Kto pyta nie błądzi - wątpliwości nOOba

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące BD.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Shenibu
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 28 czerwca 2016, 20:34
Gender:
Status:
Offline

Kto pyta nie błądzi - wątpliwości nOOba

Post autor: Shenibu » wtorek, 5 lipca 2016, 07:22

Oczywiście zostałem zapoznany z podstawowymi informacjami podczas rozmowy rekrutacyjnej na ts-ie, ale wolałbym mimo wszystko się upewnić aby rozwiać wszelakie (własne) wątpliwości.
III. Prawa i obowiązki członków IX Kohorty
(...)
8. Kohortowicze powinni być zaznajomieni z aktualnymi ogłoszeniami na forum zarówno wewnątrz sekcji, jak i z ogólnymi ogłoszeniami dotyczącymi IX Kohorty.
1) W żadnym z działów nie znalazłem - korzystając również z "Search" - jakiegokolwiek topicu "Ogłoszenia". Także jeżeli dobrze rozumuję owych ogłoszeń (odnośnie rozkazów oficerskich/eventów) mogę spodziewać się w dla przykładu w "Ogólna dyskusja - Black Desert"? Czy za ów tablicę ogłoszeń służy Kalendarz znajdujący się u spodu forum?

2) Natomiast jeżeli chodzi o ogólne ogłoszenia IX Kohorty, to czy chodzi o, lokacja: "Hyde Park > Kroniki IX Kohorty"?



[off-top] Może i powinienem zapytać na ts-ie jutro, ale jakoś naszło mnie przed snem, to wrzuciłem.

Z góry dzięki za wyrozumiałość ^^.

August
Patrycjusz
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 19:33
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Kto pyta nie błądzi - wątpliwości nOOba

Post autor: August » wtorek, 5 lipca 2016, 07:54

Jak dostaniesz rekruta będziesz miał dostęp do jeszcze jednego działu na forum, tam są ogłoszenia.

Shenibu
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 28 czerwca 2016, 20:34
Gender:
Status:
Offline

Re: Kto pyta nie błądzi - wątpliwości nOOba

Post autor: Shenibu » wtorek, 5 lipca 2016, 13:28

Tak podejrzewałem, że czegoś nie widzę. Dzięki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Black Desert”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości