AlphaGear - seria "Must Have", imho.

Rozmowy na temat add-onów do gry

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Daemon Prime
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 13 sierpnia 2015, 11:04
Gender:
Status:
Offline

AlphaGear - seria "Must Have", imho.

Post autor: Daemon Prime » sobota, 3 października 2015, 19:10

W dniu wczorajszym, słuchając Jablonsky'ego :twisted: , trafiłem na kolejną wersję ''garderoby''.
Poczytałem, zainstalowałem, potestowałem i... Kosmos. 8-)

Addon bije na głowę Outfitter'a i Dressing Room'a, imho.
Czytelny, ładny :D, bardzo praktyczny.

Mowa tu o AlphaGear.

Mnogość opcji i tyle samo możliwości, dowolna konfiguracja, wszystko podane na tacy w sposób przejrzysty, a waga nieduża.
Poniżej coś dla wzrokowców.

Kliknij na obrazek, aby powiększyć.
[ obraz zewnętrzny ]

Podstawowe możliwości:
a) tworzenie preset'ów EQ (ciuchy + broń + biżu),
b) tworzenie preset'ów (pasków) skill'i,
c) tworzenie preset'ów a) + b) i przypisanie ich pod klawiszami (keybinding).

Ponadto:
a) możliwość przypisania ikonek (symboli) pod dany preset,
b) z widoku okna addon'u możemy szybko zmienić preset EQ, pasek skill'i lub jeden skill (!), nic nie przesuwamy, nie przenosimy, tylko klikamy raz. Szybko i bezproblemowo, a to bardzo istotne na PvP. 8-)

Oczywiście otwarcie okna addon'u również można przypisać pod dany klawisz.


A jeśli komuś mało...

[ obraz zewnętrzny ]
BTW to tylko przykładowy screen, addon jest oczywiście w języku angielskim. :roll:

Addon dodaje extra sloty (dwa lub trzy - w przypadku dual wield/one hand & shield, po prawej od Ulti), które informują nas o stanie naszego EQ i koszcie ewentualnej naprawy (durability, %) i stanie enchant'u w broni (charge, %).
Jeśli mamy soul gem'y, możemy naładować broń, klikając na ikonkę na pasku.
Nie wiem, czy podobnie jest w przypadku EQ, ponieważ nie posiadam repair kit'ów.

Po prawej od nowych slotów mamy na obrazku widoczny mini costume bar, który pozwala na szybką zmianę przebranka, zarówno tego, który mamy pod "U" (kolekcje), jak i tego, który mamy w plecaku (np. strój goblina, stroje do wykonania questów).

Poza tym, otwierając nasze okno z ekwipunkiem, widzimy stan poszczególnych elementów wyposażenia (durability, %) i "kolor jakości" (rare, epic, etc...).

Dodam jeszcze, że możemy włączyć tzw. widget na ekranie, z małymi ikonkami, ponumerowanymi od 1 do 12. Liczby odpowiadają preset'om EQ + skill'e. To chyba przyda się, gdy komuś brakuje klawiszy do przypisania. :)

Generalnie wszystko można włączyć/wyłączyć, dowolnie zmienić.

Polecam przetestować.

Pozdrawiam. :)
Tomek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Add-ons”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość