ArcheAge Mass PvP- Ynystere Map!

Media związane z ArcheAge Online.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Vertixen
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 22 września 2014, 11:25
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Mass PvP- Ynystere Map!

Post autor: Vertixen » środa, 8 października 2014, 20:11

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Zapraszam do obejrzenia eventu, który był zorganizowany na terytorium wroga - Ynystere !

[yt][/yt]

Życzę miłego oglądania :)

Awatar użytkownika
Hauva
Posty: 1466
Rejestracja: poniedziałek, 14 lutego 2011, 08:07
Medals: 9
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Optio ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: ArcheAge Mass PvP- Ynystere Map!

Post autor: Hauva » czwartek, 9 października 2014, 08:41

30 ponad minut materiału i nawet grama bez interfejsu... nie ułatwiacie mi życia.

Awatar użytkownika
Dunkan
Posty: 880
Rejestracja: środa, 2 maja 2012, 10:39
Medals: 11
Lokalizacja: Gdańsk
Status:
Offline

AION Legionista ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: ArcheAge Mass PvP- Ynystere Map!

Post autor: Dunkan » czwartek, 9 października 2014, 09:19

Na następnym evencie postaram Ci coś nagrać Hauva, mam parę fotek, wrzucę jak będę w domu.
"jak czegoś nie wiem, to nie myślę że wiem"
[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Hauva
Posty: 1466
Rejestracja: poniedziałek, 14 lutego 2011, 08:07
Medals: 9
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Optio ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: ArcheAge Mass PvP- Ynystere Map!

Post autor: Hauva » czwartek, 9 października 2014, 09:22

Wiecie ja i tak będę robił specjalny iwent pod nagrywanie scenek ale miałem nadzieję że trafi mi się trochę materiału który zaoszczędzi mi pracy :). Zresztą na najbliższych wypadach mimo że gram medykiem będę biegał tylko i wyłącznie w FPS MODE i z wyłączonym interfejsem :). Nie wiem kiedy się zabiorę za montowanie tego do kupy ale czas zacząc zbierać materiał :). Z tego też powodu za każdym razem jak się pojawi coś w dziale media to będę spamował ten sam wątek :D

Awatar użytkownika
Spudi
Patrycjusz
Posty: 165
Rejestracja: poniedziałek, 26 września 2011, 07:18
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge St. Legionista

Re: ArcheAge Mass PvP- Ynystere Map!

Post autor: Spudi » czwartek, 9 października 2014, 09:49

Fear not ! Hauva ja nagrywam specjalnie bez ui ( o ile nie zapomnę odpalić programu do nagrywania)

Awatar użytkownika
Hauva
Posty: 1466
Rejestracja: poniedziałek, 14 lutego 2011, 08:07
Medals: 9
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Optio ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: ArcheAge Mass PvP- Ynystere Map!

Post autor: Hauva » czwartek, 9 października 2014, 10:27

Noooo i to rozumiem :). W momencie w którym kupię kostium jakiś (czyli jakoś niebawem pewnie) walnę wielkiego posta o zapotrzebowaniu do filmiku i będziemy jechać z koksem :). Warunkiem koniecznym i wystarczającym do startu produkcji będzie mój dobry wygląd :D

Swoją drogą wracając do tematu filmiku tu zaprezentowanego ... zdrowa zabawa była ... trochę burdel w szeregach ale i tak miło :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Media”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości