Digital downlowad, a legalność ?

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Amarris
Posty: 351
Rejestracja: wtorek, 6 maja 2008, 10:50
Status:
Offline

Digital downlowad, a legalno

Post autor: Amarris » wtorek, 1 czerwca 2010, 09:05

Ostatnio naszła mnie ochota na odświeżenie mojego Photoshopa, obecnie używam wersji 5 (tak tej starej piątki, a nie wersji CS :P).
Ponieważ Adobe za swoje najnowsze dzieło każe sobie płacić ok 1k dolarów zrezygnowałem z zakupu i poszukałem tańszej/starszej wersji.

Znalazłem coś takiego http://software-buy.com/adobe-photoshop ... tended.php

I teraz pytanie. Czy ktoś używał podobnej usługi, wiem że jest to tylko wersja digital download beż żadnej płytki, supportu, na tym mi akurat nie zależy. Natomiast zastanawia mnie sposób licencjonowania takiego produktu, bo nie chciał bym zapłacić za wersję "Studencką".

PS. GIMP to nie jest zastępca Photoshopa, nie przesiądę się na niego. :P

Sogen
Posty: 217
Rejestracja: niedziela, 23 listopada 2008, 13:40
Status:
Offline

Re: Digital downlowad, a legalno

Post autor: Sogen » wtorek, 1 czerwca 2010, 15:00

WOT ostrzega przed ta strona - myślę ze ci sprzedadzą klienta bez klucza.

A kto by się tam przejmował legalnością....

Kimosabe
Posty: 627
Rejestracja: piątek, 9 kwietnia 2010, 10:57
Lokalizacja: Esbjerg / Kiel
Status:
Offline

Re: Digital downlowad, a legalno

Post autor: Kimosabe » wtorek, 1 czerwca 2010, 15:32

Sogen ma racje ta strona sprzeda tobie ten program ale nie z legalnym kluczem lub z jakims zhackowanym ktory po robieniu updata lub rejestracji nie zadziala:).

Co do wersji Photoshop CS3 spoko wystarczy :), wiele sie nie rozni co do wersji CS4. Zauwazylem jedynie funkcje Panorama, nowe skalowanie "Content-Aware".. jakies tam pierdolki z obracaniem, zoom i rotation. No i pracowanie na wysokim "Zoom" ulatwia dokladne pracowanie na pixlach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości