Stawka większa niż szycie - Poradnik Weaver

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Krav
Patrycjusz
Posty: 487
Rejestracja: wtorek, 27 marca 2012, 14:21
Medals: 18
Status:
Offline

SWTOR Optio FF XIV Legionista eSport Dekurion Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Stawka większa niż szycie - Poradnik Weaver

Post autor: Krav » piątek, 10 stycznia 2014, 22:27

Poradnik culinariana zebrał parę niezłych recenzji, więc pojedziemy dalej z koksem i kręcimy sequel. Tym razem na warsztat weźmiemy weavera, dzięki któremu nie tylko uszyjemy sobie koszule nocne dla magów, ale też sprzęcior na gathererów i innych crafterów.
Podobnie jak w przypadku kucharza, do craftu przydadzą się cross-class skille takie jak Waste Not (leatherworker 15 lvl), Hasty Touch (culinarian 15 lvl), Tricks of the Trade(alchemist 15 lvl), Steady Hand II (culinarian 37 lvl). Mam świadomość, że nie pisałem jeszcze o levelowaniu Leatherworkera i Alchemista, ale jak to mówią, YOLO i niech moc będzie z wami. Wbicie 15 lvlu to nie filozofia. Przydatny okaże się również botainsta.
Jak poprzenio, itemy oznaczyłem kolorem pomarańczowym, lokacje fioletowym, materiały niebieskim, a questy zielonym, dla przejrzystości.
Weavers Guild znajdziemy w Ul'dah ;)

Lvl 1 - 5

Zaczyna się zabawa. Wiesz, że shit just got serious kiedy NPC pyta Cię "Are You prepared to suffer?" :shock: . YOLO chyba będzie często występowało w tym poradniku... No ale będę starał się ograniczać.
Rozpocznij od class questa. Staraj się nie zwracać uwagi na ciuchy Guildmastera.
Do lvlu piątego z górki bo itemy wymagają tylko jednego rodzaju matsów. Na spokojnie weź to cuś co nosisz przy pasku i uszyj pare ciuchów. Gdy dobijesz 5 tutejszy homoszefu zawola Cię po następny Quest.


Lvl 5 - 10

Motyw przewodni class questa na 5 lvlu... "jak kupisz mi loda to zrobię Ci jeansy".
To chyba mówi samo za siebie. 3 gałki za 3 pary spodni, fair enough. Jeśli zabrakło chwastów, dokup u guild suppliera i no problem at all.
Dziesiąty poziom dorwiemy bardzo szybko i najlepszym wyborem będzie levequest w Ul'dah o nazwie A Taste of Dalmaticae. 4000 expa nie powala ale do 10 lvlu spokojnie wystarczy. Do wykonania Amateur's Dalmatica poza znanymi już matsami weavera, potrzebne będzie Cock Feather, które kupimy sobie w Weavers Guild u suppliera.

Lvl 10 - 15

Za oknem już coraz cieplej, ale to nie to samo co słoneczne Ul'dah. Jak każdy szanujący się hipster musimy skołować sobie w ten upalny dzień szalik. A jak wiadomo nie ma nic bardziej hipsterskiego niż wydzierganie sobie owego na drutach! Dodatkowo levequest workplace safety dorzuci 7000 expa za NQ item, co przy malej ilości matsów jest najlepszym rozwiazaniem :)


Lvl 15 - 20
Ciąg dalszy zmagań z igłą i nitką... osobiście mam już dość. Tym razem jako ścieżkę levelowania wybrałem quest Don't trew so hard. Duzo expa za NQ item no i nie trzeba ruszać sie z Ul'dah. Potrzebne matsy kupimy w gildi Weaverow. No jokes, just pain... przejdźmy szybko do wyższych lvli.

Lvl 20 - 25
Na lvlu 20, vintage-hipster-mr.Hyde (nasz szef) ma dla nas kolejne zadanie. W dużym przybliżeniu coś w stylu góralskiego kubraczka z materia w kieszeni. Uporanie się z tym nie powinno być problemem dla proKrav'ca 8-). Do 25 lvlu polecam lvlowac na levequescie Don't sash me. Wykonanie takiego paska wymaga jedynie cottonu, a że lvl już większy, itemy lepsiejsze to nie powinno być najmniejszych problemów z zainkasowaniem 25k expa za HQ ;)
Na lvlu 25 class quest będzie wymagał od nas HQ Velveteen bolt. Potrzebne do tego celu Diremite Web będzie trzeba wydropić lub otrzymać jako nagrodę z innych levequestów. Po paru próbach powinno wyjść nam HQ Dew Thread i potem zaraz quest item ;)


Poradnik będzie uzupełniany na bieżąco z progresem levelowania. Uwagi zgłaszajcie na PW ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy i rasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości