grac czy nie grac ?

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w FFXIV

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Karten
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 8 maja 2014, 00:51
Lokalizacja: ŁDŹ
Gender:
Status:
Offline

grac czy nie grac ?

Post autor: Karten » czwartek, 15 stycznia 2015, 17:29

Siemano !! Kohorciaki

Blakam się i szukam, nic nie potrafi mnie zatrzymać na długie godziny grania AA, WoW, Tera, neverwintery vindictusy metiny tibie dragon nesty .... Mogę wymieniać bez końca nic nie potrafiło mnie pochłonąć choć najdłużej neverwinter... To reszta jest warta pominięcia.

Jako ze mam dobre wspominki z kohorta byłem w sekcji Aiona lecz jak się łatwo domyślić on tez nie zapadł mi w pamiec ...

Moje pytanie brzmi czy nadal kohorta podbija FF ?
Czy warto grac, czy jednak za szybko się jest pro-end-game-masterem ?
Jak wygląda całość cenowo ?
Czy FF można przyklejac razem z gw2 ?

Awatar użytkownika
Vejitta
Posty: 64
Rejestracja: czwartek, 10 kwietnia 2014, 08:41
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

FF XIV Legionista

Re: grac czy nie grac ?

Post autor: Vejitta » piątek, 16 stycznia 2015, 11:14

Kohorta nie gra juz oficjalnie w FF. Gra kilka osob, pewnie troche wiecej dolaczy/wroci wraz z nadchodzacym dodatkiem (maj-czerwiec tego roku).

Nie jestem zadnym specjalista od mmorpg, gram raczej w Finale niz w mmoprg. Spedzilem piec lat w FFXI i tylko do niej moge porownac FFXIV ARR. I to porownanie wypada zdecydowanie na korzysc czternastki. W grze zawsze jest co robic, jest tez (nie)stety dosc sporo grindu w azjatyckim stylu. End-game jest dosc zroznicowany, poziom trudnosc tez, od prostych 4-osobowych instancji po 24-osobowe, sa tez open-world hunty, dwa tryby PvP, bardzo fajny imo craft no i calkiem interesujacy watek fabularny, lada moment wejdzie Triple Triad (z FFVIII) i Golden Saucer (z FFVII). Jesli lubisz serie FF to znajdziesz tutaj mnostwo fan service.

Polacy graja na serverze Moogle i skupiaja sie wokol paru FC (Free Company - taki odpowiednik gildii), pewnie najwiekszy to SeeD, MIRAI i Ronin. Pare osob jest tez w SeeK.

Gra posiada abonament, ktora mozna placic standardowo za pomoca karty kredytowej, ale bardziej oplacaja sie game cardy (60 dniowych kosztuje ok 20 ojro).
-----------------
花は桜木人は武士
-----------------

Awatar użytkownika
Rillas
Patrycjusz
Posty: 3205
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2008, 15:57
Medals: 14
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Weteran AION Trybun FF XIV Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: grac czy nie grac ?

Post autor: Rillas » wtorek, 20 stycznia 2015, 17:01

Tutaj znajdują się patch notesy 2.5 part 1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIV: A Realm Reborn”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości