Bany

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące BD.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Bany

Post autor: Dreed » poniedziałek, 13 czerwca 2016, 08:16

GMowie stworzyli topik odnośnie banów, by ludzie mogli wysyłać tikety zapewne jeśli twierdzą iż nie słusznie dostali bana
/

http://forum.blackdesertonline.com/inde ... ent-888603

/

Tam gdzie chwalą się nickami czy family nanem, ten nick CritiKa jest mi znany, ponieważ nie raz widywałem go przy dropach MoSów, Witchek i innych :D

Tłumaczenia mnie normalnie śmieszą, przeczytałem tylko 2 strony, wszędzie płacz za bana związanego z modyfikacją kilenta gry :D:D... bany lecą, płacz jest - I K@%$$ BARDZO DOBRZE !!!!!

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Bany

Post autor: Zemsta Pomorza » poniedziałek, 13 czerwca 2016, 10:37

Za dużo do czytania tam :O też kilka postów przejrzałem i tyle.
Bardzo dobrze, że banują - tak trzymać. Z drugiej strony jeżeli rzeczywiście niektórzy niesprawiedliwie zostali zbanowani, to mam nadzieję, że mnie czy kogoś z nas to nie spotka xD bo patrząc na prędkość rozpatrywania przez Daum zażaleń to hmmmm powodzenia :P osobiście po hacku na konto "skradzione" loyalty pointsy po miesiącu odzyskałem, a później drugi raz znowu po kolejnym miesiącu - tak ogarnięty system ma Daum.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dreed
Patrycjusz
Posty: 832
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 21:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Skyforge St. Legionista BD St. Legionista

Re: Bany

Post autor: Dreed » poniedziałek, 13 czerwca 2016, 15:57

A tobie co 2x konto zajumali... może zacznij chodzić na normalnie strony i nie używaj haseł typu 12345 :P

Terror Blade
Posty: 111
Rejestracja: niedziela, 22 czerwca 2014, 21:17
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Bany

Post autor: Terror Blade » poniedziałek, 13 czerwca 2016, 16:35

Zemsta Pomorza pisze:Za dużo do czytania tam :O też kilka postów przejrzałem i tyle.
Bardzo dobrze, że banują - tak trzymać. Z drugiej strony jeżeli rzeczywiście niektórzy niesprawiedliwie zostali zbanowani, to mam nadzieję, że mnie czy kogoś z nas to nie spotka xD bo patrząc na prędkość rozpatrywania przez Daum zażaleń to hmmmm powodzenia :P osobiście po hacku na konto "skradzione" loyalty pointsy po miesiącu odzyskałem, a później drugi raz znowu po kolejnym miesiącu - tak ogarnięty system ma Daum.
Trzeba było nie kupować silverów :lol:

Co do tematu dobrze robią kij w oko cwaniakom co biegali bezkarnie i cheatowali i się śmiali z normalnych graczy 8-)

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Bany

Post autor: Zemsta Pomorza » poniedziałek, 13 czerwca 2016, 17:01

Nic nie kupowałem xD sprzedawałem ponoć za to :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Bany

Post autor: Bruner » wtorek, 14 czerwca 2016, 07:47

dwa razy na konto Ci sie wladowali? Jakie chlopie Ty masz haslo? DupaDupa (registered by Bruner)?
Zemsta Pomorza pisze:Za dużo do czytania tam :O też kilka postów przejrzałem i tyle.
Bardzo dobrze, że banują - tak trzymać. Z drugiej strony jeżeli rzeczywiście niektórzy niesprawiedliwie zostali zbanowani, to mam nadzieję, że mnie czy kogoś z nas to nie spotka xD bo patrząc na prędkość rozpatrywania przez Daum zażaleń to hmmmm powodzenia :P osobiście po hacku na konto "skradzione" loyalty pointsy po miesiącu odzyskałem, a później drugi raz znowu po kolejnym miesiącu - tak ogarnięty system ma Daum.

Awatar użytkownika
Madi
Patrycjusz
Posty: 345
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 16:28
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Bany

Post autor: Madi » wtorek, 14 czerwca 2016, 08:28

Kolega dostał dwukrotnie loyalsy za jeden włam, więc w sumie zyskał.

Awatar użytkownika
Zemsta Pomorza
Patrycjusz
Posty: 1677
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2014, 22:22
Medals: 18
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista BS Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Bany

Post autor: Zemsta Pomorza » wtorek, 14 czerwca 2016, 10:06

Dokładnie Madi:)
@Bruner: Nie, nie mam hasła DupaDupa - nie wiem czemu myślisz, że hasło coś z włamem miało wspólnego - masowo wyciekły im passy stąd cały dzień global channel był zaspamowany przez bikinipandę czy inne badziewia.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Black Desert”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość