Templariusz PvP

Informacje o klasach w grze

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Fiskars
Posty: 40
Rejestracja: środa, 13 listopada 2013, 14:36
Gender:
Status:
Offline

Templariusz PvP

Post autor: Fiskars » czwartek, 21 listopada 2013, 19:20

Bardzo prosze o ocenę mojego buildu pvp ( podkreslam iż gram dopiero 2 miesiace) i stygmy te ustawilem typowo pod swój typ gry . Napewno nie jest to typowy układ natomiast nastawiam sie na gre bardziej ofensywna.

http://aion.aspirine.su/stigma/?lang=en ... aBgaBddBba


zrezygnowalem tu z bodysa oraz heal natomiast wstawilem takie skille jak:

Stubborn spirit ( dziala tylko na tarczy ) podstawowa zaleta jest 700 magic resist , + Aether armor daje nam 1500 mr starsznei pomocne w walce z magusami. Dodatkowo skill ten nie ma cd.

Inquistor Blow swietna sprawa w walce z clerem i chanterem bardzo czesto dzieki tej umejetnosci przerywam leczenie atutem jest 30 sekundowy cd (podobne do Divine Justice róznica 2m cd i stun)

Podczas walki po odpaleniu UD(Unvavering Devotion) + Aether armor mamy 30 sekund na wywalenie czystego dps



reszta stygm to podstawowe ktore mozna zobaczyc w naszym poradniku

co sadzicie o wymianie stygm
Ostatnio zmieniony piątek, 22 listopada 2013, 18:02 przez Fiskars, łącznie zmieniany 1 raz.

Kraaz
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek, 24 czerwca 2013, 19:49
Status:
Offline

Re: Templariusz PvP

Post autor: Kraaz » czwartek, 21 listopada 2013, 20:45

Do PVP solo całkiem fajnie to wygląda, ale jak masz lecieć w grupie, to bodys jest niezbędny każdemu templarowi, jak biegniesz nawet duo, to np. sorc z którym biegniesz ma najpierw 10k tarczy a potem twojego bodysa i może jechać czystym dpsem nie martwiąc się o dmg za bardzo. Jak biegasz z klerem, to wiadomo, że na niego pójdzie focus - Twój bodys ratuje mu skóre i ustawia walkę, ja sam wielokrotnie ganiałem duo z rangerem, bodys w odpowiednim momencie potrafił przekręcić walkę 2v3 na naszą korzyść.
Podpis edytowano.

Awatar użytkownika
Karn
Posty: 207
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 22:18
Lokalizacja: UK
Gender:
Status:
Offline

Re: Templariusz PvP

Post autor: Karn » piątek, 22 listopada 2013, 17:36

siema ja sie az na tyle nie znam zeby mowic komus co ma robic ale zawsze moge napisac co mysle :)

fajnie ze przy wyborze wlaczasz myslenie i nie sugerujesz sie tylko wyborem innych, a glownie swoim stylem gry, to napewno bedzie na twoja korzysc w przyszlosci

mowisz o aether armor ale nie widze go w tym buildzie choc moge byc slepy,
stubborn spirit daje magic suppresion i jest to co innego niz resist magic, pozatym nie mozesz uzywac innych skilli gdy jest aktywny,
punishing wave rzeczywiscie moze unieruchomic 6 przeciwnikow ale w walce z tyloma to ty dlugo nie postoisz :P choc wlasciwie chodzi mi o to ze wlasciwie wszystkie klasy maja w miare latwe wyjscie z takiego cc swoimi skillami i o ile dobrze pamietam to potka tez dziala,
inquisitor blow jest fajny bo zasiegowy, cd tez wporzo, ale w walce z normalnymi przeciwnikami raczej nie dasz rady przerwac im tym skillem casta, no ale moge sie mylic, tu raczej concentracja gg przeciwnika ci na to nie popzwoli

reszta skilli chyba typowa dla dps tanka, stara sie isc w drzewko do buffa na atak bo to spory boost no i break power to kox oczywiscie w pvp

pograj troche poprobuj rozne wersje buildow i napewno dojdziesz do dobrego ukladu, wachlowanie stygmami to bardzo dpobra rzecz, pozwoli ci przygotowac sie na rozne wersje zadan ktore czekaja cie w aionie :)
sometimes you're ahead, sometimes you're behind, the race is long and, in the end, it's only with yourself...

Fiskars
Posty: 40
Rejestracja: środa, 13 listopada 2013, 14:36
Gender:
Status:
Offline

Re: Templariusz PvP

Post autor: Fiskars » czwartek, 6 lutego 2014, 16:01

kryt 1000 (nie spodziewalem sie az tak pozytywnych efektow ) polecam wszystkim Templarom pod pvp w BM osoagniemy okolo 900 z chakiem (oczywiscie scro i jedzonko) natomiast efekt jest piorunujacy ilosc obalen wzrosla :)

Awatar użytkownika
Hei
Posty: 419
Rejestracja: środa, 30 stycznia 2013, 09:39
Medals: 3
Lokalizacja: Żagań
Gender:
Status:
Offline

AION Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Templariusz PvP

Post autor: Hei » piątek, 7 lutego 2014, 01:02

Fiskars pisze:pod pvp w BM
Obrazek

W BM zostaniesz zjedzony przez osobnika w archonie nawet z e60, który nie jest trudny do zrobienia a wkręcony na +15 (co nie jest trudne) nadal wymiata. BM jest przejściówką i powinien być jak najszybciej wymieniony jeśli chce się robić porządne pvp a nie tłuc jakichś lapsów bez sprzętu na garnizonach.
"In A Street Fight, There is No Tapout. There is Only Life or Death" - Rener Gracie

[ obraz zewnętrzny ]

Fiskars
Posty: 40
Rejestracja: środa, 13 listopada 2013, 14:36
Gender:
Status:
Offline

Re: Templariusz PvP

Post autor: Fiskars » piątek, 7 lutego 2014, 02:31

zgadzam sie w zupelnosci natomiast dla graczy poczatkujacych nie posiadajacych doswiadczenia w farmieniu ap i medali bm to sprzet ktory beda miec sporo czasu. Mase <nie pro> dowiaduje sie jak i co robic w trakcie zbierania bm setu i enchantowania go o manastonach nie wspomne

PS. akurat dla mnie wykreceni setu na 15+ nie jest latwe

Awatar użytkownika
Hei
Posty: 419
Rejestracja: środa, 30 stycznia 2013, 09:39
Medals: 3
Lokalizacja: Żagań
Gender:
Status:
Offline

AION Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Templariusz PvP

Post autor: Hei » piątek, 7 lutego 2014, 12:34

1) Rozpiska jak zdobywac medale jest na forum wystarczy chwila checi aby poszukac.Poza tym w tym momencie jest to bardzo latwe.

2) Archon set sie latwiej podbija od BM/Arenek/PvE
"In A Street Fight, There is No Tapout. There is Only Life or Death" - Rener Gracie

[ obraz zewnętrzny ]

Kraaz
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek, 24 czerwca 2013, 19:49
Status:
Offline

Re: Templariusz PvP

Post autor: Kraaz » piątek, 7 lutego 2014, 15:50

używanie terminów łatwe/trudne, szybko/długo jest mylące, bo wszystko zależy od tego kto jak gra i ile czasu poświęca na grę. Ja np. Rangerem w sprzęcie za bmy potrafię pojechać generała przeciwnej frakcji, więc nie mów tu o nieubranych lapsach. Poza tym perento jest troche innym serwerem niż barus, który jest zdecydowanie młodszy i pewne mechanizmy tutaj działają troszeczkę inaczej. Zgadzam się, że bm nie jest setem docelowym i nikt chyba nigdy nie mówił że jest o ile się orientuję. Ale ciśnięcie na chama tylko po to żeby się ubrać w archona i nie zostawianie sobie żadnej przyjemności z gry też dla mnie nie wchodzi w rachubę.

poza tym między archonem 60 a bmem aż takiej różnicy w podstawowych statach nie ma, żeby się spinać na robienie archona 60. poniżej porównanie archona 60 i bma wyplusowanych na full BEZ MANASTONE'ÓW
http://aion.aspirine.su/#!0dV4IHo
różnica jest w ilości slotów, ale nie wiedzę parcia na e60. Lepiej w swoim czasie, spokojnie, powolutku pozbierać sobie na archona 65, ale też bez ciśnienia.

A na marginesie, Hei, zanim nazwiesz kogoś nieubranym lapsem, sprawdź jak gra i w co jest ubrany, bo zaręczam Ci, że generałowie na Barusie mają całkiem niezły sprzęt.
Podpis edytowano.

Awatar użytkownika
Hei
Posty: 419
Rejestracja: środa, 30 stycznia 2013, 09:39
Medals: 3
Lokalizacja: Żagań
Gender:
Status:
Offline

AION Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Templariusz PvP

Post autor: Hei » piątek, 7 lutego 2014, 18:41

Nie sugeruj się tym kalkulatorem bo nie do końca odpowiada warunkom. I tak wbijanie archona jest łatwe nawet dla kogoś kto gra mało wystarczy chwilkę poświęcić na zebranie kasy kupić enchanty i wbijać. Mówisz o secie na 65 ale nie wiem czy wiesz ale sam sobie zaprzeczyłeś tym, że wspomniałeś o osobach co nie mają czasu. Ceranium medale bije się mozolnie i ilości ap potrzebnych mogą przeszkodzić osobom bez czasu. To, że pojechałeś lapsa z rangą generała co dopiero zaczął grać i pewnie też sprzętu nie ma zbyt kozackiego to naprawdę jest czym się chwalić. Są na barku ludzie ogarnięci i nawet wiem którzy (pewnych nawet pamiętam ze swoich dawnych kadencji) to nie zmienia faktu, że pełno jest ludzi co zaczęli grać nauczyli się farmić ap i lecą z rangą. A tak w ogóle to człowiek stara się doradzić i podzielić się doświadczeniem wyciągniętym z grania dość długo na officialu i na pvp private notaion ale oczywiście wszyscy wiedzą lepiej. Co do mechanizmów na każdym serwerze są takie same nie wiem czemu barus miałby mieć inny mechanizm zliczania itp itd.

PS.
Do broni pvp najlepiej podpiąć mythic broń z Runadium, Hyperiona, Sauro. W ogóle robicie nowe instancje czy tyracie cały czas przestarzałe ?
"In A Street Fight, There is No Tapout. There is Only Life or Death" - Rener Gracie

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Elfena
Posty: 794
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2013, 20:25
Medals: 3
Lokalizacja: Pułtusk
Gender:
Status:
Offline

AION Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Templariusz PvP

Post autor: Elfena » piątek, 7 lutego 2014, 19:45

Czy mi się wydaje, czy ten temat jest o robieniu Templara pod pvp, a nie o tym jak Hei czy inna osoba super ogrania grę? Hei - z tego co pamiętam, to byłeś gladem/chanterem, więc luzuj nieco swoje mądrości, bo Aion jest na tyle elastyczną grą, gdzie i farmerzy i pro pvp gracze - tacy jak ty - znajdą miejsce. Każdy dochodzi do pewnych celów we własny sposób.

Wróćmy więc może do sedna tematu i panowie, nie przepychajcie się już. Sama bym chętnie poczytała stricte o Templarze, a nie o tym kto jak i co ogarnia.
Nie ważne jaki masz sprzęt, ważne co (z) nim umiesz zrobić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hei
Posty: 419
Rejestracja: środa, 30 stycznia 2013, 09:39
Medals: 3
Lokalizacja: Żagań
Gender:
Status:
Offline

AION Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Templariusz PvP

Post autor: Hei » piątek, 7 lutego 2014, 22:01

Elfena pisze:Czy mi się wydaje, czy ten temat jest o robieniu Templara pod pvp, a nie o tym jak Hei czy inna osoba super ogrania grę? Hei - z tego co pamiętam, to byłeś gladem/chanterem, więc luzuj nieco swoje mądrości, bo Aion jest na tyle elastyczną grą, gdzie i farmerzy i pro pvp gracze - tacy jak ty - znajdą miejsce. Każdy dochodzi do pewnych celów we własny sposób.

Wróćmy więc może do sedna tematu i panowie, nie przepychajcie się już. Sama bym chętnie poczytała stricte o Templarze, a nie o tym kto jak i co ogarnia.
To ja już w dupie mam próby doradzenia niedoświadczonym a róbcie sobie te rentusy i raksangi i pvp bez pojęcia o co ch.
"In A Street Fight, There is No Tapout. There is Only Life or Death" - Rener Gracie

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Rillas
Patrycjusz
Posty: 3205
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2008, 15:57
Medals: 14
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Weteran AION Trybun FF XIV Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Templariusz PvP

Post autor: Rillas » piątek, 7 lutego 2014, 22:12

/Temat zostanie otwarty, gdy już ochłoniecie.

Zablokowany

Wróć do „Klasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość