GeForce Now

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

GeForce Now

Post autor: Jaroczaro » sobota, 6 stycznia 2018, 09:41

Czy ktoś posiada komputer Mac i min 25 Mbps internet? Mam klucz na beta testy GeForce Now dla Mac OS może ktoś chciałby przetestować i podzielić się wrażeniami.

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

GeForce Now

Post autor: Jaroczaro » wtorek, 23 lutego 2021, 08:41

Niedawno nVidia uruchomili betę GeForce now w przeglądarce. Całkiem nieźle to działa na smartfonach (iPhone-safari a Android-chrome) w dodatku nie zużywa baterii jak normalne gry. Użycie danych komórkowych oczywiście na poziomie streamingu np. netflixa Wbudowany w ekran kontroler działa bez zarzutu (testowałem na This war of mine ze Steam). Gra bardzo płynna i przyjemna. Niestety gry bez obsługi kontrolera będą niegrywalne na telefonie. Przetestuje to jeszcze na tablecie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: GeForce Now

Post autor: Maurycy » piątek, 5 marca 2021, 18:38

Jaroczaro pisze:Niedawno nVidia uruchomili betę GeForce now w przeglądarce. Całkiem nieźle to działa na smartfonach (iPhone-safari a Android-chrome) w dodatku nie zużywa baterii jak normalne gry. Użycie danych komórkowych oczywiście na poziomie streamingu np. netflixa Wbudowany w ekran kontroler działa bez zarzutu (testowałem na This war of mine ze Steam). Gra bardzo płynna i przyjemna. Niestety gry bez obsługi kontrolera będą niegrywalne na telefonie. Przetestuje to jeszcze na tablecie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpalałem na iPhone cyberpunka z wirtualnym padem, nawet dało sie chodzic Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości