PvP ... filmik z pogaduchami.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Hauva
Posty: 1466
Rejestracja: poniedziałek, 14 lutego 2011, 08:07
Medals: 9
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Optio ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

PvP ... filmik z pogaduchami.

Post autor: Hauva » środa, 17 lipca 2013, 10:50

Było? Bo nie widziałem...

http://www.youtube.com/watch?v=ztb89VlAg2s

Jedno co mnie trochę męczy to fakt że na lepszy sprzęt pvp będzie potrzebny ranking. Czyli jedynie dobrze gracze będą w stanie ubrać się w secik pvp. Nie będzie z tego co wyczytałem i usłyszałem waluty z pvp za którą będzie można kupować ubranka i zabawki.

Z jednej strony było by to dla mnie duże utrudnienie bo nie uważam się za dobrego gracza rankingowego ... mało tego że się nie uważam za takiego to lata doświadczenia udowodniły mi że nim po prostu nie jestem. Tak więc gdyby chodziło o ubieranie się na rankingowych arenach 2v2 3v3 5v5 to w życiu pewnie bym się nie ubrał. Jednak rankingowe mają być nie tylko małe areny ale i średnie battlegroundy a nawet warploty (czy jak to się tam nazywa) więc brak dynamicznego ogara solowego będzie można zrekompensować dobrą grą drużynową. Co jest pocieszające :).

Nie wiem czy przegapiłem tą informację czy też po prostu jej nie było... nadal nie wiem co z open pvp. Mam jednak nadzieję że będzie i że mnogość instancjonowanych walk tego nie zabije.

Awatar użytkownika
Iluzja
Posty: 905
Rejestracja: poniedziałek, 5 maja 2008, 13:07
Medals: 4
Lokalizacja: Pałuki
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

AION Optio WoW Centurion WildStar Optio GW2 Weteran

Re: PvP ... filmik z pogaduchami.

Post autor: Iluzja » środa, 17 lipca 2013, 16:21

ta jest w WoW :
arenki: 2v2 3v3 5v5 z rankingami i secikami za rankingi
batlegraunyd: od 15 do nawet 80 graczy z jednej frakcji zależy od wielkości planszy
warplot: open pvp chyba co 2.5h sie włącza i trwa jakieś 30 min jedna strona broni a druga atakuje która zdobyła miała dostęp do instancji gdzie dropił set pvp
Ostatnio zmieniony środa, 17 lipca 2013, 17:34 przez Iluzja, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hauva
Posty: 1466
Rejestracja: poniedziałek, 14 lutego 2011, 08:07
Medals: 9
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Optio ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: PvP ... filmik z pogaduchami.

Post autor: Hauva » środa, 17 lipca 2013, 17:06

No ja tego tu bynajmniej nie wkleiłem z zamysłem "oh ah uh" ... ot zapchaj dziura do AA :)

Tzeencz
Posty: 1041
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 21:38
Status:
Offline

Re: PvP ... filmik z pogaduchami.

Post autor: Tzeencz » sobota, 20 lipca 2013, 13:00

Z tego co kojarzę open pvp ma wyglądać podobnie jakw wow - czyli contested zones, jeśli mnie też pamięć nie zmyla to przynajmniej jedną strefę będzie można przejąć dla swojej strony odblokowując przy okazji dungeon - a`la wintergrasp.
fighting for peace is like fucking for virginity...

Lotro, WAR, WoW, SWTOR ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Media”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości