Codility - strona/platforma

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Flopek
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2015, 12:23
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio

Codility - strona/platforma

Post autor: Flopek » czwartek, 9 lipca 2015, 09:07

Cześć,

czy ktoś ma styczność z tym rozwiązaniem przy rekrutacji osób na stanowisko developera?

W sumie interesuje mnie czy ktoś posiada wiedzę o jakiś innych algorytmach, które w tym środowisku mogą się pojawić? Z tego co widzę to głównie dotyczy to zagadnień czysto algorytmicznych, a nie jakiejś bardziej specyfikacji technicznej samego języka programowania.

Na tą chwilę znalazłem tylko zadanko testowe i jakieś dotyczące dominującej wartości w kolekcji liczb/numerów.

Jeśli ktoś korzystał też chciałbym zadać pytania bardziej dotyczące specyfikacji, ale to zobaczymy czy ktoś ma/miał z tym styczność.

Pzdr

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Codility - strona/platforma

Post autor: Pieczar » niedziela, 12 lipca 2015, 16:04

Korzystałem - bardzo fajna platforma - głównie algorytmika, ale np do niektórych zadań masz określone limity czasu - czym szybciej się wykona, tym więcej punktów dostajesz itd.

Awatar użytkownika
Flopek
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2015, 12:23
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio

Re: Codility - strona/platforma

Post autor: Flopek » poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:17

Generalnie pisałem, bo w dniu dzisiejszym miałem "rozmowę rekrutacyjną" właśnie na tym serwerze z firma "x" :) Generalnie bardzo fajny portal tylko szkoda ze do wyboru oprócz Eng miałem jeszcze jakieś chińskie/koreańskie znaczki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości