pewno po wyjściu patcha z Grunil armor.
Na teraz mam klatę, chełm i buty Taritas, co daje +5 accu i +100 MP (czuć to zwłaszcza przy spinning slashu). Rękawiczki mam Agerian z kryształem +2 attack speed. W broni mam też +2 attack speed co daje mi w sumie max +5. Miecz Azwell +15 niebieski. Azwell dlatego, że wolałem szybciej wymaksować i zrobić upgrade niż jeszcze przez długi czas się wozić z +10 Yurią. Azwell jest tani jak barszcz w naprawie max durability. Tarcza Vangertz - accuracy, evasion i DP. Ponieważ mam z tego sporo accuracy - biżuteria i pasek max AP bez accu. Mam też kryształ w butach +2 movement i trzy kryształy na luck. To jest set do farmy i solo pvp. Na masówkę zmieniam biżuterię. Mam trochę itemków z DP. Warrior i tak nie ma dpsa, więc chociaż trochę przeszkadzam i denerwuję range dpsów.
Jako endgame ludzie używają dwie części Taritas i dwie Heve. Do Heve możesz założyć po dwa kryształy, więc można wymaksować np. resisty do pvp.

Awatar użytkownika
Colombo
Posty: 9
Rejestracja: środa, 16 marca 2016, 14:01
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

Re: Warrior - itemy

Post autor: Colombo » sobota, 19 marca 2016, 15:11

Może trochę nie na temat, ale jaki pokazuje się komunikat nad przeciwnikiem przy spudłowaniu w niego skillem? Drugie pytanko to czy unikać ciosów można nawet bez aktywnego evade (czy same statystyki wystarczą, czy trzeba zastosować efekt uniku)?

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Warrior - itemy

Post autor: Gwalch » sobota, 19 marca 2016, 15:25

Colombo pisze:Może trochę nie na temat, ale jaki pokazuje się komunikat nad przeciwnikiem przy spudłowaniu w niego skillem? Drugie pytanko to czy unikać ciosów można nawet bez aktywnego evade (czy same statystyki wystarczą, czy trzeba zastosować efekt uniku)?
Tu masz topic na takie pytania: http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 17#p303717

Awatar użytkownika
Thorinsson
Moderator
Posty: 353
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2011, 12:40
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Legionista BD Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Warrior - itemy

Post autor: Thorinsson » poniedziałek, 21 marca 2016, 14:34

Tutaj masz jeszcze topic o setupie dla warriora. Ale nie sądzę, żeby coś się po nim wyklarowało. 10 odpowiedzi i każda inna. Może wyłowisz w tym coś dla siebie.

http://forum.blackdesertonline.com/inde ... set-bonus/

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Warrior - itemy

Post autor: Gwalch » poniedziałek, 21 marca 2016, 17:00

Dzięki, cały czas rozmyślam nad sprawą. 8-)

Awatar użytkownika
Dante
Patrycjusz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2013, 16:28
Medals: 6
Lokalizacja: Zielona Góra
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Legionista WildStar St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Warrior - itemy

Post autor: Dante » niedziela, 27 marca 2016, 12:01

Jestem tego samego zdania co Thorinsson nie ma co pakować się w koszta na początku gry lepiej wozić się z czymś efektywnym i tanim do maksowania to dopiero początek gry wszelakie kalkulację na pewno pojawia się na horyzoncie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Warrior - itemy

Post autor: Gwalch » czwartek, 31 marca 2016, 14:14

Dobra, panowie, co teraz? Czy z bossów padają już dodatkowe części setu? Czy przechodzicie bezapelacyjnie na Grunil?

Awatar użytkownika
Dante
Patrycjusz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2013, 16:28
Medals: 6
Lokalizacja: Zielona Góra
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Legionista WildStar St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Warrior - itemy

Post autor: Dante » wtorek, 5 kwietnia 2016, 19:26

Za zostaje jeszcze przy swoim taritasie i stopniwo partiami bedw aktywowal 2 czesci setu pozniej byc moze 4

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Warrior - itemy

Post autor: Gwalch » środa, 27 kwietnia 2016, 17:27

Panowie jaki macie stosunek AP/DP? Coś zmieniacie do PvE/PvP?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy i rasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości