Obce rasy w Star Citizen

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące Star Citizen.
 
Zapisz się do powiadomień o darmowym lataniu
 

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy SC

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Gebbeth » czwartek, 26 czerwca 2014, 21:01

[yt][/yt]
Filmik z grudnia, ale dość ciekawie omówione obce imperia na jakie można się natknąć w świecie Star Citizen.
Obrazek

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Obce rasy w SC

Post autor: Andarist » piątek, 27 czerwca 2014, 00:17

Całkiem dobra kompilacja. Dane techniczne opisanych pojazdów są oczywiście nieaktualne.

Z obcych ras warto jeszcze wspomnieć o Tevarin. Wojna z tą rasą praktycznie ukształtowała UEE. Aktualnie niedobitki Tevarin zostały zasymilowane przez UEE (ludzie). Tevarin homeworld - Kaleeth uległ terraformingowi i aktualnie nazywa się Elysium IV i należy do UEE.
Squadron 42 zyskał sławę podczas drugiej wojny z Tevarin (300 lat temu) - Bitwa o Centauri.

Na razie jedyną dostępną dla gracza rasą są ludzie, ale bardzo prawdopodobne, że w jednym z dalszych patchy będzię Baanu i\lub Xi'An.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w SC

Post autor: Gebbeth » piątek, 27 czerwca 2014, 00:36

Całkiem dobra kompilacja. Dane techniczne opisanych pojazdów są oczywiście nieaktualne.
Oczywiste, biorąc pod uwagę publikację ;)
Na razie jedyną dostępną dla gracza rasą są ludzie, ale bardzo prawdopodobne, że w jednym z dalszych patchy będzię Baanu i\lub Xi'An.
Fajna koncepcja, ale w dzisiejszej historii nowego universum raczej mało realna pod względem technicznym. Fizjologia Bantu i Xi'An jest niekompatybilna ze statkami UEE, a jakoś nie bardzo sobie wyobrażam rozbudowanie fabuły w tej koncepcji. I nawet nie wiem czy bym chciał :P


Ciekawostka.
Xi'an(She'an, Szi'an) to nazwa miasta na Ziemi, gdzie odkryto Terakotową armię, stolica sprzed tysięcy i przez setki lat Chin, koniec szlaku jedwabnego. Znana prócz Terakotowej armii z Piramidy pierwszego cesarza.
Obrazek

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Obce rasy w SC

Post autor: Andarist » piątek, 27 czerwca 2014, 00:48

Z tą niekompatybilnością to już sobie poradzili - ludzie latają Vanduul Scythe czy Xi'An Karthu. Pamiętam, że w którymś z wywiadów CR wspominał że całkiem możliwe wprowadzenie dodatkowej rasy, oczywiście to są plany baaardzo odległe - trzeba zrobić dodatkowe statki, planety, lore etc
Na pewno nie będzie można grać Vanduul ;)

imo granie obcą rasą wcale nie jest takie fajne jak by się mogło wydawać, więc się nie martwię, że odłożą to na daleką przyszłość.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w SC

Post autor: Gebbeth » piątek, 27 czerwca 2014, 00:59

Z tą niekompatybilnością to już sobie poradzili - ludzie latają Vanduul Scythe czy Xi'An Karthu.
Tak , ale to jest dostosowanie obcej technologii do fizjologii ludzi. Gdyby dodali Bantu jako rasę grywalną, trzeba by dostosować wszystkie statki/okręty UEE od Aurory po Bengala. Fajnie jakby na to poszli(sam z chęcia grałbym Xi'An), ale trochę jest zabawy z tym.

Tak dla mniej z orientowanych, to się wydaję głupią dyskusją, ale to symulator w dużej mierze i takie rzeczy jak dostosowanie technologii obcych jest ważną częścią lore, nawet jak się nie zamierza grać RP.
Obrazek

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Obce rasy w SC

Post autor: Andarist » piątek, 27 czerwca 2014, 10:31

Właściwie to jest kwestia wielkości modeli. Do dej pory nie pokazywali (ja nie widziałem) jak duży\mały jest Baanu czy Xi'An względem człowieka. Mamy tylko porównanie z Vanduul, którego faktycznie do Aurory ciężko wcisnąć, a ta rasa na pewno grywalna nie będzie.

Zresztą to są spekulacje z mojej strony na podstawie jednej czy dwóch wypowiedzi CR.

edit
Tevarin służą w flocie UEE, a do tego nie wiemy jak wyglądają, więc z nimi nie powinno być problemu.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w SC

Post autor: Gebbeth » czwartek, 28 maja 2015, 03:23

[yt][/yt]
Obrazek

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Gebbeth » sobota, 19 listopada 2016, 09:06

Rasa Tevarin

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Gebbeth » piątek, 25 listopada 2016, 22:22

A tak wyglądają Tevarin pod hełmem 8-)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Gebbeth » sobota, 17 grudnia 2016, 03:03

[yt][/yt]
[yt][/yt]
Obrazek

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Gebbeth » piątek, 13 stycznia 2017, 08:30

tl;dr
Twórcą obcych języków w Star Citizen/Squadron 42 jest Britton Watkins, który pracował nad xenolingwistyką w różnych filmach.
Języki obcych będą "prawdziwymi" językami. Z gramatyką, słownictwem, zapisem, a nawet dialektami. Będzie można ich po prostu się nauczyć, jeśli ktoś będzie na tyle wytrwały :)

[yt][/yt]
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Jaroczaro » piątek, 13 stycznia 2017, 09:15

Gebbeth pisze:
Spoiler:
Właśnie przez tego typu informacje mam mieszane uczucia co do twórców i nie mogę się oprzeć wrażeniu, że obecna sytuacja im bardzo pasuje i nie spieszno im z wydaniem gry.

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Gebbeth » piątek, 13 stycznia 2017, 09:47

Jaroczaro pisze:
Gebbeth pisze:
Spoiler:
Właśnie przez tego typu informacje mam mieszane uczucia co do twórców i nie mogę się oprzeć wrażeniu, że obecna sytuacja im bardzo pasuje i nie spieszno im z wydaniem gry.
Tzn? Bo z tego wynika, że te języki są już zrobione. Nie wiem jak język Banu i Tevarin, bo o nim nie wspominają.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaroczaro
Pretorianin
Co-OP Optio
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2016, 12:56
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

RO Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Jaroczaro » piątek, 13 stycznia 2017, 10:08

Spoiler:
Właśnie przez tego typu informacje mam mieszane uczucia co do twórców i nie mogę się oprzeć wrażeniu, że obecna sytuacja im bardzo pasuje i nie spieszno im z wydaniem gry.[/quote]
Tzn? Bo z tego wynika, że te języki są już zrobione. Nie wiem jak język Banu i Tevarin, bo o nim nie wspominają.[/quote]

Ja przez zwrot "I'm doing right now" rozumiem, że jest w trakcie prac nad tymi dwoma językami ( 2m40s filmu ) Mam obawy, że rozdmuchają ten projekt tak bardzo, że ich to przerośnie. Wprowadzenie języków obcych jest super ale pomyśl ile to będzie kosztowało zaangażowania i ile opóźni wydanie gry jeżeli uznają, że bez tego nie mogą jej wydać.

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Gebbeth » piątek, 13 stycznia 2017, 15:23

Jaroczaro pisze: Ja przez zwrot "I'm doing right now" rozumiem, że jest w trakcie prac nad tymi dwoma językami ( 2m40s filmu ) Mam obawy, że rozdmuchają ten projekt tak bardzo, że ich to przerośnie. Wprowadzenie języków obcych jest super ale pomyśl ile to będzie kosztowało zaangażowania i ile opóźni wydanie gry jeżeli uznają, że bez tego nie mogą jej wydać.
Nie wiadomo kiedy to było nagrywane :P Do SQ42 mają już praktycznie wszystkie cutscenki nagrane, więc i język jest gotowy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Gebbeth » sobota, 14 stycznia 2017, 15:41

Obrazek

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Gebbeth » piątek, 21 kwietnia 2017, 07:41

Kilka nowości o Banu.
https://youtu.be/4RLYch3lxVk?t=752
Obrazek

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Obce rasy w Star Citizen

Post autor: Gebbeth » wtorek, 25 kwietnia 2017, 15:49

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Star Citizen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości