Stigmy SM :}

Informacje o klasach w grze

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Aqus
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 25 lipca 2013, 17:34
Gender:
Status:
Offline

Stigmy SM :}

Post autor: Aqus » wtorek, 6 sierpnia 2013, 20:15

No to witam wszystkich legionowiczów:P
Mam pytanie jak ustawiać te stigmy w SM bo co czytam gdzieś to każdy w inny świat ustawia, a ja bym chciała przeczytać opinie legionowego członka takiego co wie jak to ustawić z własnego doświadczenia??:P
Obrazek

Awatar użytkownika
Erevana
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 5 marca 2013, 12:17
Medals: 2
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

AION Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Stigmy SM :}

Post autor: Erevana » wtorek, 6 sierpnia 2013, 20:41

osobiście mam:

[ obraz zewnętrzny ] skill wymagany do drzewka, nie uzywam go wcale (ah jakiż to był moj błąd, gdyż ten skill jest konieczny przeciwko klasom malee! i nalezy go uzywać! mynoobstajl)
[ obraz zewnętrzny ] aboslutny MUST HAVE! tzw. "wózki" wszyscy za to kochają sm-ów (albo nienawidzą)
[ obraz zewnętrzny ] skill głównie na sinów i rangerów, ściąga ich setki buffów - im więcej buffów na przeciwniku, tym większy dmg mu robisz
[ obraz zewnętrzny ] mocna dota - przydatna
[ obraz zewnętrzny ] kolejny dmg-owy debuff, dodatkowo jest dot-ą
[ obraz zewnętrzny ] debuff na przeciwnika dzięki, któremu wchodzą w niego większe hity
[ obraz zewnętrzny ] silence - ma wszystkie klasy magiczne + np. na templara, żeby się nie uleczył
[ obraz zewnętrzny ] typowy dmg, niecastowalny, powtarzalny 5x
[ obraz zewnętrzny ] również za tego skilla ludzie nienawidzą sm-ów, jeśli biegasz solo i nie chcesz padać za każdym razem to jest kolejny MUST HAVE. najlepiej używany z Earth Spiritem. Twój summon przejmuje zadawany Ci dmg
[ obraz zewnętrzny ] jeśli opierasz się na Spirit Substitution ten skill jest bardzo przydatny, ktoś Cię bije - spada HP Twojego peta, tym skillem uleczysz cale jego życie i przeciwnik dalej się z Tobą męczy
[ obraz zewnętrzny ] ABSOLUTNY MUST HAVE na 60 lvl, zwiększa Twoje najważniejsze statystyki
[ obraz zewnętrzny ] skill czysto do PVE, kiedy brakuje Ci many, np. na bossach



kazda ikonka ma wytlumaczenie skilla z aion armory
Ostatnio zmieniony środa, 13 listopada 2013, 08:03 przez Erevana, łącznie zmieniany 3 razy.
Martyna jestem, miło mi.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Erevana
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 5 marca 2013, 12:17
Medals: 2
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

AION Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Stigmy SM :}

Post autor: Erevana » wtorek, 6 sierpnia 2013, 22:34

uaktualnione :)
Martyna jestem, miło mi.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Aqus
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 25 lipca 2013, 17:34
Gender:
Status:
Offline

Re: Stigmy SM :}

Post autor: Aqus » środa, 7 sierpnia 2013, 09:43

o no i właśnie o takie konkrety mi chodziło:)
dziękować, przynajmniej już wiem jak z tym ruszyć:P
Obrazek

Awatar użytkownika
Osmy
Posty: 66
Rejestracja: środa, 18 września 2013, 11:53
Lokalizacja: Dolny-Śląsk
Gender:
Status:
Offline

Re: Stigmy SM :}

Post autor: Osmy » niedziela, 22 września 2013, 22:21

Z tym ostatnim nie mogę się zgodzić, jeśli dobrze rozporządzi się maną, tzw ; ogarnia dobrze SM'a to nie potrzeba tego skill'a i można zastąpić go czymś przydatniejszym .
Btw można samemu opracować nieco build, na bossy to raczej dobrze jest ustawić ten z tarczami, jednak jak by nie było to pomaga ^^
Także jak się buffnie spirita to też się nieźle trzyma .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości