Ipad hearthstone problem

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Jeszcze
Posty: 44
Rejestracja: wtorek, 31 maja 2016, 07:40
Lokalizacja: Częstochowa
Gender:
Status:
Offline

Ipad hearthstone problem

Post autor: Jeszcze » wtorek, 4 października 2016, 16:58

Witam mam mały problem z hearthstone na iPadzie. Po nowej aktualizacji którą nie chciał się zainstalować nie mogę zrobić nic z tą aplikacją ( włączyć/ usunąć) miał ktoś taki problem ?,
Klęski się zdarzają. Nikt ich nie uniknie. Dlatego czasem lepiej przegrać bitwę o swoje marzenia niż zostać pokonanym, nie wiedząc po co się walczyło.
[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Ipad hearthstone problem

Post autor: Gwalch » wtorek, 4 października 2016, 17:44

Po ostatnim patchu trochę osób ma problemy z grą. Na PC pomaga naprawa plików, ale na mobilne chyba musisz poczekać na jakiegoś hotfixa.

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Ipad hearthstone problem

Post autor: Jaroczaro » wtorek, 4 października 2016, 22:02

Ja miałem kiedyś taki problem z inną grą na iphone, zawiesiła się i nie dało się usunąć kafelka w żaden sposób ale niestety nie pamiętam jak to naprawiłem. Wydaje mi się, że to może być błąd systemu a nie aplikacji.

Z rzeczy, które czasem pomagają na różne sytuacje w iOS to np. twardy reset urządzenia (przytrzymanie przycisku home+power), przelogowanie się w iCloud oraz w iTunes i App store w najgorszym wypadku backup i restore. A najlepiej zgłosić na stronie apple prośbę o pomoc. Dzwonią w ciągu paru minut. Najprzyjemniejszy serwis i bardzo pomocny.

https://getsupport.apple.com/?caller=psp&PRKEYS=PF22

Wybierz opcje iOS i Aplikacje > Nie można usunąć aplikacji > zaplanowanie rozmowy i zostaw numer telefonu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości