Ranger - pytania i odpowiedzi

Informacje o klasach w grze

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Kraaz
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek, 24 czerwca 2013, 19:49
Status:
Offline

Ranger - pytania i odpowiedzi

Post autor: Kraaz » sobota, 22 marca 2014, 18:49

jeżeli ktoś ma pytania dotyczące rangera, zapraszam do zadawania ich, będę starał się odpowiadać w miarę na bieżąco
Podpis edytowano.

Sousage
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 22 marca 2014, 23:26
Gender:
Status:
Offline

Re: Ranger - pytania i odpowiedzi

Post autor: Sousage » sobota, 22 marca 2014, 23:34

Jakie stygmaty polecasz na Runadium ? Całe drzewko Lightning Arrow + Explosive czy może pójść w Hunter's Might, albo bardziej defensywnie w Nature Resolve + Determination of Abs-cośtam żeby utrzymać stabilność many? No i ogólne jak DPS'ować full spamowanie umiejętności czy może poprzedzanie co 2-3 skile auto atakiem? Bo mam mieszanie uczucia i nie wiem jak grać. Prosze pomóżcie

Kraaz
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek, 24 czerwca 2013, 19:49
Status:
Offline

Re: Ranger - pytania i odpowiedzi

Post autor: Kraaz » poniedziałek, 24 marca 2014, 18:12

Ja gram na drzewku lightning arrow, ale do dpsu na insty lepsze jest drugie drzewko.
Lightning arrow sprawdza się lepiej w pvp, ponieważ skille z tego drzewka można castować w biegu. Jeżeli chodzi o dpsowanie, kluczem do wyciągnięcia jak najlepszego dpsu jest po pierwsze odpowiedni sprzęt - polecam łuk za ancient coiny połączony np. z bmowym, lub lata z bmem i enchant na full. Po drugie weaving - ja z weavingiem, czyli przerywanie animacji autoataku skillem, wtedy wchodzi dmg z auto i ze skilla, wyciągam w 3 minutowym mierzeniu 100k więcej niż bez weavingu.
Podpis edytowano.

Sousage
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 22 marca 2014, 23:26
Gender:
Status:
Offline

Re: Ranger - pytania i odpowiedzi

Post autor: Sousage » poniedziałek, 24 marca 2014, 21:52

Ok przetestuje to drugie drzewko. A powiedz mi jak wygląda u ciebie sprawa statów takich jak krytyk, atak, celności na pve oraz pvp. Slyszalem ze opłaca się mieć sporo magicznej celności na rangerze. Zacząłem zbierać powoli końcowy sprzęt i nie jestem do końca pewny jakie kamienie wkładać.

Kraaz
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek, 24 czerwca 2013, 19:49
Status:
Offline

Re: Ranger - pytania i odpowiedzi

Post autor: Kraaz » wtorek, 25 marca 2014, 11:35

Magic accu przydaje sie do wbijania sleepow, silenca itp.
Jednak nie osiągniesz satysfakcjonującej wartości nie wbijając przynajmniej 3-4 części seta w m. accu. Ja polecam do pvp wbijać w crit strike - tak aby wartość osiągnęła ok. 1000 ze scrollem i żarciem. Na PvE można sobie o 100 opuścić tego kryta do 900. Resztę wbijam w ataki. Mam też osobne rękawice i teraz będę brać jeszcze buty wbite w accu, żeby lepiej dredgion commandera trafiać.
Podpis edytowano.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości