Grind vs Questowanie - Skill Pointy

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące BD.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Ratlord
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 14 lutego 2016, 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Grind vs Questowanie - Skill Pointy

Post autor: Ratlord » poniedziałek, 22 lutego 2016, 19:45

Witam!

Spotkałem się z różnymi opiniami jeśli chodzi o questowanie poniżej soft capu - w tym temacie chodzi mi o Skill Pointy a nie EXP.

Mianowicie chodzi o Skill Pointy - Ich soft-cap wynosi podobno "500" - każdy kolejny Skill Point po 500tnym będzie zdobywany dużo wolniej. Dotyczy to także Skill Pointów z questów.

Wobec tego niektóre osoby twierdzą, że celowe pomijanie questów dających Skill Pointy przed zdobyciem 500 SP z grindu jest bardzo korzystne, szczególnie dla klas które do odbrego builda potrzebują więcej niż 500 SP.

Jakie jest wasze zdanie? Czy ktoś grający na KR/JP/RU do capu mógłby podzielić się swoim zdaniem czy rzeczywiście tak to działa?

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Grind vs Questowanie - Skill Pointy

Post autor: Gwalch » poniedziałek, 22 lutego 2016, 19:51

Tu założyłem topik do zadawania różnych pytań: http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 77&t=23373

Awatar użytkownika
Ratlord
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 14 lutego 2016, 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Grind vs Questowanie - Skill Pointy

Post autor: Ratlord » poniedziałek, 22 lutego 2016, 20:11

Gwalch pisze:Tu założyłem topik do zadawania różnych pytań: http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 77&t=23373
Bardziej chodziło mi o poznanie opini różnych osób na ten dyskusyjny temat niż odpowiedź "tak warto" lub "nie, nie warto", dlatego uznałem że lepiej założyć nowy. Zdania co do tej kwestii są w sieci podzielone.

Oczywiście jeśli uważacie że jednak lepiej będzie połączyć to z tym tematem lub przenieść do sekcji poradników i informacji o grze to droga wolna :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Black Desert”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości