gry się nie odpalają

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Wubon
Posty: 348
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 05:04
Medals: 1
Status:
Offline

SWTOR Dekurion

gry się nie odpalają

Post autor: Wubon » sobota, 13 września 2014, 11:36

Witam zmieniłem win 7 32bit na wersje 64bit i gry które działały nie chcą się odpalić, pojawia się
ekran z logo producenta tło startowe gry i po chwili wywala do pulpitu a gra bez komuniktau zostaję zamknięta.
Zainstalowałem aktualizacje wszystkie windowsa, sterowniki karty graficznej po kolei od najnowszych do najstarszych bez zmian, programy visualC++, direkt x różne wersje, dot net i dalej nic zbrakło mi już pomysłów więc zwracam się do was o pomoc.

Dragoniasty
Posty: 101
Rejestracja: piątek, 8 sierpnia 2014, 22:27
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista

Re: gry się nie odpalają

Post autor: Dragoniasty » sobota, 13 września 2014, 12:15

Przeinstalowales same gry? Bo zmniana z systemu 32 bit na 64 wymaga totalnie inych plikow ( gry) do zainstalowania .

Awatar użytkownika
Waniek
The Division 2 Legionista
Co-OP Legionista
Posty: 608
Rejestracja: wtorek, 15 kwietnia 2014, 17:50
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista WildStar St. Legionista

Re: gry się nie odpalają

Post autor: Waniek » sobota, 13 września 2014, 13:25

mozna tez zobaczyć czy odpali w trybie zgodności

Wubon
Posty: 348
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 05:04
Medals: 1
Status:
Offline

SWTOR Dekurion

Re: gry się nie odpalają

Post autor: Wubon » sobota, 13 września 2014, 14:43

część gier odpaliło teraz bez problemu jak NFS Most wanted ale z fifą mam problem instalowałem od nowa i klops pojawia się obrazek z messim po kilku sekundach znika i tyle widziano gre. Próbowałem trybów zgodności i uruchamiam jako admin, stworzyłem wyjątki w zaporze windows i w antywirusie nawet jak wyłączę anty wirusa nie chce odpalić :/


Dzięki za szybkie odpowiedzi przeinstalowałem gre 3 razy w między czasie odinstalowałem demo fify 15 i teraz wszystko śmiga :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości