CurvyHUD - Bar'y HP/MP/SP w innej formie

Rozmowy na temat add-onów do gry

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Daemon Prime
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 13 sierpnia 2015, 11:04
Gender:
Status:
Offline

CurvyHUD - Bar'y HP/MP/SP w innej formie

Post autor: Daemon Prime » czwartek, 1 października 2015, 14:27

Ważna informacja. Addon posiada status ''out of date''. Instalacja na własną odpowiedzialność.

A teraz do rzeczy. :D

Ciekawa forma wyświetlania pasków HP(i Shield) / MP / SP / Stamina mount / Werewolf timer na ekranie plus danych liczbowych o stanie tych atrybutów.
Dla mnie wypas - bardzo ułatwia kontrolę nad stanem wszystkich atrybutów, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza w czasie walk pvp.

Kliknij na obrazek, aby powiększyć.
[ obraz zewnętrzny ]
Ikonki buff'ów, widoczne na powyższym obrazku, pochodzą z innego addon'u.


Dowolna konfiguracja i możliwość zmiany - umieszczenie, wysokość, szerokość i odstęp między paskami, ukrywanie pasków permanentne, w czasie non-combat, transparencja, kolorystyka, czcionka, dane liczbowe, informacje o przeciwniku/innym graczu/npc (patrz obrazek powyżej).

Testuję ten addon od niespełna trzech dni i na chwilę obecną wszystko śmiga bez problemu.
Sebwolk testuje go od wczoraj i już informował, że czasem występują u niego freez'y paska przeciwnika/innego gracza/npc - w sensie addon pokazuje, że w/w nie ma HP, mimo, że przeciwnik/inny gracz/npc stoi ''żywy'' obok. 8-)
Reload UI na ten błąd pomaga. U mnie, póki co, taki błąd nie wystąpił, ale czytałem dziś na ESOUI komentarz, w którym ten błąd był wymieniony. Zatem występowanie tego błędu jest nieregularne i z info w sieci wynika, że może (ale nie musi) wystąpić w momencie, gdy "dużo się dzieje" na ekranie (wiele graczy i kolorowych światełek na ekranie, np. podczas oblężenia zamku).

Informuję o tym z góry, aby każdy, kto zdecyduje się na instalację i testy w/w addon'u, miał świadomość, że może pojawić się taki błąd.
O innych błędach nie czytałem.
Będę go nadal testował, ponieważ chcę przy nim pozostać, lepszego, jak dla mnie, wyświetlania pasków atrybutów w tej grze nie widziałem. O wszelkich ''odkryciach'' i ewentualnych usprawnieniach będę pisał w tym wątku.

Zapraszam do testowania. :)

Pozdrawiam.
Tomek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Add-ons”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości