Origin NFS Shift 2 - problem

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
LotNick
Posty: 109
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 08:36
Status:
Offline

Origin NFS Shift 2 - problem

Post autor: LotNick » czwartek, 12 stycznia 2012, 07:38

Mam problem z originem lub nfs shift'em 2. Po pierwszym uruchomieniu gry po zainstalowaniu wyskakuje info o błędnej instalacji i przy każdym uruchomieniu wyskakuje okno z prośbą o rejestrację. Po wrzuceniu key'a dostaje komunikat że gra została zarejestrowana prawidłowo i to wszystko. Od tego momentu już nic się nie dzieje. Ponowne odinstalowanie i zainstalowanie gry nic nie daje. Może miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Awatar użytkownika
Avael
Posty: 239
Rejestracja: środa, 23 września 2009, 10:23
Status:
Offline

Re: Origin NFS Shift 2 - problem

Post autor: Avael » czwartek, 12 stycznia 2012, 08:30

Nie miałem takiego problemu, ani o nim nie słyszałem. Ja bym polecał pomoc techniczną EA,kiedyś tam dzwoniłem i byli na tyle ogarnięci by szybko rozwiązać problem.
"Nikt nie wiedział, co nastąpi, gdy jedno z Wielkich Ośmiu Zaklęc wypowie się samo z siebie. Wyrażano jednak zgodnie opinię, że najlepszym miejscem dla obserwacji efektów byłby sąsiedni wszechświat."

Awatar użytkownika
Garghamel
Posty: 214
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 22:59
Status:
Offline

Re: Origin NFS Shift 2 - problem

Post autor: Garghamel » czwartek, 12 stycznia 2012, 18:46

Jesli masz Windows7 odpal gre jako administrator.
Jesli masz firewall, odblokuj aplikacje, moze on ja blokuje, co moze powodowac bledna rejestracje.
Jesli do gry wyszly jakies latki - pobierz je i zainstaluj.

jesli to nie pomoze, skontaktuj sie z pomoca techniczna EA.
A Mind is a Terrible Thing to Waste...

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Awatar użytkownika
Kael
Posty: 1278
Rejestracja: czwartek, 27 stycznia 2011, 09:48
Medals: 10
Lokalizacja: Zabrze
Gender:
Status:
Offline

BF3 Legionista LOTRO Legionista SWTOR Legionista GW2 Trybun ArcheAge Centurion
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Origin NFS Shift 2 - problem

Post autor: Kael » wtorek, 17 stycznia 2012, 13:41

Uruchom grę bezpośrednio z origin, nie z pulpitu. Jeżeli nie dociągnie patcha i dalej będzie to samo to pisz do supportu, bo tych gier nie można reinstalować w nieskończoność.

W mailu do supportu załącz paragon i skan klucza jeśli gra nie była kupowana na origin (zapewne o to poproszą tak czy inaczej).

Tak przy okazji to na origin jest darmowy dodatek do tej gry - wystarczy go "kupić" za 0zł., sam się nie doda bez tego. Polecam.

Awatar użytkownika
LotNick
Posty: 109
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 08:36
Status:
Offline

Re: Origin NFS Shift 2 - problem

Post autor: LotNick » środa, 18 stycznia 2012, 07:07

Problem sam się rozwiązał:] Mumbl przestał się uruchamiać i zmniejszyłem poziom zabezpieczeń systemu. Po tym, zrobiła mi się aktualizacja Origina i już wszystko śmiga. Dzięki wszystkim za pomoc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości