[PS] Playstation +

Dział przeznaczony dla grających na konsolach.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Maleficii
Patrycjusz
Posty: 417
Rejestracja: środa, 11 lipca 2012, 19:52
Medals: 15
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Order Odrodzenia Imperium Uczestnik zlotów IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: [PS] Playstation +

Post autor: Maleficii » poniedziałek, 6 października 2014, 16:05

Dziwna sprawa, ale jak ktoś pominął ten tytuł to jest naprawdę dobra propozycja. W sumie to ja tylko połowę pierwszej części przeszedłem i jakoś tak zapomniałem. Muszę wrócić i zagrać :D

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: [PS] Playstation +

Post autor: Mexiss » poniedziałek, 6 października 2014, 16:48

Moim zdaniem jedynka była mocno średnia. Fatalny finał, fabuła niedomagała, a gameplay ograniczał się do skakania między kolejnymi gargulcami. Było kilka fajnych gadżetów, ale do niczego konkretnego się nie przydawały, szczególnie w porównaniu z gargulcami. Za to Arkham City było lepsze pod każdym względem i moim zdaniem było jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji :twisted:

Po zobaczenia obrazka z Batmanem liczyłem na Origins. Niby można na PC wyrwać za 20-30zł w promocji, ale ucieszyłbym się gdyby załapał się do PS+ ;)

Wubon
Posty: 348
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 05:04
Medals: 1
Status:
Offline

SWTOR Dekurion

Re: [PS] Playstation +

Post autor: Wubon » sobota, 13 grudnia 2014, 20:11

Pytanko mam czy ta aplikacja mubi dla plusowiczów jest darmowa?? Przy abonamencie na 12 miesięcy niby jest że na wyłączność z s plus czy darmowe jest tylko pierwsze 30 dni a za następne trzeba będzie płacić?

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: [PS] Playstation +

Post autor: Mexiss » sobota, 13 grudnia 2014, 23:50

Z tego co wyczytałem to 30 dni jest w formie triala. Później trzeba wyłożyć walutę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry na konsole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość