Tak się gra w BDO :)

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące BD.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Tak się gra w BDO :)

Post autor: Severeen » sobota, 17 września 2016, 23:44

w poniższym filmie dowiadujemy się jak sie wbija 60 lvl , zdobywa kupe kasy , ma się non stop full hp ( przypomniało mi się jak Dreed o tym mówił i to zgłaszał ) itp itd
a my się tak męczymy :)


Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Tak się gra w BDO :)

Post autor: Gwalch » niedziela, 18 września 2016, 00:06

Rzetelne niezależne dziennikarstwo widzę. ;)

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Tak się gra w BDO :)

Post autor: Wąski » niedziela, 18 września 2016, 00:12

Eee tego expienia to nie rozumiem, za co niby exp dostawał, za machanie mieczem w domu? I serio mówi że przez noc robił na 50 lvl 20% ahahahaha. Przecież to się robi w 20 min bez gearu na susanach.

Jak dla mnie materiał z wyciągniety z D przez osobę która jak sama przyznała nie zna się na grze.

Botów nigdy w tej grze nie widziałem, cheaterów na pvp już nie ma, widać to po nod warach i opiniach graczy. Poszły fale banów(po których probelm cziterów znikł) o których to już Pan rzetelny dzienikarz nie powiedział. Gra umiera to prawda, ale ma to inne powody.


Nawet jeśli ktoś dalej czituje: to nie chodzi na nod wary, tylko tłucze na "goodmod" moby, które i tak już nic nie robią. Jedyny plus, to taki że może bić nowe bossy mainem.


Usuń to Sev bo to totalne bzdury, z muzyczka iliuminati i "tajnych" źródłach, słabego "dzienikarza".
Obrazek

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Tak się gra w BDO :)

Post autor: Dreed » niedziela, 18 września 2016, 12:19

materiał Xaurusa, licealisty - chyba - kręcącego materiały dla mmorpg.org.pl, natomiast źródłem zapewne jest DESKA, który dostał wszędzie bany :P

Severeen
AoC Legionista
Posty: 439
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2014, 11:18
Medals: 7
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista Skyforge Legionista L2C Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Tak się gra w BDO :)

Post autor: Severeen » niedziela, 18 września 2016, 14:32

Panowie spokojnie
kilka rzeczy tu jest dziwnych - też nie rozumiem jak działało to machanie mieczem do expa- Wąski i nie na 50 a na 60 lvl - a to spora różnica
ale jest kilka też prawd
niespadające hp było :)
do tej pory mnie zastanawia jakim cudem na markecie nie zdążę kliknąc nawet opcji Purchase a itemu już nie ma :)
materiał traktuję jako ciekawostkę nie hejt- nie ma gry która byłaby bez takich rzeczy- najważniejsze co robi z czymś takim dev- tu działają , ale do tej pory pamiętam TRION i AA gdzie nie usuwano bugów, cheatów działających od czasów bety jak np numer z kwiatkiem itp

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Tak się gra w BDO :)

Post autor: Wąski » niedziela, 18 września 2016, 15:25

Też myślałem że to boty, ale wystarczy wiedzieć że "odświerzenia" itemów jest szybciej w liście itemów niż w tylko w danym itemie i mieć najszybszą reakcje. ( dobrze ustwione ukienka, myszka wciśnięta, jedno oko ciągle otwarte) i itemy znikają zanim przecętny gracz je zobaczy dostępne :)



[yt][/yt]
Obrazek

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Tak się gra w BDO :)

Post autor: Gwalch » niedziela, 18 września 2016, 16:18

Jestem daleki od niekrytykowania BDO, nie w tym rzecz. Mnie bardziej śmieszy niepodawanie źródeł i opowiadanie, że jest się dziennikarzem. "Wiem, ale nie powiem". Tak to można zrobić "reportaż" o wszystkim. Bo skoro jest źródło, a nie może go ujawnić, to oznacza dla mnie jedną z trzech rzeczy: źródło nie istnieje; źródło ma zakaz prawny wypowiadania się nt. danej produkcji (ma lojalkę, NDA czy inny badziew podpisany, czyli de facto NIE MOŻE wypowiadać się na dany temat i nie można go cytować); źródło boi się, bo rzeczy, o których opowiada nie można udowodnić w sądzie (wobec czego dziennikarz powinien zweryfikować źródło i się na nie podawać). No ale w liceum pewnie o tym można nie wiedzieć. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Black Desert”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości